Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Poka¿ wyniki od 1 do 15 z 18

Temat: Du¿e auto rodzinne Sedan/Minivan/Combi PB +GaZ G³ównie Miasto

  1. #1
    Rodeb
    Go¶æ

    Domy¶lnie Du¿e auto rodzinne Sedan/Minivan/Combi PB +GaZ G³ównie Miasto

    Hej,
    Szukam Auta du¿ego - dla rodziny która ma wieletobo³ków ze sob±... My¶la³em o C4 Picasso albo o Oktavii. G³ównie bêdzie to auto dla ¿ony - ze wzglêdu na to ¿e mieszkamy na przedmie¶ciach i mamy 2 dzieciaki "wózkowe" potrzebujê du¿ego baga¿nika i w miarê funkcjonalnym wnêtrzem.. Wszelkie powiedzi mile widziane.
    Równie¿ je¶li jeste¶cie w stanie poleciæ jak±¶ osobê/warsztat która mo¿e oceniæ auto; poleciæ handlarza w okolicach Szczecina to bêdê niesamowicie d¼wiêczny!

  2. #2
    Znawca tematu Avatar tradelux
    Zarejestrowany
    pa¼ 2010
    Sk±d
    Katowice, Kraków
    Postów
    5,568
    Podziêkowano Thanks Given 
    91
    Podziêkowano Thanks Received 
    5
    Podziêkowano
    _______
    Si³a Reputacji
    19

    Domy¶lnie

    Octavia nie jest za du¿a... Jak ju¿ to Superb.
    Zastanów siê nad Vectr±, Mondeo
    ---

    Facebook: www.facebook.com/TradeLUX.samochody
    Otomoto: trade-lux.otomoto.pl
    Login na allegro: trade-lux

  3. #3
    wbr98wa
    Go¶æ

    Domy¶lnie

    ja Ci mogê szczerze poleciæ Renault Scenica II albo Grand Scenica II.
    tylko i wy³±cznie silnik benzynowy 1.6 lub 2.0 16V...

    5 lub 7 osob dobrze znosi LPG, tanie czê¶ci, a usterkowo¶æ jak ka¿dego innego samochodu.
    Czasem co¶ siê za¶wieci na desce, ale to jak mowi³em w wiêkszo¶ci pojazdów..

    za 15-20 kpln kupisz rocznik 2007 w zwy¿ na full wypasie, gdzie VW bêdzie golas

  4. #4
    Starszy u¿ytkownik Avatar czapaja
    Zarejestrowany
    pa¼ 2010
    Sk±d
    Kraków
    Postów
    1,232
    Podziêkowano Thanks Given 
    199
    Podziêkowano Thanks Received 
    0
    Podziêkowano
    _______
    Si³a Reputacji
    15

    Domy¶lnie

    Tja...Scenic wg mnie nie ma baga¿nika i jest bardzo kapry¶nym autem: padaj±ca elektryka drzwi, rêczny (koszt regeneracji spory) a silnik 1.6 w tej budzie to jaka¶ pomy³ka. Owszem pozycja za kierownic± fajna, siedzisz wysoko i jedziesz wygodnie. Je¶li ju¿ to tylko silnik 2.0.

  5. #5
    Rodeb
    Go¶æ

    Domy¶lnie

    Hmmmm, no w³a¶nie chcia³em omin±æ francuzy (dlatego do Picasso odpad³o) ze wzglêdu na to ¿e posiadamy Clio i ci±g³a walka z elektryk± mnie dosyæ irytuje... A Francuzy jako jedyne maj± w tych okolicach finansowych sensowne roczniki. Co¶ innego jeste¶cie w stanie podpowiedzieæ?

  6. #6
    LukSkyWalker
    Go¶æ

    Domy¶lnie

    Mieli¶my Corolle Verso z 2005r, ciekawe 7-os auto, wygodne wnetrze, przyzwoita pakowno¶æ, ciekawy wygl±d. Niestety nie mam informacji co do 1.8 VVTI, bo sam je¼dzi³em 2.0D4D 116km i szczerze powiedziawszy w tego typu MPV dolna granica moblino¶ci to wg mnie jakies 140-150KM.

  7. #7
    U¿ytkownik
    Zarejestrowany
    lut 2013
    Sk±d
    Pomorskie
    Postów
    37
    Podziêkowano Thanks Given 
    0
    Podziêkowano Thanks Received 
    0
    Podziêkowano
    _______
    Si³a Reputacji
    0

    Domy¶lnie

    Scenic II zwyk³y na dwa "wózkowe" bêdzie mia³ za ma³y baga¿nik a mo¿e wersja grand, mam scenica (2.0 z lpg) od pó³tora roku i nie narzekam, wyposa¿enie fajne, mega praktyczny no i cena

  8. #8
    Rodeb
    Go¶æ

    Domy¶lnie

    Hmmm no jak tak zachwalacie Scenica rzucê okiem, ale widzê ¿a na otomot... nie ma du¿ego wyboru w zachodniopom...

  9. #9
    wbr98wa
    Go¶æ

    Domy¶lnie

    Cytat Napisa³ Rodeb Zobacz post
    Hmmm no jak tak zachwalacie Scenica rzucê okiem, ale widzê ¿a na otomot... nie ma du¿ego wyboru w zachodniopom...
    30 sekund szukania i mam w Szczecinie z polskiego salonu

    http://olx.pl/oferta/renault-scenic-...tml#a8c1a0ac36


    2007 rok za tak± kasê, jak z nim w porz±dku wszystko to cena bardzo okazyjna...
    Ostatnio edytowane przez wbr98wa ; 24-01-16 o 11:42

  10. #10
    Rodeb
    Go¶æ

    Domy¶lnie

    Hmmm, w sumie spory przebieg , w kategoriach wyszukiwania zawsze dawa³em <150k, ale z drugiej strony to to auto pewnie jeszcze 50-100 K zrobi spokojnie Rzucimy okiem w poniedzia³ek z ¿on± dziêki ,
    co prwdzanie jestem do francuzów przekonany ale rzeczywi¶cie- przy takiej cenie trudno dyskutowaæ. Baga¿nik nie szokuje ale damy mu szansê - wózek do przymiarki wezmê ze sob±

  11. #11
    U¿ytkownik
    Zarejestrowany
    lut 2013
    Sk±d
    Pomorskie
    Postów
    37
    Podziêkowano Thanks Given 
    0
    Podziêkowano Thanks Received 
    0
    Podziêkowano
    _______
    Si³a Reputacji
    0

    Domy¶lnie

    jak brali¶my to nasz mia³ ponad 223 000 na liczniku co zgadza³o siê z info z ASO, lpg mam od pó³ roku i wszystko lata, a brak miejsca w baga¿niku nadrabia wyposa¿eniem i miejscem w kabinie, z ty³u mo¿na wyj±æ ¶rodkowy fotel i robi siê bardzo wygodnie,a wózek mamy jeden du¿y i stela¿ z gondol± ledwo ale wejdzie do baga¿nika i nic wiêcej.

  12. #12
    Znawca tematu Avatar tradelux
    Zarejestrowany
    pa¼ 2010
    Sk±d
    Katowice, Kraków
    Postów
    5,568
    Podziêkowano Thanks Given 
    91
    Podziêkowano Thanks Received 
    5
    Podziêkowano
    _______
    Si³a Reputacji
    19

    Domy¶lnie

    Cytat Napisa³ Rodeb Zobacz post
    Hmmmm, no w³a¶nie chcia³em omin±æ francuzy (dlatego do Picasso odpad³o) ze wzglêdu na to ¿e posiadamy Clio i ci±g³a walka z elektryk± mnie dosyæ irytuje... A Francuzy jako jedyne maj± w tych okolicach finansowych sensowne roczniki. Co¶ innego jeste¶cie w stanie podpowiedzieæ?
    Renault nie jest równy Peugeotowi i Citroenowi
    ---

    Facebook: www.facebook.com/TradeLUX.samochody
    Otomoto: trade-lux.otomoto.pl
    Login na allegro: trade-lux

  13. #13
    wbr98wa
    Go¶æ

    Domy¶lnie

    w Polsce cena jak i przebieg s± do ustalenia

    Ka¿dy mo¿e z moich postów wnioskowaæ ¿e jestem zachwycony Renault i ogólnie inne to z³o...
    Nie jest tak, Renault ma swoje wady ( jak ka¿de auto) ale nadrabia to tym ¿e za po³owê warto¶ci jakiego¶ go³ego VW masz auto w dobrym wyposa¿eniu i takim samym roczniku.
    Pomy¶l ile musia³by¶ zap³aciæ za np: Tourana albo Zafirê z 2007 roku, poni¿ej 25 000 ciê¿ko bêdzie.

    Tu masz auto z PL salonu z oryginalnym nalotem, i na pewno lepsze ni¿ inne igie³ki z cofniêtym z 400 000 na 150 000 nalotem.

    Baa nawet jak Ci silnik padnie to za 600pln kupujesz drugi z angola Laguny czy Scenica i latasz dalej...

    Nie zachwalam Renault jako jedyna oferta, ale jak porównaæ cena+rocznik+wyposa¿enie= to nie jak wychodzi mi tylko Renault...

    Daleko mam do Ciebie ale jak chcesz poradziæ siê to zadzwoñ do mnie to powiem Ci na co zwróciæ uwagê przy kupnie Scenica...

  14. #14
    Rodeb
    Go¶æ

    Domy¶lnie

    Cytat Napisa³ wbr98wa Zobacz post
    Daleko mam do Ciebie ale jak chcesz poradziæ siê to zadzwoñ do mnie to powiem Ci na co zwróciæ uwagê przy kupnie Scenica...
    Dziêki jutro podjadê z ¿on± - bo to bêdzie g³ównie auto dla niej - jak bêdzie nam ten model pasowaæ poproszê o nr na PW

  15. #15
    Rodeb
    Go¶æ

    Domy¶lnie

    Pojecha³em zobaczyæ tego Scenica poje¼dzi³em i znalaz³em co¶ innego
    C4Picasso w automacie 1,6 Dieselek nie ma na og³oszeniach ale auto wystawione za 25tys, 130 tys przebiegu rocznik 2009 no i naprawdê fajne...serwis w ASO, pierwszy w³a¶ciciel autko ¶miga... ..Co w moich oczach to auta nie przekre¶la- z przody troszkê walniêty dó³ widaæ o co¶ zahaczone ale to mog³oby tylko wp³yn±æ na negocjacjê ceny....
    Jako ¿e jeszcze nie mogê wysy³aæ wiadomo¶ci prywatnych to proszê o kontakt je¶li kto¶ mo¿e mi podpowiedzieæ kogo¶ kto to obejrzy lub ma jakie¶ podpowiedzi na co zwróciæ uwagê
    Ostatnio edytowane przez Rodeb ; 25-01-16 o 11:40

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Tagi dla tego tematu

Zak³adka

Zak³adka

Uprawnienia

  • Nie mo¿esz zak³adaæ nowych tematów
  • Nie mo¿esz pisaæ wiadomo¶ci
  • Nie mo¿esz dodawaæ za³±czników
  • Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów
  •