Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Temat: 525 e34 za blisko 10tyś?

  1. #1
    kris85
    Gość

    Domyślnie 525 e34 za blisko 10tyś?

    http://moto.allegro.pl/show_item.php...cf77d00be2ff62

    Co sądzicie na temat tej bawarki? Może ktoś zna?

    PZDR>

  2. #2
    Kris75
    Gość

    Domyślnie

    Na bezwypadkowego mi nie wygląda, zwłaszcza po spasowaniu prawego przodu. Ciekawe jaki ma stan licznika.
    Koniecznie podjedź na stację diagnostyczną i zobacz podwozie, czy nie ma dziur.
    Spisz szwedzki numer rejestracyjny, może jeszcze czegoś się dowiemy po tym numerze.

    A ogólnie wygląda dość poczciwie i przyzwoicie.

  3. #3
    Nowicjusz
    Zarejestrowany
    paź 2011
    Postów
    12
    Podziękowano Thanks Given 
    25
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie

    Przebiegu nie podał, licznik zasłonięty - wg mnie specjalnie. Jak dla mnie maska lekko odstaje do góry przy prawym błotniku. Wydaje mi się też, że zewnętrzne reflektory (te bliżej błotników) nie są identyczne. Moje zdanie traktuj z rezerwą, jestem stosunkowo krótko na tym forum

  4. #4
    kris85
    Gość

    Domyślnie

    Spoko, dzięki. Na razie pisałem MEila z prośbą o podanie VIN, i Blach szweckickich. Jak nie bedzie miał nic do ukrycia to poda, a jak nie to pewnie nie odpisze. Z tego co zauważyłem, to stoi już z kilka lub kilkanaście tygodni.

    PZDR>

  5. #5
    Kris75
    Gość

    Domyślnie

    Stoi, bo cena jest spora jak na e34. Ale z drugiej strony jeśli dobre auto to i cena musi być wyższa.
    Ostatnio widziałem niezłe e39 sedan 520i - mi się osobiście bardzo podobało. Kolor Alpin Weiss 3 - jak dobrze pamiętam.

  6. #6
    kris85
    Gość

    Domyślnie

    Drogo....jak bedzie pewna, niebita (ta maska to może coś na zawiasie tylko z przodu) i z rozsądnym przebiegiem, to ja wolę e34 niz e36 czy e39. E34 to jedno wytrzymalszych samochodów na świecie, najlepsze BMW jakie powstało. Taki moje skromne zdanie. Ale koleś na razie się nie odzywa, dwa razy dzwoniłem i nie odbiera... Poczekamy cierpliwie.

Tagi dla tego tematu

Zakładka

Zakładka

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •