Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 16 do 23 z 23

Temat: Fiat - Warszawa - WJ 66789

  1. #16
    Znawca tematu Avatar carl23
    Zarejestrowany
    wrz 2010
    Skąd
    WL
    Postów
    3,476
    Podziękowano Thanks Given 
    356
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    17

    Domyślnie

    @dremp-zaczynasz przeginać ze swoimi tekstami, tym bardziej, że do Ciebie nikt osobistych wycieczek nie robi tylko do sensowności takich wklejek. Nie boli mnie to, tylko powyżej napisałem o sensowności takiego przedsięwzięcia i napisałem również dlaczego miałoby to większy sens z nr VIN, po prostu VIN ciągnie się za autem cały jego żywot, tak samo jak sprzedawcy muszą wklejać VIN, tak samo jak podaje się VIN w większości cofek jeśli jest możliwość, tak samo jak podpiera się VINem przy opisywaniu po oględzinach auta itd...po prostu potem w googlach wpisując VIN jest szansa na trafienie na to. I nikt się nie ciska do Ciebie tylko jeszcze raz napiszę-do sensowności tego. Masz rację-nie robi to absolutnie nikomu szkody, ale na dobrą sprawę pożytku z tego też nie ma więc admin powinien pomyśleć nad usprawnieniem tego.
    Ja tam jestem człowiek opanowany, ale jakbyś na żywo ten tekst "a ciskacie sie jakbym bzykal wasze matki" powiedział przy mnie dostałbyś od razu w pysk-takie teksty zachowaj sobie dla swojej rodziny i znajomych,może im to nie przeszkadza i tolerują takie tandetne tekściki, bo to ani miejsce ani powód do używania takich sformułowań, które delikatnie mówiąc są co najmniej nie na miejscu i trącają przekomarzaniem gimnazjalisty. Forum jak sam zauważyłeś służy do wymiany opinii, ale to nie jest forum o grach czy innej dziecinadzie i jakieś minimum poziomu chyba powinno być. Uważasz inaczej to przedstaw argumenty-ja swoje podałem dlaczego mi się to nie podoba i nie ma sensu.
    Ostatnio edytowane przez carl23 ; 25-09-11 o 12:04

  2. #17
    dremp
    Gość

    Domyślnie

    ooo zabrzmialo groznie, prosze nie bij

    i zachowaj te tandetne grozby dla "swojej rodziny i znajomych,może im to nie przeszkadza i tolerują takie tandetne tekściki, bo to ani miejsce ani powód do używania takich sformułowań, które delikatnie mówiąc są co najmniej nie na miejscu i trącają przekomarzaniem gimnazjalisty"

    niezmiernie sie ciesze ze CI sie to nie podoba, ale przedstawilem to wszystko w poprzednich postach jesli nie jestes tego w stanie zrozumiec, cofnij sie do gimnazjum, faktycznie to moze byc dobre miejsce na nauke czytania ze zrozumieniem

    sorry Amigo, ale ja sie powtarzac nie bede, za stary jestem na to

    milego dnia

    ps. Panie Wladzo finalna decyzja nalezy do moda, wiec prosze mnie nie palowac :-( uprzejmie donosze iz zgadzam sie z decyzja moda, jesli uzna on te tematy za nieodpowiednie
    Ostatnio edytowane przez dremp ; 25-09-11 o 12:21

  3. #18
    Znawca tematu Avatar carl23
    Zarejestrowany
    wrz 2010
    Skąd
    WL
    Postów
    3,476
    Podziękowano Thanks Given 
    356
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    17

    Domyślnie

    Wiek niestety nie zawsze idzie w parze z rozumem więc nie ma tu nic do rzeczy, tak samo jak czytanie ze zrozumieniem-wytłumaczone miałeś kilka razy dlaczego takie wklejki nie mają wartości, a dalej dopytywałeś. Tak samo napisałem, że to nie była żadna aluzja w Twoim kierunku tylko w kierunku działu (akurat wyszło w Twoim wątku-tu fakt powinien być założony nowy wątek).
    Twoje argumenty sprowadząją się do osobistych wycieczek i pyskówek, nie zamierzam "w to wchodzić" powyżej napisałem dlaczego.

  4. #19
    dremp
    Gość

    Domyślnie

    ze kę? osobiste wycieczki i pyskowki? no jaaaaasne, nic tylko wszystkich na okolo zbluzgalem

    probowalem dyskutowac, i zadalem nawet jedno dobre pytanie, na ktore uzyskac odpowiedzi szans nie mam

    na dobra sprawe z takowym podejsciem jakie wy reprezentujecie, nic na tym forum nie ma sensu, a juz argument "jak ktos zakupi kto nie zna forum to co wtedy?" mnie powalil na kolana

    tak to mozna juz od razu cale forum z servera usunac, naprawde, poza tym skoro to nic nie szkodzi to skad to czepialstwo? i po co? nie jestem w stanie udostepnic tych numerow VIN nie dlatego ze nie chce, tylko dlatego ze ich nie mam rozumiesz? nie posiadam

    wyobraz sobie ze... ktos chce kupic taki samochod, wpisze numer VIN nie znajdzie, ale stwierdzi ze wpisze numer tablic i znajdzie te zdjecia, jest szansa ze to komus pomoze (i nikomu nie szkodzi) zgadzasz sie ze mna? nie mowie ze tak bedzie na 100% ale JEST TAKA szansa prawda?

    jak chcesz dyskutowac z tym, argumentujac zeby to usunac tylko dlatego ze nie ma numeru VIN

    oczekujesz dyskusji dajac niezrozumiale dla mnie argumenty, i dzialania ktore nie niosa calkowicie zadnych korzysci dla kogokolwiek
    Ostatnio edytowane przez dremp ; 25-09-11 o 13:14

  5. #20
    Znawca tematu Avatar carl23
    Zarejestrowany
    wrz 2010
    Skąd
    WL
    Postów
    3,476
    Podziękowano Thanks Given 
    356
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    17

    Domyślnie

    @dremp-łapiesz słówka wyrwane z kontekstu, argument co Cię powalił na kolana był dalej opisany dlaczego, więc przeczytaj jeszcze raz ze zrozumieniem, bo wyjaśniłem dlaczego. Po prostu nr rej dziś jest taki, jutro może być inny i robota "na marne" i owszem nr zostanie w karcie pojazdu, jednak każdy jak szuka jakiś info nie prosi o skan karty pojazdu i nie wpisuje każdego nr rej z osobna tylko prosi o nr VIN i po nim próbuje dowiedzieć się czegoś na temat historii auta-nie tak?Więc po prostu byłoby super gdyby do takich wpisów było "coś" (akurat ja uważam że VIN) co pozwoliłoby na weryfikację takiego auta za rok, dwa czy 3 jak zmieni właściciela i tablice rej. Auta, w których wykryte były wady jakieś na tym forum co miały podany VIN-tenże po wpisaniu go w google za 5 lat będzie prowadził do takiego wpisu "o igiełce" bez względu jakie tablice rej ma auto i ilu właścicieli przez te 5 lat było, po prostu smród będzie się ciągnął w internecie do końca żywota tego auta, a nie do zmiany tablic-myślę, że teraz jasno wyraziłem to o czym pisałem w powyższych postach. Chodzi o to by robota Twoja czy innych userów nie szła na marne tylko miała sens w dłuższej perspektywie. Blachy nie zostają chyba,że w tym samym powiecie auto zostaje, więc jest to szybko ulotne-to wszystko.
    W odpowiedzi na Twoje pytania-Tak jest taka szansa.Nie twierdzę, że to komuś zaszkodzi, ale twierdzę, że można to usprawnić by pomogło w dłuższej perspektywie. Picie 10 l wody dziennie też przecież nie zaszkodzi, ale czy pomoże?Pierwsze 2 l na pewno bo ugasi pragnienie, a pozostałe? Nie argumentowałem by usunąć to co zrobiłeś, tylko by usprawnić-jest delikatna różnica, sorki że się poczułeś, zupełnie niepotrzebnie.Oczekuję dyskusji nie tylko od Ciebie, założyłem temat we wnioskach, może tam przejdziemy by nie śmiecić Twojego wątku. I na które Twoje "zadane jedno dobre pytanie" nie masz szans uzyskać odpowiedzi?Bo wydaje mi się że na wszystkie zadane już zostało odpowiedziane.
    Ja "postawiłem" na VIN z tego samego powodu co admin postawił na VIN w dziale giełdy-ten nr nie szkodzi a pomaga i jest tj.peselem,nipem każdego samochodu nie do wymazania, sprawdzamy po nim w sieci, rozkodowujemy wyposażenie, sprawdzamy w serwisie itd.

  6. #21
    dremp
    Gość

    Domyślnie

    widzisz, tylko jest tez jedno takie ALE ktore cale te zmagania moze postawic pod stwierdzeniem "bezsensowne"

    pamietasz co sie stalo z poprzednim forum? jak zniknelo z "dupy" i nikt nie wiedzial co sie stalo? wiec zaden smrod stamtad sie juz nie ciagnie, niestety

    ot co... ale nie do Ciebie pilem, zdraznil mnie ten pieniacz KRIS ktoremu powinno sie urwac od internetu ze tak powiem

  7. #22
    Znawca tematu Avatar carl23
    Zarejestrowany
    wrz 2010
    Skąd
    WL
    Postów
    3,476
    Podziękowano Thanks Given 
    356
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    17

    Domyślnie

    Na to, że ktoś zhakował,zlikwidował czy zamknął serwis nie mamy żadnego wpływu, natomiast na kształtowanie go jak najbardziej i dopóki będzie żyło to forum to info w sieci będą, a jak będą przemyślane to pozostaną długo wartościowe, dlatego pisałem już-założyłem nowy wątek by przedyskutować to o czym tu piszemy, akurat tak się stało, że trafiło na Twój wątek i bez potrzeby poczułeś się urażony.

    Dużo jest na tym forum przepychanek słownych i podjazdów osobistych, dlatego napisałem, że przeginasz z tekstami i podałem cyt o co konkretnie mi chodziło, bo w ten sposób zbacza się skutecznie z tematu wątku a zaczynają się przepychanki osobiste co tak naprawdę zamiast dawać coś dobrego na forum to tylko zostawiają niesmak-a po co to? Myślę, że każdy user tego forum ma dobre zamiary, czasami jednak wykonanie kuleje i wtedy należy znaleźć jakiś złoty środek, bo może rozwiązanie być prostsze niż nam obu się wydaje.
    Tutaj też stanę trochę w obronie Krisa bo nie sądzę by pił do Ciebie, tak jak czytam to raczej też mu chodziło o sensowność tego. Pisząc w tym wątku pierwszego posta z pytaniem po co to wklejasz przejrzałem go dwa razy i napisałem to co w danej chwili mi się na myśl nasuneło prosząc o roztłumaczenie sensu takiej wklejki, a Ty się poczułeś że to zjebki jakieś a ja popatrzyłem i co?Widzę autko, dziabnięte,są foty i nr rej i przyszło mi na myśl od razu że po przerejestrowaniu tego już jest ****, więc można by to podtuningować by ślad został na dłużej-i tyle.
    Myślę, że zamiast robić sobie podjazdy poszukajmy rozwiązań. Posty powstają często pod wpływem chwili, czasami jest to dobre czasami jest to złe i nie zawsze taki post pod wpływem chwili może zostać odebrany przez innego usera dobrze mimo szczerych zamiarów.

  8. #23
    Admin Forum Avatar mpDante
    Zarejestrowany
    wrz 2010
    Skąd
    dolnośląskie
    Postów
    4,071
    Podziękowano Thanks Given 
    1,821
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    10

    Domyślnie

    Zamykam za OT
    # Szanuj moderatora swego, bo możesz mieć gorszego #
    - Inspekcje @ dolnośląskie -

    Problem z Lenovo? Wesprzyj akcję FB Uwaga na Lenovo

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Tagi dla tego tematu

Zakładka

Zakładka

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •