Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Temat: Autovendo - opinie

  1. #1
    Nowicjusz
    Zarejestrowany
    kwi 2021
    Skąd
    dąbrowa górnicza
    Postów
    3
    Podziękowano Thanks Given 
    0
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Autovendo - opinie

    Witam zainteresowanych

    Wpisuję na forum w "szukaj" "autovendo" i ......... nic nie ma.
    Jestem po wstępnej rozmowie telefonicznej z miłym żeńskim głosem, dostałem na meila stosowne informacje i muszę podjąć decyzję o "rozpoczęciu współpracy" (taki był nagłówek do otrzymanych info na meila).
    "współpraca" brzmi mi bardzo obiecująco i bardzo zachęcająco. Jeśli jest ktoś na forum kto podjął taką współpracę z autovendo to proszę się ujawnić.
    Oczywiście chodzi o sprowadzenie auta z zagranicy.

    pozdrawiam

  2. #2
    Nowicjusz
    Zarejestrowany
    lip 2021
    Skąd
    Wrocław
    Postów
    1
    Podziękowano Thanks Given 
    0
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp: Autovendo - opinie

    Witam,

    czy nawiązałeś już "współpracę"...? Właśnie złożyłem u nich "reklamację". Chętnie się podzielę doświadczeniami ale to raczej na priv ...

  3. #3
    Nowicjusz
    Zarejestrowany
    kwi 2021
    Skąd
    dąbrowa górnicza
    Postów
    3
    Podziękowano Thanks Given 
    0
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp: Autovendo - opinie

    Współpracy nie nawiązałem.
    A to dlatego, że chodziło mi właśnie o współpracę. Autovendo chyba - albo nie wie co to takiego, albo wie i dlatego jej unika.
    Bardzo dokładnie przedstawiłem miłej Pani z telefonu jakiego auta szukam. Napisałem przydługi tekst, w którym podkreśliłem, że jeżeli czegoś nie da się zrobić to możemy to skorygować. Miła Pani zadzwoniła do mnie z pytaniem, czy podjąłem już decyzję w sprawie współpracy, a na moją odpowiedź, że przecież napisałem Pani meila w tej sprawie - odpowiedziała, że przeczyta go jak najszybciej i się do niego odniesie. Minęło trochę czasu, odpowiedzi nie było. Ponowiłem pytanie, czy dostanę jakąś odpowiedź w sprawie naszej współpracy, nie doczekałem się jej.
    Finał jest taki - znalazłem gościa, który pomógł mi sprowadzić auto z Niemiec. Kontakt telefoniczny rozgrzany prawie do czerwoności - poszukiwanie w ogłoszeniach tego jedynego. Jak się pojawił dokładnie ten - uderzyliśmy, szybka reakcja i już na drugi dzień auto przywiezione pod dom. I to była WSPÓŁPRACA !!!!!
    Dużo tej "współpracy" tu nastukałem - świadomie. Autovendo wg mnie to moloch dla masowego klienta, robota taśmowa. Podajesz mniej więcej co chcesz kupić a oni robią to po swojemu. We współpracy trzeba się kontaktować i konsultować oraz wspólnie podejmować decyzję. W robocie na taśmie nie ma takiej możliwości i dlatego Autovendo zamilkło.

Zakładka

Zakładka

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •