Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2

Temat: Sedan / Liftback Ford, Skoda, VW, Opel rocznik 2004 za 20000 zł na Pb. miasto > 50%

  1. #1
    klipos
    Gość

    Domyślnie Sedan / Liftback Ford, Skoda, VW, Opel rocznik 2004 za 20000 zł na Pb. miasto > 50%

    Jakie auto kupić 15-20k
    Rodzaj
    Sedan / Liftback
    Preferowana marka
    Ford, Skoda, VW, Opel
    Budżet na zakup auta:
    20000
    Preferowany rok produkcji:
    2004
    Silnik (pojemność i liczba KM)
    1,8-2,0
    Preferowany rodzaj paliwa:
    Pb
    Planowany roczny przebieg:
    10000
    Segment/typ/wielkość auta:
    Hatchback
    Charakter użytkowania :
    miasto > 50%
    Ilość pasażerów, bagażu:
    2
    Pochodzenie auta (rynek krajowy/import):
    -
    Czego przede wszystkim wymagam od auta:
    Szukane auto byłoby moim drugim. Pierwszym był Ford Mondeo MK2 z 98r. 2,5l 170KM z boilerem w bagażniku. Nie powiem miałem z nim sporo przygód, ale nie żałuje. Czas na coś nowego i mam z tym problem. Nie jestem pasjonatem aut tylko ich użytkownikiem. Jak wszyscy potrzebuje mało awaryjnego auta. W 3 lata przejechałem raptem 28 000 km. W tym 12 tyś w pierwszym roku. Głównie miasto. Chciałem też ciut mocniejszą jednostkę ale oczywiście w mniejszym ubezpieczeniu stąd wybór 1,8l - 2,0. Co do marek, wszyscy znajomi teraz te Audi traktorki kupują bo to piękne auto z klasą i jeżdżą na ruskiej ropie (Białystok). Ja tak nie chcę, patrzyłem Passaty, ale mówią że to wielowahaczówki itd. itd. Skode niby to samo ale chwalą. Astry, Vectry patrzyłem z zewnątrz nawet, ale wewnątrz gorzej. Ja sam myślałem o Focusie MK2, ale co spojrzę na te aukcje to ceny coraz większe a te auta co są od dłuższego czasu tak stoją i stoją, na chwilę znikają i znów się pojawiają. Dlatego piszę do was, z prośbą o porady.

  2. #2
    Znawca tematu Avatar tradelux
    Zarejestrowany
    paź 2010
    Skąd
    Katowice, Kraków
    Postów
    5,568
    Podziękowano Thanks Given 
    91
    Podziękowano Thanks Received 
    5
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    19

    Domyślnie

    Jak masz na dołożenie trochę to mam 3 Vectry poliftowe z dobrych cenach, wymagają trochę kosmetyki i tyle
    Silniki 1.8 benzyna, rok 2004 przebiegi 77-117tys km.

    Z ciekawszych kompaktów to mam kilka Mazd 3 (to samo co Focus Mk2), Hondę Civic VII w sporcie.

    Generalnie sprecyzuj czy potrzebujesz auta sztywniejszego, do "ciaśniejszej" jazdy czy bardziej komfortowego. Mały kompakt czy jednak segment D.
    ---

    Facebook: www.facebook.com/TradeLUX.samochody
    Otomoto: trade-lux.otomoto.pl
    Login na allegro: trade-lux

Zakładka

Zakładka

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •