Poka¿ wyniki od 1 do 2 z 2

Temat: Komfortowe auto do 40000 z³ (preferowane kombi)

  1. #1
    Nowicjusz
    Zarejestrowany
    kwi 2021
    Sk±d
    Wroc³aw
    Postów
    3
    Podziêkowano Thanks Given 
    0
    Podziêkowano Thanks Received 
    0
    Podziêkowano
    _______
    Si³a Reputacji
    0

    Domy¶lnie Komfortowe auto do 40000 z³ (preferowane kombi)

    Mam ju¿ totalny mêtlik w g³owie i nie wiem czy da siê kupiæ w tym bud¿ecie sensown± benzynê w kombi.

    Otó¿, szukam wygodnego samochodu do miasta (70/30) z wycieczkami na weekendy po oko³o 200km, z jakim¶ przyzwoitym silnikiem, ¿eby przynajmniej te 150KM mia³, spalanie nie ma wiêkszego znaczenia, gazowaæ nie zamierzam. Przez wygodne rozumiem co¶ na poziomie przynajmniej VW Passata B7, bo takim mia³em okazjê je¼dziæ i w porównaniu do mojego miejskiego Civiczka (VIII 1.8) to na trasie jest niebo, a ziemia! Wiem, ¿e nie znajdê drugiego tak bezawaryjnego samochodu, ale ¿eby te¿ nie by³a to potencjalna skarbonka bez dna.

    Wymagania:
    - bud¿et: ~40k
    - rocznik 2008+
    - najlepiej kombi ale jak znajdzie siê co¶ fajnego w sedanie czy hatchbacku to te¿ bêdzie OK
    - fajnie jakby to by³ automat, ale biorê pod uwagê, ¿e w tych pieni±dzach mo¿e byæ to nierealne
    - wzglêdnie wygodny na trasie, ¿eby przy 160km/h mo¿na by³o normalnie rozmawiaæ
    - normalny cenowo w eksploatacji
    - z wyposa¿enia fajnie jakby mia³ kamerê / czujniki cofania, grzane siedzenia, klimatyzacjê automatyczn±, taka podstawa

    Podoba mi siê BMW, ale brak sensownych silników i ogólnie BMW nie stoi przy s³owach "tani w utrzymaniu". Audi A4 B8 te¿ spoko, ale równie¿ problemy z silnikami benzynowymi. Mondeo? 2.0/2.5? O ile ¶rodek mi pasuje, tak z zewn±trz co¶ mnie od niego odpycha. 😂 Volvo chyba poza bud¿etem? Renault mi siê zupe³nie nie podoba. Fajnie wygl±da równie¿ Insignia I, ale czy bêdzie to sensowny wybór? 2.0 220KM, tylko najczê¶ciej wystêpuje w odmianie 4x4 która rzekomo jest kosztowna w utrzymaniu? I Opel jako ca³o¶æ równie¿ bardzo mi siedzi. Nie mam ¿adnych uprzedzeñ co do marki, czy to bêdzie Niemiec czy Japoñczyk, ¿adna ró¿nica. Chêtnie przyjmê jakie¶ fajne propozycje! Dziêkujê

  2. #2
    Nowicjusz
    Zarejestrowany
    cze 2023
    Sk±d
    Warszawa
    Postów
    1
    Podziêkowano Thanks Given 
    0
    Podziêkowano Thanks Received 
    0
    Podziêkowano
    _______
    Si³a Reputacji
    0

    Domy¶lnie Odp: Komfortowe auto do 40000 z³ (preferowane kombi)

    Ford Mondeo
    Rok produkcji: 2012-2014
    Silnik: 2.0L EcoBoost I4
    Moc: 240 KM
    Moment obrotowy: 270 funtów-stop
    Spalanie paliwa: 23 mpg w mie¶cie/34 mpg na autostradzie
    Cena: od 30 000 PLN


    Audi A4
    Rok produkcji: 2013-2015
    Silnik: 2.0L TFSI I4
    Moc: 211 KM
    Moment obrotowy: 258 funtów-stop
    Spalanie paliwa: 24 mpg w mie¶cie/32 mpg na autostradzie
    Cena: od 35 000 PLN


    Nissan Altima
    Rok produkcji: 2014-2016
    Silnik: 2.5L I4
    Moc: 182 KM
    Moment obrotowy: 170 funtów-stop
    Spalanie paliwa: 28 mpg w mie¶cie/39 mpg na autostradzie
    Cena: od 25 000 PLN


    Wszystkie te samochody maj± komfortowe wnêtrza, du¿y baga¿nik i szeroki wybór opcji. S± równie¿ wystarczaj±co mocne, aby sprostaæ Twoim potrzebom jazdy. Ford Mondeo i Audi A4 s± nieco dro¿sze ni¿ Nissan Altima, ale oferuj± równie¿ mocniejsze silniki i bogatsze wyposa¿enie.

Zak³adka

Zak³adka

Uprawnienia

  • Nie mo¿esz zak³adaæ nowych tematów
  • Nie mo¿esz pisaæ wiadomo¶ci
  • Nie mo¿esz dodawaæ za³±czników
  • Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów
  •