Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 16 do 30 z 46

Temat: BMW 325i e90 2.5 2005 - Olesno

  1. #16
    Admin Forum Avatar mpDante
    Zarejestrowany
    wrz 2010
    Skąd
    dolnośląskie
    Postów
    4,071
    Podziękowano Thanks Given 
    1,821
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    10

    Domyślnie

    Tak, utwierdzaj ich jeszcze w przekonaniu, że sam fakt lakierowania dachu przekreśla całe auto.
    # Szanuj moderatora swego, bo możesz mieć gorszego #
    - Inspekcje @ dolnośląskie -

    Problem z Lenovo? Wesprzyj akcję FB Uwaga na Lenovo

  2. #17
    alwarro1
    Gość

    Domyślnie

    Oczywiście , że przekreśla , sprzedać takie auto potem to jest dopiero problem .Błotnik , drzwi ok , zawsze może się zdarzyć , ale dach ?? Dyskwalifikacja od razu . Użytkownik sowin90 podjął bardzo dobrą i mądrą decyzję.

  3. #18
    Kris75
    Gość

    Domyślnie

    Auta nie przekreśla, przekreśla moją decyzję o zakupie takiego auta.

  4. #19
    Starszy użytkownik Avatar czapaja
    Zarejestrowany
    paź 2010
    Skąd
    Kraków
    Postów
    1,232
    Podziękowano Thanks Given 
    199
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    15

    Domyślnie

    Taaaa, czyli gdyby było po gradzie i ktoś przemalował 2x raz dach dla kosmetyki to już szrot. Ja wiem że ciężko ocenić, ale gdy na słupkach nie ma szpachli i śladów spawów, a dach to tylko 2x lakier to dla mnie jest to słaby argument do odrzucenia auta....szczególnie w zestawieniu go z grzebanym przodem

  5. #20
    Starszy użytkownik
    Zarejestrowany
    kwi 2015
    Skąd
    Radom/Lublin
    Postów
    660
    Podziękowano Thanks Given 
    16
    Podziękowano Thanks Received 
    8
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    10

    Domyślnie

    Malowany dach moim zdaniem to też może być właśnie kwestia kosmetyki. Np ja mam dach do malowania.... jakieś gnojki rzucały jajkami w auta i mój dostał w dach i tylną klapę. Delikatne odpryski plus jajko się zapiekło i widać przebarwienie lakieru

  6. #21
    Kris75
    Gość

    Domyślnie

    Ale mogę mieć swoje zdanie ?

    Jak mogę wybierać to chyba nie ma z tym problemu, że za 45 tys wolałbym by było mało lakierowane?

  7. #22
    miczel87
    Gość

    Domyślnie

    Kolego widziałeś zdjęcia tego rozbitego przodu?? Co do dachu sprawdzałeś słupki ??

  8. #23
    Moderator Avatar Tytan
    Zarejestrowany
    paź 2010
    Skąd
    3M
    Postów
    16,355
    Podziękowano Thanks Given 
    3,373
    Podziękowano Thanks Received 
    206
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    10

    Domyślnie

    Nie chodzi o to czy ktoś by kupił czy nie , słowo malowany dach może mieć "10" powodów więc proste pytanie skad do kad i jak słupki...

  9. #24
    sowin90
    Gość

    Domyślnie

    Auto było delikatnie uszkodzone z przodu, pogiety błotnik, pomalany zderzak i minimalnie maska nad lampa, lampy ok, wzmocnienie czołowe ok, poduchy nic nie robione. Nie badalem słupków bo fakt malowanego dachu automatycznie mnie bardzo zniechecil. Tak jak kolega wspomniał odsprzedaz auta za jakiś czas będzie sporym problem. Mimo wszystko gdybym miał stuprocentową pewność że auto nie miało dachowania lub poważnego uszkodzenia dachu to za 40k byłbym w stanie za nie zapłacić. Szukam dalej

  10. #25
    miczel87
    Gość

    Domyślnie

    piszesz że gdybyś miał pewność że z autem nie było nic robione czytaj z dachem to byś kupił... to dlaczego nic w tym kierunku nie zrobiłeś aby to sprawdzić... powiem szczerze że rączki opadają :/

  11. #26
    Admin Forum Avatar mpDante
    Zarejestrowany
    wrz 2010
    Skąd
    dolnośląskie
    Postów
    4,071
    Podziękowano Thanks Given 
    1,821
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    10

    Domyślnie

    Magia ceny, za niższą kasę ludzie są w stanie wiele zaakceptować

    Nie czepiałbym się, gdyby nie akceptacja robionego przodu, bo tutaj tym bardziej nie ma gwarancji, że ktoś wcześniej (tym bardziej handlarz) auta nie podpicował...
    # Szanuj moderatora swego, bo możesz mieć gorszego #
    - Inspekcje @ dolnośląskie -

    Problem z Lenovo? Wesprzyj akcję FB Uwaga na Lenovo

  12. #27
    Starszy użytkownik
    Zarejestrowany
    sty 2012
    Skąd
    łódzkie
    Postów
    140
    Podziękowano Thanks Given 
    8
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    13

    Domyślnie

    Jakiś czas temu(2-3 lata temu?) w pewnej miejscowości (świętokrzyskie) było spore gradobicie, krótki spacer między blokami i wyłaniał się obraz zniszczenia- maski i dachy były do robienia w sporej liczbie aut. Fiat też sprzedawał nówki sztuki po gradzie, chyba był to ten sam czas. Także dach należy dokładnie sprawdzić- czy to tylko kosmetyka, czy przeszczep/spora ingerencja.
    Co do podpicowania- wstawiałem link ojca Polo po kolizji z koniem. Auto było wystawione przez kupców już podpicowanie- wyprostowany dach, pomalowana maska, co wskazywałoby na dużo mniejsze obrażenia niż w rzeczywistości.

  13. #28
    alwarro1
    Gość

    Domyślnie

    Forum jest po to aby namawiać kogoś , że malowany dach to niczym mała ryska na progu ????? Panowie ,99 % z was jakby pojechało po auto za 45 tys zł i miało ono by malowany dach , szybciutko uciekło by z posesji .Nie rozumiem jak ktoś może tu zachęcać do kupna auta z malowanym dachem ( mówić , że to pewnie gradobicie ,albo dzieci czymś obrzucały ) , ten 1% niech się dobrze zastanowi do czego namawia , albo sami niech jadą kupią sobie auta z malowanymi dachami itp , zobaczymy kto potem kupi to od nich, bo 9/10 kupców ucieknie jak dowie się , że coś było robione , i nie pomogą tłumaczenia , że fabryka , że grad,żołędzie , po prostu prawie każdy odejdzie od tego auta.Zaznaczmy jeszcze 45 tys zł , to nie 5-7 , wtedy może być auto po gradzie i mieć , przemalowany dach

  14. #29
    tomaszek
    Gość

    Domyślnie

    Przy dzisiejszej technologii naprawy wgniecen, naprawy po gradzie przeprowadza sie z reguly bez koniecznosci lakierowania.

  15. #30
    Znawca tematu Avatar czeslaw555
    Zarejestrowany
    gru 2010
    Skąd
    POLSKA
    Postów
    3,421
    Podziękowano Thanks Given 
    123
    Podziękowano Thanks Received 
    4
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    17

    Domyślnie

    czy odpada, czy nie, nie zabieram głosu, choć chyba każdy chciałby mieć wszystko oryginalne...ale z ciekawości zapytam, ile pokazywał miernik na tym dachu?
    Pozdrawiam

Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni

Tagi dla tego tematu

Zakładka

Zakładka

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •