Strona 1 z 4 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 49

Temat: Opel VECTRA C 1800 2006 - Kluczbork

  1. #1
    viki2000
    Gość

    Domyślnie Opel VECTRA C 1800 2006 - Kluczbork

    Ocena auta z ogłoszenia
    Marka:
    Opel
    VIN
    -
    Model:
    VECTRA C
    Silnik
    1800
    Rocznik:
    2006
    Miejscowość:
    Kluczbork
    Nazwa komisu:
    -
    Link do ogłoszenia:Treść:
    Szanowni koledzy, proszę o zerknięcie na to autko, nadszedł czas na nową Viki ( 3 z kolei juz ).
    Znikło gdzieś to forum swego czasu i kiedy szukałem informacji na forum Opla o tych modelach trafił się tam Wasz adres.
    Może Wy coś zobaczycie czego ja nie widzę .
    Z góry dziękuje za pomoc.

  2. #2
    Znawca tematu Avatar tradelux
    Zarejestrowany
    paź 2010
    Skąd
    Katowice, Kraków
    Postów
    5,568
    Podziękowano Thanks Given 
    91
    Podziękowano Thanks Received 
    5
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    19

    Domyślnie

    Auto poleasingowe - popros o wycene rzeczoznawcy. Jesli sprzedawca nie bedzie chcial udostepnic to o numer VIN / tablic rej.
    ---

    Facebook: www.facebook.com/TradeLUX.samochody
    Otomoto: trade-lux.otomoto.pl
    Login na allegro: trade-lux

  3. #3
    Starszy użytkownik
    Zarejestrowany
    wrz 2010
    Skąd
    Szczecin
    Postów
    578
    Podziękowano Thanks Given 
    4
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    14

    Domyślnie

    Załatw VIN Opel uruchomił elektroniczną bazę serwisową , może nie lata to jeszcze tak jak w przypadku np. Renault ale zobaczymy co uda się wyciągnąć :-)
    www.wymarzoneAUTO.pl - wiarygodne auta używane.

  4. #4
    maxxpl
    Gość

    Domyślnie

    Dowiedź się jaki leasing.

  5. #5
    viki2000
    Gość

    Domyślnie

    Rozumiem, że wnioskujecie, że leasing po tym, że gośc wystawia fakture Vat ... niestety nie zabardzo orientuję się w tych sprawach ( leasingi ), a auto wygląda przyzwoicie, przebieg realny moim zdaniem, a zasadnicze pytanie to jakie ma tajemnice to auto.
    Dzisiaj zadzwonię i z nim pogadam, poproszę o VIN i tablice rejestracyjne i zapytam o ten leasing.

    Poszukuję właśnie takiego modelu od 2006-2007 w góre, w takim wydaniu, hatchback, silnik tylko 1.8, no i jeszcze konkretny kolor ( niebieski i wszystkie jego odcienie z palety ), ale wiem, że z kolorem to już perwersja z mojej strony, najważniejsze aby auto było pewne.

    Rozważam jeszcze jedną możliwość, wyjazd z konkretną i pewną osobą za granicę, które sprowadziły nie jedno auto ( są takie osoby które świadczą takie usługi np. na forum Opla ), która posiada odpowiednią wiedzę i zna język to raz ( bierzemy auto np. na serwis i pełny przegląd ), a dwa pełne oprzyrządowanie oraz sprzęt elektroniczny do sprawdzenia auta ( mierniki lakieru, komputery do podpięcia itd. itp. ), oraz załatwia wszystkie sprawy celno skarbowe ( moja wygoda i brak czasu na bieganie po urzędach ).
    Ale to wymaga wszystko głębokich przemyśleń i zastanowienia się.
    Ostatnio edytowane przez viki2000 ; 27-09-12 o 07:20

  6. #6
    Znawca tematu Avatar tradelux
    Zarejestrowany
    paź 2010
    Skąd
    Katowice, Kraków
    Postów
    5,568
    Podziękowano Thanks Given 
    91
    Podziękowano Thanks Received 
    5
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    19

    Domyślnie

    Cytat Napisał viki2000 Zobacz post
    ), która posiada odpowiednią wiedzę i zna język to raz ( bierzemy auto np. na serwis i pełny przegląd )
    Chcialbym to zobaczyc Zagranica nikt sie nie bawi w serwisy ASO sprawdzanie itd. Co najwyzej mozna podjechac na TUV lub jesli ma auto niedawno zrobiony to powinno byc ok.
    Tutaj raczej potrzebna jest duza wiedza o danym modelu.
    Zagranica mozna zlecic Dekrze/TUV solidna ekspertyze, ale w zaleznosci od regionu kosztuje miedzy 70, a 150Euro.

    To, ze ta Vectra jest poleasingowa widac tez po innych rzeczach
    ---

    Facebook: www.facebook.com/TradeLUX.samochody
    Otomoto: trade-lux.otomoto.pl
    Login na allegro: trade-lux

  7. #7
    maxxpl
    Gość

    Domyślnie

    Tak się zastanawiam, ten przedni zderzak to tak ma być czy nieudolnie pomalowany? Mamy w Firmie 2 Vectry i też tak mają, ale one mają na 100% malowane zderzaki (zresztą nie tylko).

    Cytat Napisał tradelux Zobacz post
    To, ze ta Vectra jest poleasingowa widac tez po innych rzeczach
    Uważam się za spostrzegawczego, ale nic nie widzę (powaga), napiszcie konkretnie.

  8. #8
    Starszy użytkownik
    Zarejestrowany
    wrz 2010
    Skąd
    Szczecin
    Postów
    578
    Podziękowano Thanks Given 
    4
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    14

    Domyślnie

    Uchwyt na telefon po prawej stronie konsoli plus dokładany zestaw głośnomówiący Nokia CK7W wskazuje na auto po-leasingowe - jest to bardzo częsty element wyposażenia aut flotowych.
    www.wymarzoneAUTO.pl - wiarygodne auta używane.

  9. #9
    Znawca tematu Avatar Lukas.s
    Zarejestrowany
    lut 2012
    Postów
    2,634
    Podziękowano Thanks Given 
    284
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    15

    Domyślnie

    pewnie uchwyt do telefonu, ale to takie generalizowanie, bo może 1/100 osób prywatnych też takie coś sobie założy i nici z teorii "zestaw głośnomówiący= po flocie"

  10. #10
    Znawca tematu Avatar tradelux
    Zarejestrowany
    paź 2010
    Skąd
    Katowice, Kraków
    Postów
    5,568
    Podziękowano Thanks Given 
    91
    Podziękowano Thanks Received 
    5
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    19

    Domyślnie

    Uchwyt, faktura, auto z polskiego salonu, przebieg wiekszy niz dla typowego Pana Kowalskiego.
    To jest w sumie plus, bo takimi autami jezdzi przypisana osoba, do tego w leasingu wymagany jest cykliczny serwis + latwo do sprawdzenia przebieg.
    Zawsze sa od reguly wyjatki, ale tutaj tak powinno byc
    ---

    Facebook: www.facebook.com/TradeLUX.samochody
    Otomoto: trade-lux.otomoto.pl
    Login na allegro: trade-lux

  11. #11
    Znawca tematu Avatar Lukas.s
    Zarejestrowany
    lut 2012
    Postów
    2,634
    Podziękowano Thanks Given 
    284
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    15

    Domyślnie

    To jest w sumie plus, bo takimi autami jezdzi przypisana osoba, do tego w leasingu wymagany jest cykliczny serwis + latwo do sprawdzenia przebieg.
    eee tam, "handlarski bełkot"

    Kiedyś do mnie dzwonił Pan o Avensisa i coś w ten deseń mu powiedziałem, to się nasłuchałem, że:
    - książki podrabiają w takich firmach (mówię mu, że po VINie akurat to konkretne auto można sprawdzić bez problemu i chętnie z nim podjadę do ASO)
    - o auta firmowe się nie dba
    i najlepsze:
    "autem firmowym jeździ kto chce, wsiada i jeździ" (tłumaczę mu, że auto było w firmie zatrudniającej ok 600 osób i byłoby to raczej niemożliwe, poza tym auta w najmocniejszych wersjach silnikowych, w max wersjach wyposażenia(skóra, navi, xenon) trafiają raczej do zarządu, bo koszty kosztami ale na taką rozrzutność, żeby PH jeździł autem za ponad 150 tys PLN nikt nie może sobie pozwolić.
    Bez skutku

  12. #12
    viki2000
    Gość

    Domyślnie

    A więc tak drodzy koledzy, mam garść informacji :

    1. Zderzak przód - na pytanie co z nim, odpowiedział że był malowany, wleciał ptak, na moje pytanie jakie inne części były uszkodzone Pan odpowiedział, że żadne.
    2. ASO - na pytanie czy moge zbadać auto w dowolnym ASO, wybranym przez siebie odpowiedział że nie ma problemu, moge przyjechać ze swoim np. miernikiem jak i dokonać
    pomiarów w ASO.
    3. Leasing - tak, auto zostało kupione do firmy i tam było użytkowane, później odkupił je jakiś gość, a od niego obecny sprzedający, ma je krótko więc podejrzewam, że jakis handlarz
    4. VIN - W0L0ZCF6861102115

  13. #13
    Znawca tematu Avatar Grzechu
    Zarejestrowany
    sty 2011
    Skąd
    Trójmiasto
    Postów
    4,325
    Podziękowano Thanks Given 
    933
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    18

    Domyślnie

    No raczej dopiero zaczynający bo niedawno tylko kangoo sprzedawał, ale skoro tak mówi to kto wie być może tak jest, (być może wcale nie jest powiedziane że ona komuś nie spadła z lawety) tylko po co pisze "vectra z Polskiego salonu użytkowana od nowości przez jednego kierowcę" chyba że siebie nie liczy a auto fotowe po upływie leasingu wykupiła osoba użytkująca pojazd a następnie mu go sprzedała a on siebie nie liczy jako właściciela i kierowcę tak to rozumiem, to wtedy ok.
    Chyba auto warte obejrzenia bo tak to se tylko można gdybać.

  14. #14
    viki2000
    Gość

    Domyślnie

    Grzesiu być może tak jest jak piszesz, ale zastanawia mnie jedna rzecz, dekoder vin'ów automo.pl ( nie wiem na ile jest wiarygodny, a tylko taki tutaj znalazłem do tej pory ) pokazuje, że to sedan, a jak byk w ogłoszeniu jest hatchback, na zdjęciu tym bardziej, no aż taki szczepan to by nie był chyba ...

  15. #15
    maxxpl
    Gość

    Domyślnie

    Ja napiszesz jaki to był leasing, i nr.rej. w tym leasingu to możliwe, że mogę mieć komplet info o szkodowości.

Strona 1 z 4 1234 OstatniOstatni

Tagi dla tego tematu

Zakładka

Zakładka

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •