Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 26

Temat: AUTO IMPORT "COMPLEX" Rychły Przemysław. 43-523 Pruchna ul. Wesoła 13

  1. #1
    picasso
    Gość

    Domyślnie AUTO IMPORT "COMPLEX" Rychły Przemysław. 43-523 Pruchna ul. Wesoła 13

    UWAGA!!! FAŁSZYWE PIECZĄTKI w książkach serwisowych samochodów oferowanych do sprzedaży AUTO IMPORT "COMPLEX" Rychły Przemysław

    W załączniku wklejona jest pieczątka z książki serwisowej samochodu Opel Vectra nr VIN W0L0ZCF3581056617
    oferowanej do sprzedaży przez AUTO IMPORT "COMPLEX" Rychły Przemysław

    Na pieczątce jest adres, pod którym rzekomo znajduje się serwis opla, natomiast google twierdzi, że tam serwis owszem jest, ale Peugota nie mówiąc o tym, że w ulicy jest literówka, co raczej w pieczątkach zdarzyć się nie powinno...
    Ponadto graficzną ocenę wykonania tej pieczątki pozostawiam do oceny szacownych czytelników (były kiedyś takie zestawy - "Mały drukarz").

    Tutaj wynik poszukiwań, w dzielnicy Zwaag jest ulica De Marowijne, na pieczątce De Moravijne 51 (literówka)
    http://maps.google.pl/maps?hl=pl&exp...63347867515820
    Załączone Obrazki Załączone Obrazki

  2. #2
    parrot
    Gość

    Domyślnie

    Może ktoś ma ochotę przespacerować się po ulicy deMarowijne w Zwaag i obejrzeć serwisy niemal na żywo - samochód google tam dotarł

    http://tinyurl.com/demarowijne

  3. #3
    hans
    Gość

    Domyślnie fałszywe przebiegi cd.............hehe

    Witajcie
    Chciałem się podzielić swoimi spostrzeżeniami na temat tego sprzedawcy.
    Otóż parę dni temu chciałem u niego zakupić Opla Vectrę.
    Zacząłem sam szukać po holendereskich stronkach i zobaczcie sami na co się natknąłem.
    Więcej tego komentował nie będę, wiem, że w Autoimport "Complex" Pruchna samochodu nie kupię.
    A już byłem bliski aby temu człowiekowi zaufać.
    Oceńcie sami!!!
    Czy to aby nie to samo auto??????
    Po pierwsze to nie jest rok produkcji 2006 tylko 2005 tutaj też oszukuje potencjalnych klientów.
    Coś tutaj jest nie tak..........prawda?????????
    zobaczcie na wpisy i nr rejestracyjny przy kupnie tago autka.
    Pozdrawiam
    Załączone Obrazki Załączone Obrazki

  4. #4
    Znawca tematu Avatar takietam
    Zarejestrowany
    paź 2010
    Skąd
    Olsztyn
    Postów
    3,694
    Podziękowano Thanks Given 
    1,658
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    17

    Domyślnie

    Hans dla pełnego obrazu daj jakiś link do ogłoszenia, info skąd to zdjęcie książki serwisowej, bo nie do końca widać o co chodzi.
    Jeżeli pamiętamy, że wszyscy jesteśmy pomyleni, to tajemnice znikają, a życie staje się zrozumiałe.
    www.ogloszenia-motoryzacyjne.net

  5. #5
    Znawca tematu Avatar carl23
    Zarejestrowany
    wrz 2010
    Skąd
    WL
    Postów
    3,476
    Podziękowano Thanks Given 
    356
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    17

    Domyślnie

    @hans gdybyś poczytał trochę to forum to wiedziałbyś TO i myślę, że nawet nie zawracałbyś sobie nim głowy.

  6. #6
    tnt
    Gość

    Domyślnie

    tak complex to zawodowi ściemniacze, sam się przekonałem o tym(opisane na forum). Niestety jak widać chyba dalej "uprawiają swoją twórczość", niekoniecznie radosną.

  7. #7
    Znawca tematu Avatar takietam
    Zarejestrowany
    paź 2010
    Skąd
    Olsztyn
    Postów
    3,694
    Podziękowano Thanks Given 
    1,658
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    17

    Domyślnie

    Chciałem poszukać tej Vectry ale zwątpiłem, mają prawie 3000 aut w ofercie na gratce, większość standardowe przebiegi i opisy....
    Jeżeli pamiętamy, że wszyscy jesteśmy pomyleni, to tajemnice znikają, a życie staje się zrozumiałe.
    www.ogloszenia-motoryzacyjne.net

  8. #8
    Znawca tematu Avatar carl23
    Zarejestrowany
    wrz 2010
    Skąd
    WL
    Postów
    3,476
    Podziękowano Thanks Given 
    356
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    17

    Domyślnie

    I załatwiają jeleni "complexowo"

  9. #9
    slawek52
    Gość

    Smutny Fałszywe przebiegi ?

    Witam forumowiczów
    Nawiązując do tematu...........
    Wybrałem się z firmą Autoimportcomplex Rychły Przemysław po mój wymażony samochód.
    Firmę tą znalazłem w internecie, są bardzo dobrze rozleklamowani, wszedłem na stronę firmową i szczerze powiem, że połknąłem haczyk. Mianowicie - autka w dobrych rocznikach w bardzo dobrej cenie.
    W swojej ofercie aktualnie nie mieli msamochodu, który mnie interesował. Zaproponowano mi wyjazd za granicę konkretnie do Holandii. Wyjechalismy w poniedziałek, wygodnym busem Renault Traffic, we wtorek o godz. 5.00 rano byliśmy na miejscu. Byłem bardzo podekscytowany.
    Kupię sobie młode auto z małym przebiegiem, opryginalne, bezwypadkowe.
    Wchodzimy na plac i tu przezyłem wielki szok!!!!!
    Czar prysnął, owszem, nie powiem auta ładne, ale zszokowały mnie przebiegi.
    Samochody z roczników 2007-2008 miały przelatane nawet do 300 000 kilometrów.
    Na tym samym placu Autoimportcomplex kupił 3 samochody z podobnymi przebiegami. Owszem, widziałem samochód z przebiegiem 95. 000 km , ale wiem, że długo mnie nie będzie na niego stać. W Polsce jednak można takie kupić w Firmie typu AUTOIMPORTCOMPLEX z PRUCHNEJ RYCHŁY PRZEMYSŁAW!!
    Nie dajcie się nabierać - sprawdzajcie samochody przynajmniej po numerach VIN w polski serwisach ASO. Oglądajcie książki serwisowe bardzo uważnie. Oryginalne książki serwisowe powinny mieć z tyłu napisane NL i rocznik - to może mały szczegół, na który nie zwraca się uwagi przy zakupie, ale to bardzo ważne. Podsumowując - auta nie kupiłem, W AUTOIMPORTCOMPLEX także. Samochodów z niskimi przebiegami w tej cenie, którą oferuje Autoimportcomplex nie da się kupić.
    Jeśli chcesz kupić auto w niskiej cenie z małym przebiegiem - zadzwoń do Autoimportcomplex Rychły Przemysław Pruchna, oni ci takie auto "sprowadzą".
    Dla mnie osobiście to ściema i przestrzegam, nie pakuj się w koszty związane z wyjazdem, bo 900 zł i tak musiałem zapłacić.
    Pozdrawiam

  10. #10
    tnt
    Gość

    Domyślnie

    Wystarczy zobaczyć samochody z ich oferty, dziwnie prawie wszystkie z danego rocznika mają podobne przebiegi, taki sobie zbieg okoliczności
    Też byłem zainteresowany ich ofertą, sprawdziłem w ASO po nr vin dwie sztuki, obie kręcone i to nie mało.

  11. #11
    Kris75
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał slawek52 Zobacz post
    Witam forumowiczów
    W swojej ofercie aktualnie nie mieli msamochodu, który mnie interesował. Zaproponowano mi wyjazd za granicę konkretnie do Holandii. Wyjechalismy w poniedziałek, wygodnym busem Renault Traffic, we wtorek o godz. 5.00 rano byliśmy na miejscu. Byłem bardzo podekscytowany.
    Kupię sobie młode auto z małym przebiegiem, opryginalne, bezwypadkowe.
    Wchodzimy na plac i tu przezyłem wielki szok!!!!!
    Czar prysnął, owszem, nie powiem auta ładne, ale zszokowały mnie przebiegi.
    Samochody z roczników 2007-2008 miały przelatane nawet do 300 000 kilometrów.
    Na tym samym placu Autoimportcomplex kupił 3 samochody z podobnymi przebiegami. Owszem, widziałem samochód z przebiegiem 95. 000 km , ale wiem, że długo mnie nie będzie na niego stać. W Polsce jednak można takie kupić w Firmie typu AUTOIMPORTCOMPLEX z PRUCHNEJ RYCHŁY PRZEMYSŁAW!!
    Nie dajcie się nabierać - sprawdzajcie samochody przynajmniej po numerach VIN w polski serwisach ASO. Oglądajcie książki serwisowe bardzo uważnie. Oryginalne książki serwisowe powinny mieć z tyłu napisane NL i rocznik - to może mały szczegół, na który nie zwraca się uwagi przy zakupie, ale to bardzo ważne. Podsumowując - auta nie kupiłem, W AUTOIMPORTCOMPLEX także. Samochodów z niskimi przebiegami w tej cenie, którą oferuje Autoimportcomplex nie da się kupić.
    Jeśli chcesz kupić auto w niskiej cenie z małym przebiegiem - zadzwoń do Autoimportcomplex Rychły Przemysław Pruchna, oni ci takie auto "sprowadzą".
    Dla mnie osobiście to ściema i przestrzegam, nie pakuj się w koszty związane z wyjazdem, bo 900 zł i tak musiałem zapłacić.
    Pozdrawiam

    Bardzo dziękujemy za wyważone, normalne zdanie o ogólnie niestety już można powiedzieć, polskim rynku motoryzacyjnym
    Takie zwykłe luźne spostrzeżenia są dla mnie dużo bardziej wiarygodnie niż kilkanaście innych postów pochwalnych

    Nie załamuj się tak i szukaj dalej, zaglądaj do Nas częściej

  12. #12
    dremp
    Gość

    Domyślnie

    Nie chce Cie smucic, ale takie sa realia i nigdy uczciwie nie kupisz samochodu bez dolozenia odpowiedniej kwoty...

    nie mniej jednak, powodzenia zyczymy w poszukiwaniach, przydadza sie i hej :-) glowa do gory!

    Cytat Napisał slawek52 Zobacz post
    Witam forumowiczów
    Nawiązując do tematu...........
    Wybrałem się z firmą Autoimportcomplex Rychły Przemysław po mój wymażony samochód.
    Firmę tą znalazłem w internecie, są bardzo dobrze rozleklamowani, wszedłem na stronę firmową i szczerze powiem, że połknąłem haczyk. Mianowicie - autka w dobrych rocznikach w bardzo dobrej cenie.
    W swojej ofercie aktualnie nie mieli msamochodu, który mnie interesował. Zaproponowano mi wyjazd za granicę konkretnie do Holandii. Wyjechalismy w poniedziałek, wygodnym busem Renault Traffic, we wtorek o godz. 5.00 rano byliśmy na miejscu. Byłem bardzo podekscytowany.
    Kupię sobie młode auto z małym przebiegiem, opryginalne, bezwypadkowe.
    Wchodzimy na plac i tu przezyłem wielki szok!!!!!
    Czar prysnął, owszem, nie powiem auta ładne, ale zszokowały mnie przebiegi.
    Samochody z roczników 2007-2008 miały przelatane nawet do 300 000 kilometrów.
    Na tym samym placu Autoimportcomplex kupił 3 samochody z podobnymi przebiegami. Owszem, widziałem samochód z przebiegiem 95. 000 km , ale wiem, że długo mnie nie będzie na niego stać. W Polsce jednak można takie kupić w Firmie typu AUTOIMPORTCOMPLEX z PRUCHNEJ RYCHŁY PRZEMYSŁAW!!
    Nie dajcie się nabierać - sprawdzajcie samochody przynajmniej po numerach VIN w polski serwisach ASO. Oglądajcie książki serwisowe bardzo uważnie. Oryginalne książki serwisowe powinny mieć z tyłu napisane NL i rocznik - to może mały szczegół, na który nie zwraca się uwagi przy zakupie, ale to bardzo ważne. Podsumowując - auta nie kupiłem, W AUTOIMPORTCOMPLEX także. Samochodów z niskimi przebiegami w tej cenie, którą oferuje Autoimportcomplex nie da się kupić.
    Jeśli chcesz kupić auto w niskiej cenie z małym przebiegiem - zadzwoń do Autoimportcomplex Rychły Przemysław Pruchna, oni ci takie auto "sprowadzą".
    Dla mnie osobiście to ściema i przestrzegam, nie pakuj się w koszty związane z wyjazdem, bo 900 zł i tak musiałem zapłacić.
    Pozdrawiam

  13. #13
    Pilsener
    Gość

    Domyślnie

    Samochody z roczników 2007-2008 miały przelatane nawet do 300 000 kilometrów
    - no a ile jeżdżą auta (zwłaszcza diesle) w korporacjach. Popatrz na forum, ile ropniaków z niskim przelotem. Ropniaki kupują głównie firmy a chyba nie sądzisz, że handlarze będą tu sprowadzać bardzo drogie auta z użytku prywatnego? O ile ktoś im je sprzeda, bo gdy Niemiec słyszy polaka staje się nagle bardzo nieufny. Sądzi często, że ten mu chce auto ukraść. Albo porysuje lakier by potem zbić cenę. Jeśli takie się sprowadza, to powypadkowe. Sam pracowałem w firmie telekomunikacyjnej i rzadko auto robiło mniej niż 80 tys. rocznie. Ale 300 tys. po autostradach to jeszcze nic. Pooglądaj sobie klekoty co po polskich drogach tyle robią, na wyprzedażach firmowych nikt ich nie chce (zwłaszcza pracownicy) ale idą do żyda, cofka, polerka, wypasione zdjęcia plus opis, pierwszy właściciel i ci sami ludzie kupują te same auta tylko drożej, heh.

    Cofka to jeszcze pół biedy, nie takie strucle się trafiają - poobijane, mechaniczna ruina, silnik na wykończeniu i jeszcze tak krzywe, że blachy tną koła a w drzwiach szpara że wiatr hula. Mechanikę można zrobić - zawieszenie wymienić, silnik wyremontować - zwłaszcza stare benzyniaki się do tego nadają a często za granicą można dostać naprawdę fajne auto za np. 5-6 tys. ojro którego tam nie będzie opłacało się naprawiać, jeśli cena jest adekwatna to opłaca się nawet silnik wymienić. Ale jak kupisz krzywą kupę szpachli to lepiej od razu szukać następnego klienta

  14. #14
    grzegorz.nowak
    Gość

    Domyślnie cd. przebiegi

    Witam
    Ja też jestem handlarzem, często spotykam Autoimportcomplex na tym samym placu.
    Powiem szczerze, te przebiegi, które przedstawia na swojej stronie internetowej to zwykłe ******wo.
    Ja sprzedaję auta w oryginale. Jest mi więc ciężko z nimi konkurować.
    Przykładowo widziałem osobiście te Citroeny Picasso, miały przelatane grubo ponad 200 000 km.
    Od pewnego czasu widzę jednak, że zrezygnował z marki Renault. ASO Renault udziela wszelkich informacji serwisowych, a nawet podają ostatnie, aktualne wpisy łącznie z datami. mTo samo dotyczy Seat, VW, Skoda, Toyota. - to tak na marginesie dla zainteresowanych.
    Wszystko na ten temat.

  15. #15
    Znawca tematu Avatar carl23
    Zarejestrowany
    wrz 2010
    Skąd
    WL
    Postów
    3,476
    Podziękowano Thanks Given 
    356
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    17

    Domyślnie

    @grzegorz.nowak- skoro jesteś handlarzem i sprzedajesz w oryginale auta-przedstaw swoją firmę i zapoznaj nas ze swoją ofertą tutaj jeżeli jest tak jak mówisz, to zapewne znajdą się chętni na Twoje auta, a życie zweryfikuje Twoje słowa. Zapraszamy.

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Tagi dla tego tematu

Zakładka

Zakładka

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •