Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 29

Temat: Polecam Carpasję

  1. #1
    Krisss
    Gość

    Thumbs up Polecam Carpasję

    Cześć wszystkim
    Tym, którzy szukają uczciwego i solidnego importera na autko zza granicy polecam znanego nam kolegę Carpasję .

    W czerwcu sprowadził dla mnie z DE na prywatne zamówienie Mazdę 6 kombi 2.0 '04, benzynka, w stanie idealnym, od I wł.
    Goście w ASO stwierdzili, że maja wiele mazd na przeglądach, ale w takim stanie trafiają się rzadko.

    Dodam jeszcze, ze całość wyniosła jakieś 110% ceny, którą zapłaciłbym za analogiczne auto na Allezłomie.

    Przy różnicy lokalizacji 350 km, kontakcie wyłącznie telefonicznym i bez możliwości osobistego obejrzenia auta przed zakupem - dostałem pod dom auto idealnie takie, jak chciałem z wszystkimi papierami, gotowe do rej.

    Szczerze polecam Carpasję a zainteresowanych namiarami lub szczegółami zapraszam na PW.

    P.S. Dzięki Bartek, jeździ super

  2. #2
    Sherlock
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał Krisss Zobacz post
    Szczerze polecam Carpasję a zainteresowanych namiarami lub szczegółami zapraszam na PW.
    Podawanie namiarów pozostawmy bezpośrednio "naszym" importerom

  3. #3
    Krisss
    Gość

    Domyślnie

    No to wolno polecać, czy nie wolno polecać?
    Nie mogę na PW podać zainteresowanym linka do ich www?

  4. #4
    LuLs
    Gość

    Domyślnie

    Skorzystałem,lub inaczej jestem w trakcie korzystania z usług Carpasji. W piątek zakupiłem od nich Saaba 9-3 z 2002 roku. Kiedy definitywnie zakończy się sprawa nie omieszkam opisać całej tranzakcji

  5. #5
    Sherlock
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał Krisss Zobacz post
    No to wolno polecać, czy nie wolno polecać?
    Nie mogę na PW podać zainteresowanym linka do ich www?
    To była tylko sugestia a nie nakaz
    Uważam że importer powinien opisać profil działalności i podać sam namiary.
    A jeśli zgodził się na podawanie numerów telefonicznych itp przez zadowolone osoby to nic mi do tego .........

  6. #6
    Kris75
    Gość

    Domyślnie

    Scherlocku drogi - nie przesadzaj
    To co zrobił jest jak najbardziej słuszne.

  7. #7
    LuLs
    Gość

    Domyślnie

    Transakcja została zakończona. Mogę i oczywiście robię to, polecić firmę CarPasja

    W lipcu skradziono mi samochód. Cała procedura "poszukiwań" mojego auta przez policję oraz wypłaty odszkodowania przez ubezpieczyciela trwała 2 miesiące. Kiedy dotarło do mnie, że marne są szanse na odnalezienie mojego auta, zacząłem szukać kolejnego i niestety, po raz kolejny, brutalna Polska rzeczywistość dała o sobie znać Poszukiwania na terenie pomorza niestety dość mocno mną wstrząsnęły i to niestety negatywnie. To co próbują wcisnąć sprzedający używane samochody, trudno już nazwać samochodami, pomimo tego iż wyglądają pięknie - świecą się i pachną nowością.
    Po około 2 tygodniach poszukiwań i ogólnego załamania, przypomniałem sobie o starym forum bezwypadkowe i o zachwalanych tam sprzedających. Jakoś z działania starego forum utkwiła mi w pamięci właśnie CarPasja. Zadzwoniłem więc do Pana Bartka. Nie ukrywam, iż byłem pełen obaw i nieufności. Przedstawiłem mu jaką gotówką będę dysponował i czego mniej więcej szukam. Pan Bartek w błyskawicznym tempie wynalazł dla mnie kila ofert i mi je podesłał. Niestety, życie pisze zadziwiające scenariusze i budżet którym dysponowałem, zmniejszył się. Troszkę załamany, jeszcze raz wszedłem na stronę Carpasji i znalazłem na niej ofertę Saaba. Szybki telefon, rozmowa co i jak i umówiliśmy się na konkretny dzień w Warszawie. Nie będę się rozpisywał żeby nie zanudzać powiem tylko tyle, że teraz czarna Sabina jest w moim posiadaniu. Cała transakcja, jak i rzetelność pana Bartka i jego wspólnika Andrzeja stały na najwyższym poziomie. Marudziłem, stękałem, sprawdzałem a oni ze stoickim spokojem przez prawie 3 godziny znosili moje "fochy" ( sprawdzanie spryskiwaczy świateł )

    Podsumowując : kupiłem używane, 8 letnie auto o stanie którego zostałem rzetelnie przed przyjazdem poinformowany i nie rozczarowałem się. Wiedziałem jakie ewentualne poprawki i naprawy mnie czekają a najważniejsze, że auto było nie bite.

    Jeszcze raz POLECAM usługi pana Bartka i Andrzeja. Oby więcej takich...
    Załączone Obrazki Załączone Obrazki

  8. #8
    blanker
    Gość

    Domyślnie

    fajna czarna bestia - gratulacje

  9. #9
    Starszy użytkownik Avatar DRED
    Zarejestrowany
    wrz 2010
    Skąd
    Łódzkie
    Postów
    314
    Podziękowano Thanks Given 
    84
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    14

    Domyślnie

    Dołączam się do gratulacji ładna Sabinka.

    PS. LuLs zmień awatar bo mnie rozprasza i nie wiem czy czytać czy patrzyć i podziwiać.

  10. #10
    Starszy użytkownik Avatar PathLiner
    Zarejestrowany
    wrz 2010
    Skąd
    zachodniopomorskie
    Postów
    1,128
    Podziękowano Thanks Given 
    304
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    15

    Domyślnie

    Przyłączam się do prośby kol. Dred'a.
    Bólu głowy można się nabawić od tego ciągłego "zezowania".
    Hipnotyzuje jak Hindus — kobrę.

  11. #11
    LuLs
    Gość

    Domyślnie

    Hmmmm.... Oczywiście jeżeli komuś przeszkadza mój avatar to go zmienię, nie chcę nikogo urazić. On a raczej "one" są ze mną na każdym forum, na którym siedzę.

    Poważnie - mam zmienić czy może zostać ?


    PS. Saabina też mi się podoba

  12. #12
    Znawca tematu Avatar takietam
    Zarejestrowany
    paź 2010
    Skąd
    Olsztyn
    Postów
    3,694
    Podziękowano Thanks Given 
    1,658
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    17

    Domyślnie

    Piękna Sabinka, gratulacje, a jeżeli można spytać ile teraz taka przyjemność?

  13. #13
    Starszy użytkownik Avatar DRED
    Zarejestrowany
    wrz 2010
    Skąd
    Łódzkie
    Postów
    314
    Podziękowano Thanks Given 
    84
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    14

    Domyślnie

    LuLs to był tylko żart awatarek jest spoko

  14. #14
    LuLs
    Gość

    Domyślnie

    DRED - wolę zapytać bo nie chciałbym kogoś "urazić" ale cieszę się, bo mi się też podoba - jakoś się do "nich" przywiązałem


    takietam - Sabina kosztowała mnie 25 tyś zł + rejestracja oraz drobne naprawy i wymiany eksploatacyjne. W tej chwili za całość dałem około 27 tyś i śmigam Jeszcze czeka mnie zakup kompletu felg stalowych i zimówek.

  15. #15
    carpasja
    Gość

    Domyślnie

    ja dodam, że rejestracja to był wydział komunikacji bo czywiście akcyza, tłumaczenia i przegląd były w cenie. Przy okazji dziękuję p. Krzysztofie za miłe spotkanie i okazane zaufanie. Mam nadzieję, że auto będzie służyło długo i bezproblemowo. A avatar...hmm...mniamuśny :-)
    pzdr.

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Tagi dla tego tematu

Zakładka

Zakładka

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •