Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Temat: Ford Focus MK1 1.8 TDCI 2004 Gliwice

  1. #1
    Poszukiwacz
    Gość

    Domyślnie Ford Focus MK1 1.8 TDCI 2004 Gliwice

    http://otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C16208339

    Kod:
    Cena (brutto):
        16 900 PLN / 4 228 EUR (do negocjacji) 
        Finanse:
        Rata 342 zł + OC Gratis - teraz to możliwe >> Sprawdź OtoKredyt
        Porównywarka OC AC 15 firm - online i przez telefon + Assistance Awaria GRATIS
    Kategoria:
        Kombi
    Wersja:
        Mk1
    Rok produkcji:
        2004
    Data rejestracji:
        01/2004
    Przebieg w km:
        92 000 km
    Skrzynia biegów:
        manualna
    Moc:
        100 KM (74 kW)
    Pojemność skokowa:
        1753 cm³
    Rodzaj paliwa:
        olej napędowy (diesel)
    Kolor:
        grafitowy-metallic
    Liczba drzwi:
        4/5
    Status pojazdu sprowadzonego:
        przygotowany do rejestracji/opłacony
    
    OC+Assistance MIDI już od 388 zł rocznie - oblicz swoją składkę online
    Dodatkowe wyposażenie:
    
    ABS, el. szyby, klimatyzacja, centralny zamek, autoalarm, poduszka powietrzna, radio / CD, wspomaganie kierownicy, immobiliser, welurowa tapicerka
    Dodatkowe informacje:
    
    pierwszy właściciel, serwisowany w ASO, bezwypadkowy, garażowany
    Opis pojazdu:
    
    AUTO PO WSZYSTKICH OPŁATACH GOTOWY DO REJESTRACJI!!!model 2004
    
    SAMOCHÓD W STANIE TECHNICZNYM I WIZUALNYM IDEALNE...
    
    2 KLUCZYKI
    
    100% BEZWYPADKOWY
    
    WSZYSTKIE SZYBY ORGINALNE......ORGINALNY LAKIER
    Dane kontaktowe
    
    Serwis otoMoto nie posiada dodatkowych danych Sprzedającego, poza zawartymi w ogłoszeniu.
    Auto-Witek
    Kopalniana 5a(boczna pszczyńskiej) 44-100 Gliwice
    Tel:	+48 - 608 - 424099+48 - 511631852
    adres strony: http://auto-witek.otomoto.pl/
    Dzwonilem tam.
    Bardzo nie mily sprzedawca. Zauwazylem ze wiekszosc "komisowych" importerow ma taki stosunek do klienta.
    I nie pozwolil na zabranie go do Serwisu Forda na inspekcje przed zakupem. pffff
    Załączone Obrazki Załączone Obrazki

  2. #2
    Admin Forum Avatar mpDante
    Zarejestrowany
    wrz 2010
    Skąd
    dolnośląskie
    Postów
    4,071
    Podziękowano Thanks Given 
    1,821
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    10

    Domyślnie

    U niego orginalne nie musi znaczyć ORYGINALNE Zasada jest taka, że nie kupuje się od buraka
    # Szanuj moderatora swego, bo możesz mieć gorszego #
    - Inspekcje @ dolnośląskie -

    Problem z Lenovo? Wesprzyj akcję FB Uwaga na Lenovo

  3. #3
    Poszukiwacz
    Gość

    Domyślnie

    Pytanie tylko czy ktorykolwiek sprzedawca pozwoli mi jechac na taki serwis. Auta te stoja dlugo bez waznych tablic i sprzedawcy boja sie jechac...

  4. #4
    romusw29
    Gość

    Domyślnie

    Hmmm Auto - Witek.... znam ten komis. Miałem przyjemność kilkakrotnie tam sprawdzać auta. Z tym, że nigdy z przejażdżką nie było problemów. Ale ogólnie kombinowane auta.

    Najbardziej utkwiła mi w pamięci przejażdżka Fordem Mondeo MK3 2.0 TDCI 130KM... pracownik komisu chciał chyba zabłysnąć swoją głupotą i na zimnym silniku gnał tego Forda do wysokich obrotów pokazując jak auto przyspiesza... brak komentarza.

    Sprawdzałem tam też kiedyś Forda Focusa MK1 1.8 TDDI. Opis z inspekcji był na poprzednim forum, ogólnie czeska ks. serwisowa z księżyca + chwyt marketingowy, że auto 2001 r. a faktycznie 2000 r.

    Osobiście odradzałbym ten komis.

  5. #5
    Znawca tematu
    Zarejestrowany
    wrz 2010
    Postów
    2,370
    Podziękowano Thanks Given 
    300
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    16

    Domyślnie

    Cytat Napisał Poszukiwacz Zobacz post
    Pytanie tylko czy ktorykolwiek sprzedawca pozwoli mi jechac na taki serwis. Auta te stoja dlugo bez waznych tablic i sprzedawcy boja sie jechac...
    To jakby chcieć kupić buty nie przymierzając ich.
    Opinie, które napisałem na forum, są jedynie moimi przypuszczeniami oraz subiektywną oceną. To nie pewnik, w rzeczywistości może być inaczej.

    Tylko kompletny szaleniec/ignorant/laik popatrzy na auto z USA bądź Szwajcarii.

  6. #6
    Poszukiwacz
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał Jakoob Zobacz post
    To jakby chcieć kupić buty nie przymierzając ich.
    Oni pozwalaja tylko na przejażdżkę albo przeglad w stacji kontroli pojazdow - co nic nie daje, bo sprawdza to tylko, czy auto na obecna chwila nadaje sie do jazdy. a nie wykrywa ukrytych wad lub problemow.

  7. #7
    kawa
    Gość

    Domyślnie

    Ze szczegółów wyglądu zewnętrznego to podpowiem tylko, że pod przednim zderzakiem powinna być taka gumowa osłona wysokości około 5cm na całej długości zdzerzaka (taki ogumowany hokej), więc najprawdopodobniej coś się działo z przodu (nie jest łatwo zgubić tę osłonę).

    Oczywiste jest to, że przy kombiaku w diesel'u o takim przebiegu jedynie można pomarzyć ;-)

  8. #8
    Kris75
    Gość

    Domyślnie

    Auto-Witek to złomnica sprowadzonych najczęściej rozbitków - najtańsze g...wno z całej EUROPY, od Włoch, Holandię po Francje skończywszy. Żadne auto nie ma prawdziwego stanu licznika, dodatkowo 95% bezwypadkowych aut oznacza że tylko przód był robiony... Nie spotkałem w tym komisie auta nielakierowanego. Jak długo jeżdzę i ten komis istnieje (istnieje od ok. 2-3 lat) mają tam najtańszy syf z półmilionowymi przebiegami i po stłuczkach.
    Miałem kiedyś inspekcję w tym komisie - oglądałem BMW e46 320dA Compact (klient się po prostu uparł - mimo, że odradzałem), auto miało być w 200% bezwypadkowe z książką serwisową... Tia...

    Auto walone przodem, dodatkowo na całyym boku od kierowcy szpachla. Na dachu szpachla...
    Mają swoją kuźnie z tyłu za komisem.


    OMIJAĆ SZEROKIM ŁUKIEM !!!

  9. #9
    Moderator Avatar Tytan
    Zarejestrowany
    paź 2010
    Skąd
    3M
    Postów
    16,355
    Podziękowano Thanks Given 
    3,373
    Podziękowano Thanks Received 
    206
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    10

    Domyślnie

    Cytat Napisał kawa Zobacz post
    Ze szczegółów wyglądu zewnętrznego to podpowiem tylko, że pod przednim zderzakiem powinna być taka gumowa osłona wysokości około 5cm na całej długości zdzerzaka (taki ogumowany hokej), więc najprawdopodobniej coś się działo z przodu (nie jest łatwo zgubić tę osłonę).

    Oczywiste jest to, że przy kombiaku w diesel'u o takim przebiegu jedynie można pomarzyć ;-)
    wcale nie tak trudno zgubic

Tagi dla tego tematu

Zakładka

Zakładka

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •