Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Temat: Zakup auta w nowym roku? (2013) - proszę o opinie

  1. #1
    Zielocz3k
    Gość

    :) Zakup auta w nowym roku? (2013) - proszę o opinie

    Jeżeli dział błędny to proszę przenieść do odpowiedniego...

    Chcę kupić auto do 6k zł. Mam pytanie czy wstrzymać się do stycznia czy jest to bez sensu? Chodzi o to, że na chłopsku rozum w 2013 roku auta będą już rocznikowo starsze... i czy to oznacza to spadek w ich cenie czy raczej nie?

    Proszę o opinię.

  2. #2
    vlad
    Gość

    Domyślnie

    Jak byś kupował nowy to rozumiałbym jeszcze tą politykę, bo salon robi promocję, żeby pozbyć się poprzedniego rocznika. Ale jak chcesz kupić auto za 6kzł, to rocznik powinien być jedna z ostatnich rzeczy jakie powinny cię interesować.
    Potrzebujesz auta teraz to szukaj i kupuj teraz.

    W ramach opowieści z tego samego nurtu dodam, że są ludzie, którzy radzą kupować wiosną. Bo przez zimę te najgorsze szroty zgniły, albo popsuły się do reszty i trafiły wreszcie tam gdzie ich miejsce - czyli na złom. Więc na wiosne kupujesz auto, które ma szanse przetrwać chociaż do kolejnej zimy.

  3. #3
    Kris
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał Zielocz3k Zobacz post
    Jeżeli dział błędny to proszę przenieść do odpowiedniego...

    Chcę kupić auto do 6k zł. Mam pytanie czy wstrzymać się do stycznia czy jest to bez sensu? Chodzi o to, że na chłopsku rozum w 2013 roku auta będą już rocznikowo starsze... i czy to oznacza to spadek w ich cenie czy raczej nie?

    Proszę o opinię.
    Błędne myślenie. Samochody droższe tj. ponad 20tys.zł taniej (nieznacznie) w okolicach Marca.

    Auto do 10tyś.zł czyli te najbardziej poszukiwane swoją utratę wartości odnotowują praktycznie na niezauważalnym poziomie.

    Bedziesz miał cięzki orzech do zgryzienia ponieważ samochody w tym przedziale cenowym schodzą jak świeże bułeczki,a jak mają nie zgnitą blachę i sprawną instalację gazową to juz po prostu rarytas

  4. #4
    Znawca tematu Avatar tradelux
    Zarejestrowany
    paź 2010
    Skąd
    Katowice, Kraków
    Postów
    5,568
    Podziękowano Thanks Given 
    91
    Podziękowano Thanks Received 
    5
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    19

    Domyślnie

    Po pierwsze w tym przedziale auta praktycznie nie tanieją. Po drugie co z tego, że rok przeskoczy jak w Polsce jest ciężko kupić dobre auto
    Ja bym się martwił bardziej tym co kupić, niż czy się opłaca czekać...

    P.S. Tylko w Polsce czeka się na przeskoczenie rocznika itd. :/
    ---

    Facebook: www.facebook.com/TradeLUX.samochody
    Otomoto: trade-lux.otomoto.pl
    Login na allegro: trade-lux

Tagi dla tego tematu

Zakładka

Zakładka

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •