Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 30

Temat: Seat Ibiza Cupra

  1. #1
    yeti601
    Gość

    Domyślnie Seat Ibiza Cupra

    Jeszcze jedno auto wrzucam do oceny przez Wasze fachowe oczy. Jak dla mnie coś z przednimi lampami nie tak, ale pewności nie mam.Niedługo zacznę szukać w sklepach rowerowych. Nówkę kupię. Pozdrawiam i duuże dzięki
    http://allegro.pl/seat-ibiza-cupra-1...341948318.html
    Ostatnio edytowane przez yeti601 ; 09-12-10 o 11:03

  2. #2
    Moderator Avatar Tytan
    Zarejestrowany
    paź 2010
    Skąd
    3M
    Postów
    16,355
    Podziękowano Thanks Given 
    3,373
    Podziękowano Thanks Received 
    206
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    10

    Domyślnie

    noo tak troche maska jakby bad look miala , wyglada ze auto sie jedank przodem z czyms macalo i to nie tylko maska czy cofniety zderzak ale rozne szpary
    Przydala by sie fotka silnika..

  3. #3
    yeti601
    Gość

    Domyślnie

    Kurcze jaki ten naród uczciwy. Rozmawiałem z gościem, a on już pobiegł do samochodu z czujnikiem i sprawdzał wszystko. Twierdzi że wszystko jest oryginalne, nic nie walone ale nie wie dlaczego ta maska tak odstaje.Ma też przesłać na maila fotki silnika wraz z numerem vin. Poczekam na te fotki i się zobaczy. Wrzucę też vin i może coś wyjdzie. Pozdrawiam

  4. #4
    yeti601
    Gość

    Domyślnie

    Są i fotki silnika.
    Załączone Obrazki Załączone Obrazki

  5. #5
    Moderator Avatar Tytan
    Zarejestrowany
    paź 2010
    Skąd
    3M
    Postów
    16,355
    Podziękowano Thanks Given 
    3,373
    Podziękowano Thanks Received 
    206
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    10

    Domyślnie

    ja myśle śe śruby sa ruszane a komora wymyta niedawno nie mógl lepszej jakosci ich podeslac?

  6. #6
    Admin Forum Avatar mpDante
    Zarejestrowany
    wrz 2010
    Skąd
    dolnośląskie
    Postów
    4,071
    Podziękowano Thanks Given 
    1,821
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    10

    Domyślnie

    Zdjęcia słabej jakości, małe... nie można po tym skreślić auta. Jak sprzedawca jest skłonny jechać na serwis, to może chociaż warto osobiście obejrzeć...
    # Szanuj moderatora swego, bo możesz mieć gorszego #
    - Inspekcje @ dolnośląskie -

    Problem z Lenovo? Wesprzyj akcję FB Uwaga na Lenovo

  7. #7
    yeti601
    Gość

    Domyślnie

    Ma jeszcze podesłać zdjęcia przodu, bo jak rozumiem tu jest jakiś myk. Napisałem żeby zrobił zdjęcia z zamkniętą i otwartą maską. Może wtedy coś będzie widać. Z drugiej strony patrząc samochód ma 9 lat i jak miał jakieś macanko, tylko niewielkie, to chyba go nie dyskredytuje. Poza dwoma autami z Carpasji (niestety za duże) nie ma chyba samochodów do sprzedania, które nie byłyby w mniejszym lub większym stopniu bite. Myk jest w tym, żeby trafić na te w mniejszym stopniu. Kilka samochodów już wrzuciłem do oceny i za każdym razem lipa. Już myślę nawet o tym, żeby kupić rozbite. Będę widział co biorę. Albo zajeździć toyotę do końca i potem przerobić na kurnik. Albo nowy rower z napędem na dwa koła-zimą też pójdzie po śniegu. Poczekam jeszcze na te zdjęcia przodu, ale zaczynam być coraz bardziej zniechęcony.
    Dzięki wielkie i pozdrawiam

  8. #8
    Znawca tematu Avatar takietam
    Zarejestrowany
    paź 2010
    Skąd
    Olsztyn
    Postów
    3,694
    Podziękowano Thanks Given 
    1,658
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    17

    Domyślnie

    Heh ale, że co nie ma w całym kraju aut niebitych poza 2 Carpasji?? Nie popadajmy w aż taki pesymizm. Nie zniechęcaj się tak szybko. Niekóre oferty, które wrzucasz to dolny próg cenowy dla danego modelu więc i ryzyko, że to sztrucle jest większe. Szukaj bliżej górnej granicy ceny a na pewno znajdziesz. Ten czarny Civic z innego tematu jest wg mnie wart obejrzenia. Zawsze możesz też zlecić sprowadzenie, może akurat. Uszy do góry
    Jeżeli pamiętamy, że wszyscy jesteśmy pomyleni, to tajemnice znikają, a życie staje się zrozumiałe.
    www.ogloszenia-motoryzacyjne.net

  9. #9
    Moderator Avatar Tytan
    Zarejestrowany
    paź 2010
    Skąd
    3M
    Postów
    16,355
    Podziękowano Thanks Given 
    3,373
    Podziękowano Thanks Received 
    206
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    10

    Domyślnie

    Nie popadaj w pesymizm my tu tylko zwracamy uwage czemu nalezy sie przyjrzec prawdziwy stan auta mozesz ocenic tylko na miejscu.

  10. #10
    yeti601
    Gość

    Domyślnie

    A jeszcze mam pytanie i wątpliwość. Nie to żebym Wam coś Wam zarzucał, ale wszyscy skupili się na tym nieszczęsnym nosku. A co z budzikiem? Bardzo, bardzo często macie wątpliwości co do przebiegu. A tym razem cisza. 140 tkm jakby nikogo nie ździwiło w 9 letnim aucie. Czy oprócz noska na coś jeszcze powinienem zwrócić uwagę? W seacie nawet nigdy nie siedziałem, więc polegam na Waszej opinii. I ok. zaczynam szukać w górnych granicach cenowych danego rocznika. Ale dopiero jak zamkniemy ten temat.
    Pozdrawiam
    Witek

  11. #11
    Moderator Avatar Tytan
    Zarejestrowany
    paź 2010
    Skąd
    3M
    Postów
    16,355
    Podziękowano Thanks Given 
    3,373
    Podziękowano Thanks Received 
    206
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    10

    Domyślnie

    nikt sie nie odważy po tych zdjeciach oceniac przebiegu sa poporstu fatalne

  12. #12
    Sherlock
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał yeti601 Zobacz post
    Kurcze jaki ten naród uczciwy. Rozmawiałem z gościem, a on już pobiegł do samochodu z czujnikiem i sprawdzał wszystko.
    Najlepsze połączenie komis i ..........http://www.pf.pl/serwis/%22Ekosolen%...V1IP0_INF.html

  13. #13
    yeti601
    Gość

    Domyślnie

    Wow!!! Jesteś WIELKI. No teraz to mi się rozjaśniło. Pierwszy numer telefonu-odbiera właściciel.Samochód kupił dla siebie lecz ma tyle zajęć, że jeździ busem i seat mu niepotrzebny. Biedak nie ma czasu i odsyła mnie pod drugi numer. " tam jest chłopak co się tym zajmuje". No a chłopak robi wszystko i mówi wszystko co klient chce, a nawet więcej.Jak zacząłem mówić o sprawdzeniu lakieru to on już był przy aucie i mierzył. Kurcze, jakbym powiedział że kupię to może w d... też by pocałował? No trudno, przepadło. Zdjęć nie przysłał więcej mimo że przypominałem.Jak teraz patrzę na te co przysłał to tak zrobione, że niby wszystko widać a w sumie niewiele. Szkoda urlopu i 200 km, żeby to oglądać. To chyba logiczny tok myślenia?
    Pozdrawiam

  14. #14
    Kris75
    Gość

    Domyślnie

    Logiczny kolego, logiczny.
    Jak te auto jest bezwypadkowe to ja pracuje w wikileaks
    Oba błotniki z przodu mają śruby ruszane, po co? Pewnie po aby zmienić te błotniki. Coś się działo.
    Szukaj dalej

  15. #15
    Znawca tematu Avatar takietam
    Zarejestrowany
    paź 2010
    Skąd
    Olsztyn
    Postów
    3,694
    Podziękowano Thanks Given 
    1,658
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    17

    Domyślnie

    Kris błagam, nie używaj słowa na W... bo ściągniesz na nas nieszczęście
    Jeżeli pamiętamy, że wszyscy jesteśmy pomyleni, to tajemnice znikają, a życie staje się zrozumiałe.
    www.ogloszenia-motoryzacyjne.net

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Tagi dla tego tematu

Zakładka

Zakładka

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •