Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Temat: "Gwarancja" rozszerzona

Nowicjusz
    Podziękowano: 1
    Siła Reputacji
    0

Domyślnie "Gwarancja" rozszerzona

Cześć,

kupiłem samochód poleasingowy z pewnym przebiegiem. Do tego w pakiecie zakupiłem produkt "Gwarancja" rozszerzona (DEFEND Car Protect) świadczony przez DEFEND Insurance Group. Wiadomo, że ze z gwarancją to ma niewiele wspólnego, ale wydaje mi się, że to może być dobre zabezpieczenie przed niespodziewanymi awariami w przyszłości - przynajmniej mam taką nadzieję. Ochroną objęte są teoretycznie wszystkie newralgiczne podzespoły - silnik, turbina, automat, wtryski.
    Jakie są Wasze doświadczenia z tego typu produktami? Ktoś to kupuje w ogóle, czy tylko takie łosie jak ja?

Pozdrawiam
    P.

Starszy użytkownik Avatar moto-rzeczoznawcy
    Podziękowano: 5
    Siła Reputacji
    6

Domyślnie Odp: "Gwarancja" rozszerzona

Temat jako promocja produktu - to słaby pomysł ,a sam produkt (bez względu ,kto go firmuje) ,to jak zauważyłeś towar dla "łosi" - nie obrażając łosi.

Nowicjusz
    Podziękowano: 1
    Siła Reputacji
    0

Domyślnie Odp: "Gwarancja" rozszerzona

Cytat Napisał moto-rzeczoznawcy Zobacz post
    R E G U L A M I N
    No niby tak, ale spotkałem się z opiniami in plus jak i również na nie - zupełnie jak w przypadku klasycznych ubezpieczeń OC i AC. Moim zdaniem produkt nie odstaje od średniej rynkowej - czyli to zależy jak się trafi...
    Tytuł nie był reklamą, przecież ja tego produktu nie sprzedaję, więc nie wiem skąd ta uwaga - specjalnie dałem słowo Gwarancja w cudzysłowie..
    Ostatnio edytowane przez Tytan ; 21-05-19 o 07:55

Tagi dla tego tematu

Zakładka

Zakładka

Uprawnienia