Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Temat: MAZDA 323F 2.0i 2002 - Gubin

  1. #1
    Nowicjusz
    Zarejestrowany
    gru 2010
    Postów
    6
    Podziękowano Thanks Given 
    2
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie MAZDA 323F 2.0i 2002 - Gubin

    Witam,
    czy moglibyście rzucić okiem na ten samochód:
    http://allegro.pl/mazda-323f-2-0i-20...361860353.html

    Na zdjęciach wszystko wygląda bardzo przyzwoicie, aż trochę za bardzo... Co o tym myślicie?

    Pozdrawiam

  2. #2
    Nowicjusz
    Zarejestrowany
    gru 2010
    Postów
    6
    Podziękowano Thanks Given 
    2
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie

    Po naklejce na tylnej klapie udało mi się ustalić, że samochód najprawdopodobniej pochodzi z tego komisu:

    http://www.teamfuerstenberg.de/
    http://www.automobile.de/Fuerstenberg/

    Ktoś na forum zna chyba salony i komisy z mazdami, może kiedyś spotkał się z tym samochodem i może coś powiedzieć?

    Próbowałem poszukać czegoś w archiwum ich strony, ale chyba nie do końca umiem się posługiwać tymi narzędziami.

    Pozdrawiam

  3. #3
    Znawca tematu Avatar Andrebar
    Zarejestrowany
    wrz 2010
    Skąd
    Łódź - Heidelberg
    Postów
    4,718
    Podziękowano Thanks Given 
    1,084
    Podziękowano Thanks Received 
    3
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    18

    Domyślnie

    Lepiej popatrz na strony skąd są najczęściej sprowadzane ...a ta (jeśli ma oryg tabl rej ) pewnie z Frankfurtu /Odrą ...ale nawet w takiej bliskości z Gubinem mało kto oddaje dobrą "normalną" z takim przeb Mazdę 323 2.0i po lifcie (tylne lampy i przednie halog) za psie pieniądze .....przeważnie ceny tych "normalnych" Mazd oscylują od 4000Euro .....a do 3000E to albo bita albo po gradobiciu albo z inną poważną usterką .......no ale koleś pewnikiem ma "układy" i dla ziomala ściągnął okazję ....ZAPOMNIJ w tej cenie kupić oryginała ...no chyba, że jarzysz i się zgadzasz na opakowanie w tej właśnie cenie .
    Zerknij dla info;
    http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/se...&usedCarSeals=

    albo na tą; ( po gradobiciu) .....innych bardziej zdezelowanych nie szukałem.
    http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/sh...e&pageNumber=1

    Proponuję przy takich okazjach zawsze najpierw poposiłkować się u źródła tychże zdobywanych-sprowadzanych .....a wiarę w opis i ofertę zostawić daleko na uboczu albo najlepiej w Rowie Mariańskim .
    Człowiek mądrzeje z wiekiem....szkoda tylko że z wiekiem od trumny

  4. #4
    unfaller
    Gość

    Domyślnie

    Oj Andrzej cenami aut kupowanymi "pod stołem" na przygranicznych enerdowskich firmach można się zdziwić...sprzedawcy za sztangę fajek pięknie się podkładają.

    Co nie zmienia faktu że auto z miasta podwyzszonego ryzyka. Ale znam tez paru kolegow stamtad, ktorzy za taka 323f nie placa wiecej niz 2500 euro i to 5 km od domu, do tego dostaja zameldowanego - koszt transportu to 5,50 euro na wymeldowanie we Frankufrcie.

  5. #5
    Znawca tematu Avatar Andrebar
    Zarejestrowany
    wrz 2010
    Skąd
    Łódź - Heidelberg
    Postów
    4,718
    Podziękowano Thanks Given 
    1,084
    Podziękowano Thanks Received 
    3
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    18

    Domyślnie

    Tomek ...wybacz nie łapię .....ja rozważam normalny zakup i średnie ceny transakcyjne......... Teraz wychodzi na to, że ja *******ę trzy po dziewięć bo czasami jak 1:10.000 trafi się prawdziwa okazja zakupu takiej Mazdy 2.0i po lifcie z 2002r za 2500e??
    Chyba Sam nie wierzysz w to co piszesz aby akurat taki układ miał owy sprzedawca .....dlaczego Ty nie masz takich albo ja ???
    po kilkunastu/dziesięciu latach siedzenia w tym interesie?

    Inaczej .....załatw temu zainteresowanemu (nie dokładając do interesu) taki model "normalnej" Madzi w tej cenie ...powodzenia Ci życzę i trzymam kciuki !

    PS;
    pisząc uwagi userom nie rozważam super hiper okazji !! bo to jest absolutnie zdecydowana mniejszość jak 1;10000 właśnie i nawet jak ją ktoś posiądzie to za dużo mniejsze $$$$$ też nie oddaje ...ot wsjo.
    Człowiek mądrzeje z wiekiem....szkoda tylko że z wiekiem od trumny

  6. #6
    unfaller
    Gość

    Zawstydzony

    Andre absolutnie nie podwazam. Nie chcę też opowiadać iż tzw. ludziom z zewnątrz zdarzają się okazje, bo tak nie jest i nie ma się co napalać. Co któreś jednak auto ze Zgorzelca czy Gubina jest warte zakupu. Naprawdę ładne auto ze starszego rocznika przychodzi na salon, klient jest przekonany że dostal 3000 euro rabatu za wzięcie w rozliczeniu, w rzeczywistości dostał 1000. Potem ceny transakcyjne proponowane przygranicznym handlarzom z Polski (w dzień przybycia auta do sprzedaży) przez roznych Manfredów czy Gunterów z przygranicznych salonów w połączeniu z małym prezentem są nie do ogarnięcia porównując te z przyzwoitych źródeł z głębi Niemiec.

    Podkreślam - to nie są okazje dla osób prywatnych, to są rzeczywiście znajomości, o jakich plotą bzdury handlarze z głębi Polski a nigdy takich nie mieli i mieć nie będą. Ci którzy je rzeczywiście mają o tym głośno nie mówią, sprzedają sobie 2-3 auta w miesiącu (niestety bez opłat) i głównie zresztą do dalszej odsprzedaży, zabiera to łódzkie, podkarpackie, małopolskie. Popatrz co stoi do sprzedaży w Twoich okolicach (Łodź, Koluszki itp.) na tablicach GR,BZ,SPN - nigdy nie jest kupione w Niemczech.



    Naturalnie jeżeli są jakieś wątpliwości to lepiej odpuścić tą mazdę, chociażby ze względu na umowę z Niemcem.
    Ostatnio edytowane przez unfaller ; 16-12-10 o 09:57

  7. #7
    Nowicjusz
    Zarejestrowany
    gru 2010
    Postów
    6
    Podziękowano Thanks Given 
    2
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie

    Dziękuję Wam za podpowiedzi i konstruktywną dyskusję - dała mi dużo do myślenia. Szukam samochodu już 3 miesiąc, a zamiast być coraz bardziej zdecydowanym to ja mam coraz więcej wątpliwości i zaufania do tego wszystkiego. Jeszcze w poniedziałek byłem prawie zdecydowany na taką toyotę:

    http://otomoto.pl/toyota-corolla-93-...C16638431.html

    ale teraz to już sam nie wiem, też nie zarejestrowany i w razie czego szukaj wiatru w polu, bo umowa podpisana z jakimś "emerytowanym niemieckim lekarzem rocznik 42' "


    Pozdrawiam

  8. #8
    unfaller
    Gość

    Domyślnie

    Niestety umowa z Niemcem to najgorsza opcja jaka moze byc, nie daj sie zwiesc textom typu "wszyscy tak robią" itp.

    A prywatnie mozesz zawsze zwrocic sie do wyzej udzielajacego sie kolegi Andrebara. Jego specjalnosc to pomoc w imporcie wlasnie autek w tym przedziale cenowym.

  9. #9
    Moderator Avatar Tytan
    Zarejestrowany
    paź 2010
    Skąd
    3M
    Postów
    16,355
    Podziękowano Thanks Given 
    3,373
    Podziękowano Thanks Received 
    206
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    10

    Domyślnie

    a czy ta Toyka liftback to przypadkiem nie ma jakis spreparowanych tablic?

Tagi dla tego tematu

Zakładka

Zakładka

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •