Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Temat: Mercedes Benz A170

  1. #1
    sardzent
    Gość

    Domyślnie Mercedes Benz A170

    Witam

    Zainteresowal mnie ten egzemplarz
    http://otomoto.pl/C16026020.html
    czekam na VIN i zastanawiam czy jest Ktos(TM) z okolic
    Puławy / Lublin godny zaufania kto moze podjac sie wstepnego obejrzenia ?

  2. #2
    Znawca tematu
    Zarejestrowany
    wrz 2010
    Postów
    2,370
    Podziękowano Thanks Given 
    300
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    16

    Domyślnie

    Prawe przednie drzwi w innym kolorze, plastikowa ramka pod szybą też ma inny odcień - jest ciemniejsza, czyli prawdopodobnie nowsza.
    Opinie, które napisałem na forum, są jedynie moimi przypuszczeniami oraz subiektywną oceną. To nie pewnik, w rzeczywistości może być inaczej.

    Tylko kompletny szaleniec/ignorant/laik popatrzy na auto z USA bądź Szwajcarii.

  3. #3
    Sherlock
    Gość

    Domyślnie

    Jakoob nie obraź się czasem,,,ale to co masz w stopce pasuje do twego posta....

    Jeśli uważasz..ze te drzwi są w innym kolorze ( ja znowu tego nie widzę...) to przynajmniej dopisz słowo....wydaje mi się .

  4. #4
    Admin Forum Avatar mpDante
    Zarejestrowany
    wrz 2010
    Skąd
    dolnośląskie
    Postów
    4,071
    Podziękowano Thanks Given 
    1,821
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    10

    Domyślnie

    Jedyne co mógłbym zaryzykować po tak marnych fotkach, to minimalnie obniżony zderzak z prawej strony Ogólnie trzeba oglądać prawy przód, bo błotnik też nie leży idealnie ze słupkiem...
    # Szanuj moderatora swego, bo możesz mieć gorszego #
    - Inspekcje @ dolnośląskie -

    Problem z Lenovo? Wesprzyj akcję FB Uwaga na Lenovo

  5. #5
    sardzent
    Gość

    Domyślnie

    wlasnie co do spasowania blotnikow (plastikowe) przod oraz zderzaka (szpary wokol lamp) to jest to czesta bolaczka A Class i niekoniecznie swiadczy o wypadkowej przeszlosci a czesciej o garazowaniu pod blokiem lub parkowaniu 'na sluch'

    ale teraz wracajac do drugiej czesci mojego postu czy w okolicach Lublina / Pulaw jest inspektor z miernikiem lakieru gotow podjac sie weryfikacji egzemplarza ?

  6. #6
    Znawca tematu
    Zarejestrowany
    wrz 2010
    Postów
    2,370
    Podziękowano Thanks Given 
    300
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    16

    Domyślnie

    Cytat Napisał Sherlock Zobacz post
    Jakoob nie obraź się czasem,,,ale to co masz w stopce pasuje do twego posta....

    Jeśli uważasz..ze te drzwi są w innym kolorze ( ja znowu tego nie widzę...) to przynajmniej dopisz słowo....wydaje mi się .
    Po to jest taki podpis w stopce, żebym za każdym razem nie pisał "wydaje mi się"

    Spędziłem w swoim życiu trochę czasu w warsztacie lakierniczym i wierz mi, że to otwiera oczy 10x bardziej niż każde forum, stąd pewnie widzę więcej, ale absolutnie nie jestem tym zachłyśnięty. To co piszę, robię po to by ostrzec ewentualnych userów na co zwrócić uwagę i co dokładnie sprawdzić, to żaden wyrok z mojej strony, najlepiej zweryfikować na miejscu. Nie uważam się wcale za mistrza ani najlepszego, wręcz przeciwnie mogę się mylić. To ma być tylko pomoc - mam podejrzenie, piszę.
    Opinie, które napisałem na forum, są jedynie moimi przypuszczeniami oraz subiektywną oceną. To nie pewnik, w rzeczywistości może być inaczej.

    Tylko kompletny szaleniec/ignorant/laik popatrzy na auto z USA bądź Szwajcarii.

  7. #7
    Sherlock
    Gość

    Domyślnie

    Toć ja się z Tobą zgadzam,,,tylko z treści posta nie wynika iż masz podejrzenie
    A na stopki nie wszyscy zwracają uwagę....

Tagi dla tego tematu

Zakładka

Zakładka

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •