Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 31 do 45 z 45

Temat: Ford Mondeo Mk4 2.0 TDCi 2008/2009 - Zduńska Wola

  1. #31
    Starszy użytkownik Avatar DRED
    Zarejestrowany
    wrz 2010
    Skąd
    Łódzkie
    Postów
    314
    Podziękowano Thanks Given 
    84
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    14

    Domyślnie

    Tomazi 74 jeśli masz problem z dogadaniem się przez fona z serwisem to może zrób skany książki serwisowej jeśli masz do niej dostęp i wyślij. Może na spokojnie przy użyciu np: google translate chłopaki w Holandii na spokojnie dojdą o co kaman i odpowiedzą Ci na twoje pytania.

    Ups widzę że podczas pisania mojego posta wyprzedziłeś moje myśli.
    może ford g...wort ale jedzie sie jak lord

  2. #32
    Znawca tematu Avatar Andrebar
    Zarejestrowany
    wrz 2010
    Skąd
    Łódź - Heidelberg
    Postów
    4,718
    Podziękowano Thanks Given 
    1,084
    Podziękowano Thanks Received 
    3
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    18

    Domyślnie

    -dural- jeśli większość uzna , że moje pisanie na Forum przynosi mu więcej szkody jak pożytku to spoko sobie spadnę .....
    jestem tu w sumie charytatywnie ....a ,że kawał ze mnie kabareciarza z niewysublimowanym językiem to jestem jaki jestem - albo mnie z tym zaakceptujesz albo będziesz ganiał po parafii .

    Mondeo - nie zmieniam zdania - a nawet twierdzę ,że jak przyjdzie do podpisania umowy to jego oczy nie uwidzą na fakturze tej ceny . którą zapłaci ,,,,,ale co ? jak myślisz ? piśnie prawdę ?

    PS ;
    w sumie to mi rybka ....przynajmniej gościu czuje się dowartościowany , że mógł sobie na mnie pieski powieszać ... a ja i tak wiem swoje i to jest moje !
    Ostatnio edytowane przez Andrebar ; 24-03-13 o 20:54 Powód: dop PS;
    Człowiek mądrzeje z wiekiem....szkoda tylko że z wiekiem od trumny

  3. #33
    Moderator+ Avatar dural
    Zarejestrowany
    wrz 2010
    Skąd
    Kuj-Pom
    Postów
    1,321
    Podziękowano Thanks Given 
    526
    Podziękowano Thanks Received 
    1
    Podziękowano
    1 Post
    Siła Reputacji
    15

    Domyślnie

    Wątpię żeby sie na to zgodził, czym, ze są może dwa tys może tys na umowie.
    Do np rzeczoznawcy? 300zl?jak by był klasycznym CCC już by sie autem cieszył.
    Tyle trudu sobie zadał żeby zminimalizować ryzyko, ze śmieć twierdzić ze to rozważny typ.

    Zreszta suma sumarum to jego kasa, forum ma pomagać podjąć decyzje , ukierunkowac.
    Lecz podpis postawi autor na umowie.

    Najwyżej mu napiszesz "a nie mówiłem".
    I nie wyganiam Cię bez przesady.

  4. #34
    Znawca tematu Avatar Andrebar
    Zarejestrowany
    wrz 2010
    Skąd
    Łódź - Heidelberg
    Postów
    4,718
    Podziękowano Thanks Given 
    1,084
    Podziękowano Thanks Received 
    3
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    18

    Domyślnie

    Nie lubię pisać - "a nie mówiłem " w sumie zero satysfakcji

    uczulam nadal Tomazi , że to auto w połączeniu z handlarzami ze Zduńskiej Woli to chodzenie po polu minowym .....może z dobrym saperem coś tam dla siebie wynajdzie i przez to przebrnie .

    Proponuję jeszcze tylko sprawdzić w Urzędzie Skarbowym jak długo w ewidencji jest zarejestrowana ta Firma , która przystawi pieczątkę na fakturze.
    Człowiek mądrzeje z wiekiem....szkoda tylko że z wiekiem od trumny

  5. #35
    Tomazi_74
    Gość

    Domyślnie

    Qrwa, Ty nadal uważasz że komuś może sprawiać frajdę czytanie i użeranie się z Twoimi pseudointelektualnymi wywodami ?
    Oszukuj się nadal. Zrozum że największą przyjemność z czytania Twoich postów masz Ty sam.

    Abstra***ąc: jak przebieg ponad 200 tys to dla ciebie szrot, i tylko w PL go kupią?
    ale jak Ty masz do zaoferowania takie auto to już jest wszystko OK?
    Cytat Napisał Andrebar Zobacz post
    -Tomazi_74- bardzo boisz się oryg przebiegów w serwisowanych autach z ok 230tys km ?
    Czy chcesz kupić w cenie brutto na Firmę ? i czy zejdziesz na 2008r Ghia X ?
    Dural,
    nie wiem czy kupię, czy nie, skłaniam się na tak.
    Jak weryfikacja przebiegu się potwierdzi na plus to w sumie nie zostaje już nic do sprawdzenia.
    Przy całym samozadowoleniu Andrebara do jego osoby, jego bredzenie raczej nie może stanowić konkretnego argumentu ani na plus ani na minus

    Gdyby czytał co piszę a nie skupiał się co za gówno wylać mi znowu na głowę, to by wiedział że nip ich firmy i nipy prywatne sprawdzałem w ceidg i firmę mają od 3 lat,
    acha.. nip wziąłem z pieczątki żeby nie było że mi się przyśnił.

    Jeżeli dojdzie do kupna a chłopaki nagle spróbują wywinąć jakiś numer, to na pewno zabiorę się w cholerę a tutaj nie omieszkam poinformować.

    OK, bo przez te przepychanki, zapomniałem podziękować wszystkim, którzy rzeczowo i konstruktywnie ocenili i doradzili co potrafili.

    Pomimo wszystko to ciekawe miejsce i można się dużo dowiedzieć, a dla niektórych jak widać jest nawet pewną formą psychoterapii i podnoszenia samooceny.
    Ostatnio edytowane przez takietam ; 25-03-13 o 08:25

  6. #36
    Znawca tematu Avatar Andrebar
    Zarejestrowany
    wrz 2010
    Skąd
    Łódź - Heidelberg
    Postów
    4,718
    Podziękowano Thanks Given 
    1,084
    Podziękowano Thanks Received 
    3
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    18

    Domyślnie

    Normalnie jakbym słyszał Prezesa Pewnej Partii ...kto nie ze mną ten przeciw mnie - nie omieszkaj napisać jak skończyła się Twoja przygoda z handlem w Zduńskiej Woli .

    Ja nadal uważam ,że ogłoszenie zostało sprytnie zmanipulowane ! ;
    1- rok produkcji ( w rzeczywistości 09.2008 )
    2- brak podanego przebiegu
    3- brak podanej mocy silnika

    w kontekście rp 2008 i sil 115KM w owym Mondeo to ZGADZAM się ,że cena oscyluje w granicy "normalnych"

    Co do przytoczonego przez Tomazi_74 cytatu ....manipulujesz nieładnie bo pytałeś mnie na PW m.in. o Tradeluxa i o auta po tym 1ym Mondeo co wrzuciłeś do oceny z dn 07.03 br 2009r 140PS i ja Ci wtedy tak odpisałem gdyż wiedziałem gdzie stoi ( w Niemczech) takie Mondeo ale niestety było w innym kolorze ale z ceną 6990e ....... i chciej tu komuś pomóc

    Kurde co za człowiek ....współczuję ....leków nie doradzę .
    Ostatnio edytowane przez Andrebar ; 25-03-13 o 07:43 Powód: dop sprost co do cytatu
    Człowiek mądrzeje z wiekiem....szkoda tylko że z wiekiem od trumny

  7. #37
    tom75
    Gość

    Domyślnie

    Tomazi jak Ci pasuje auto to bierz i nie ma sensu sie rozczulac tutaj na tym. Swoja droga juz ten temat sie irytujacy zaczal robic...

  8. #38
    Znawca tematu Avatar takietam
    Zarejestrowany
    paź 2010
    Skąd
    Olsztyn
    Postów
    3,694
    Podziękowano Thanks Given 
    1,658
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    17

    Domyślnie

    Dobra, kolejne posty nie związane bezpośrednio z Moneło idą do kosza a autorów nagroda nie minie.
    Tomazi rozumiem nerwy, ale hamuj się trochę. I nie pisz posta pod postem - użyj opcji edytuj
    Jeżeli pamiętamy, że wszyscy jesteśmy pomyleni, to tajemnice znikają, a życie staje się zrozumiałe.
    www.ogloszenia-motoryzacyjne.net

  9. #39
    Moderator Avatar Tytan
    Zarejestrowany
    paź 2010
    Skąd
    3M
    Postów
    16,355
    Podziękowano Thanks Given 
    3,373
    Podziękowano Thanks Received 
    206
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    10

    Domyślnie

    I jak Tomazi auto zakupione?

  10. #40
    Tomazi_74
    Gość

    Domyślnie

    Nie kupione.
    W sumie technicznie może i warte ale ale później sobie przypomniałem że robiłem sreenshot ogłoszenia jak je przeglądałem i okazuje się że w ogłoszeniu była mowa o 140 KM,
    później zostało to usunięte jak aukcja się skończyła. Czyli robią to z premedytacją.
    Nawet już nie weryfikowałem przebiegu bo uznałem to prawie za pewne, że nie będzie prawdziwy.
    Zresztą auto jest wystawione ponownie i nadal podają info że to 140 KM, a jednak nie jest to 140. Drugie które mają też piszą 140 KM a jest 115 KM
    Może głupota ale dla mnie dyskredytuje sprzedawcę. Gdyby nie pisali w ogóle to ok ale tak to kicha.

    Jak komuś to nie przeszkadza to auto jest już sprawdzone technicznie

    Kupno auta to droga przez mękę.
    Dochodzę do wniosku, że więcej lub mniej oszukuje każdy sprzedawca. KAŻDY. Tylko jedni więcej drudzy trochę mniej.
    Trochę w tym winy samych kupujących, bo chcą kupować mrzonki a nie prawdę o aucie.
    Oczekują że auto które realnie musi mieć np. przebieg w granicach 200 tys lub więcej będzie miało 120 tys.
    A sprzedawcy o tym wiedzą i "dostosowują" ofertę do potrzeb rynku.
    Trochę mi to przypomina Matrixa.. ludzie wolą żyć oszukiwani bo się lepiej z tym czują....

    Kupowanie auta to gra w kotka i myszkę. Komu uda się więcej ukryć prawdy o samochodzie a komu dowiedzieć.
    wkur*** jestem na całego

    Dzięki Panowie że zwróciliście mi uwagę na te 115 KM, trochę zgłupiałem, bo byłem przekonany że w opisie było 140, ale jak później zobaczyłem z zamkniętej aukcji że w ogóle o tym nic nie ma to brałem pod uwagę że mnie się mogło coś popierdzielić...tyle już człowiek tego oglądał.

  11. #41
    Znawca tematu Avatar takietam
    Zarejestrowany
    paź 2010
    Skąd
    Olsztyn
    Postów
    3,694
    Podziękowano Thanks Given 
    1,658
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    17

    Domyślnie

    Dzięki za aktualizację. Post dot. porad przeniosłem do odpowiedniego działu. Bardzo fajnie napisane.
    Co do tego Forda to coś czuję, że dodatkowo chłopaki ze Zduńskiej musieli czymś Cię podenerwować na spółkę z rzeczoznawcą.
    Co do Matrixa to mam identyczne przemyślenia - takie akcje i niektóre opisy na forum są jak czerwona pigułka, plask w twarz na obudzenie, niestety większość kupujących wybiera niebieskiego tabsa i cieszy się super bryką. Ważne że TANIA była.
    Jeżeli pamiętamy, że wszyscy jesteśmy pomyleni, to tajemnice znikają, a życie staje się zrozumiałe.
    www.ogloszenia-motoryzacyjne.net

  12. #42
    Moderator Avatar Tytan
    Zarejestrowany
    paź 2010
    Skąd
    3M
    Postów
    16,355
    Podziękowano Thanks Given 
    3,373
    Podziękowano Thanks Received 
    206
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    10

    Domyślnie

    Tomazi rozejrzyj sie za krajowka jaka po leasingu z pelna historia bo tego troche bylo czasem bogatsze sztuki sie trafiaja

    I widzisz Andrebar mial troche racji niby wszystko ok ale nie do konca..

  13. #43
    Tomazi_74
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał takietam Zobacz post
    chłopaki ze Zduńskiej musieli czymś Cię podenerwować na spółkę z rzeczoznawcą.
    odpisałem na PW
    dobry z Ciebie psycholog

    generalnie to że nie kupiłem tego auta było większą zasługą tego forum i wrodzonej podejrzliwości- niż tego drugiego.
    Jak ktoś będzie umiał odsiać "spam" od konkretnych rad to warto tu posiedzieć i poczytać.
    Dlatego też z czystym sumieniem je wsparłem.

    Cytat Napisał Tytan Zobacz post
    niby wszystko ok ale nie do konca..
    jak w 99,99 % przypadków

    Mówi się auta polskie, łatwiej sprawdzić przebieg, historię.
    Dzwonię do serwisu w Krakowie gdzie było serwisowane pewne auto poflotowe które chciałem sprawdzić, i co? Nic mi nie powiedzą, tylko właścicielowi auta,
    jeżeli obecnie ma je komis/dealer, to oni muszą wystosować prośbą do serwisu o historię serwisową auta, i dopiero serwis wyśle im takie pismo.
    Do Włoch dzwoniłem sprawdzać auta i mówili wszystko, do Niemiec mówią albo proszą o maila,
    a u nas! ****.
    I jak to z weryfikacją auta kupionego w PL, co z książki, wpisów jak nie możesz tego zweryfikować...
    chore....
    Zweryfikowanie auta we Włoszech - 5-8 minut
    w Niemczech - podobnie
    w Polsce - tydzień

    MOD: Nie pisz proszę post pod postem - mamy opcję Edytuj

    OK, sorki, stres.
    Ostatnio edytowane przez Tomazi_74 ; 28-03-13 o 20:53 Powód: pokuta

  14. #44
    Znawca tematu Avatar Lukas.s
    Zarejestrowany
    lut 2012
    Postów
    2,634
    Podziękowano Thanks Given 
    284
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    15

    Domyślnie

    I jak to z weryfikacją auta kupionego w PL, co z książki, wpisów jak nie możesz tego zweryfikować...
    eee tam, podajesz się telefonicznie za właściciela to podają serio

  15. #45
    Tomazi_74
    Gość

    Domyślnie

    OK, umieszczę prośbę o ocenę auta to może komuś z Was się uda ;o)

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123

Tagi dla tego tematu

Zakładka

Zakładka

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •