Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Temat: Toyota AYGO - Nakło

  1. #1
    kuba2222
    Gość

    Domyślnie Toyota AYGO - Nakło

    Witam, proszę o opinię:
    http://otomoto.pl/toyota-aygo-automa...C22177076.html

    Trochę się boję powypadków, a tu przynajmniej widać co i jak.
    Co o tym sądzicie?

    Z góry dzięki.

  2. #2
    balbulus
    Gość

    Domyślnie

    Zaprzągnij do oględzin przyjaznego mechanika i blacharza-lakiernika, niech wycenią koszty naprawy i wtedy zobaczysz, jak to będzie wychodzić.
    Ale: niech panowie oglądają na żywo, a nie na zdjęciach - na zdjęciu nie da się zajrzeć do komory silnika , sprawdzić zawieszenia, czy nie ucierpiało...

  3. #3
    dremp
    Gość

    Domyślnie

    Ono nie koniecznie musialo wygladac tak jak teraz... aczkolwiek niekoniecznie tez musialo byc cos grubo hukniete... nie wiem czy jak to sie rozbije to jest co skladac

  4. #4
    TomaszW
    Gość

    Domyślnie

    Jak tak patrze na te fotki to mam jedną podpowiedz. Auto nadaje się całe do przemalowania. Kolor jest taki, że majstry często nie dobierają koloru i wychodzi kupa. Koszt malowania bym wyceniał na 2 000/2500 zł za ładną nowa powłokę na całym samochodzie. Pytanie czy to wyglądało jak wygląda czy była większa lipa. Tego Ci niestety nie powiemy - trzeba miernikiem przelecieć - powinno być w fabrycznym lakierze + zwykła diagnostyka i komputerek. Dobrze jeszcze bazę Toyotki sprawdzić na obecność nadmiarowych km. Mi to wygląda jak robota ciemną nocą pod ubezpieczenie - każdy element dziabnięty. Jeżeli nie to pytanie gdzie musiało to maleństwo wpaść coby sie tak poobdzierać?

  5. #5
    dremp
    Gość

    Domyślnie

    kobieta za fajera cuda potrafi zrobic amigo

  6. #6
    kuba2222
    Gość

    Domyślnie

    Niestety nie mam znajomego blacharza/lakiernika, ale myślę że chyba kupię miernik lakieru. Z tego co wiem auto jeździło w Paryżu, a byłem tam kilka razy i widziałem że auta potrafią wyglądać dużo gorzej , więc akurat obrażenia tego typu są dość wiarygodne. Niemniej jednak sprawdzę przynajmniej powłokę. Dzięki za wszelkie podpowiedzi.

  7. #7
    netymark
    Gość

    Domyślnie

    ... więc się przewieź i sprawdź, czy wszystko w porządku z automatem. koszty naprawy są spore przy takich skrzyniach

Tagi dla tego tematu

Zakładka

Zakładka

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •