Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 24

Temat: BMW E90 2.0 D 2005 - Wieruszów

  1. #1
    Robson12361236
    Gość

    Domyślnie BMW E90 2.0 D 2005 - Wieruszów

    Ocena auta z ogłoszenia
    Marka:
    BMW
    VIN
    WBAVC31030VB77786
    Model:
    E90
    Silnik
    2.0 D
    Rocznik:
    2005
    Miejscowość:
    Wieruszów
    Nazwa komisu:
    -
    Link do ogłoszenia:Treść:
    Witam,

    Byłem obejrzeć bmw. Nie ukrywam że auto spodobało mi się od pierszwego wejrzenia i środek widać że wykonany z bardzo dobrych materiałów. Sprzedawca jest drugim właścicielem w polsce sprowadzony był jak 3 letnie auto. Sprzedwca wie o malowanej masce. Zgadza się na wizyte w aso. Przez niego nie był serwisowany wymieniał olej sam. Fakture ma na wymiane koła dwumasowego raz komplet hamulców i opon. Samochód prowadzi się bardzo dobrze nic nie póka nie stuka silnik chodzi cicho i równo. Jedynie o zauważyłem to to, że przy hamowaniu kołysze kierownicą lewo prawo tak jakby tarcza była krzywa, ale mówił że niedawno wymieniał. Powód sprzedaży to wymiana na nowszy model. Teraz moje pytanie co myślicie o tym silniku który lepszy 320 czy 318 jakiś któryś z nich jest bardziej lub mniej awaryjny są jakieś szczególne miejsce na które powinienem zwrócić uwagę i dokładniej sprawdzić ? Bo nie ukrywam że bardzo mi się to auto podoba. Możecie coś o tym eglemplarzu powiedzieć coś po Vinie lub czy kierownica nie powinna być inna ? Czy silnik każdy jeden czy 318 czy 320 jest zsynchronizowany z 6 stopniową skrzynią biegów czy 318 każdy będzie miał 5 biegów ?

  2. #2
    miczel87
    Gość

    Domyślnie

    widzę kolego że ciężko Ci się zdecydować skaczesz z kwiatka na kwiatek a z tego zazwyczaj nic dobrego to nie wychodzi... ale mogę się mylić powodzenia
    Edit: Na zdjęciach autko bardzo ładnie się prezentuję

  3. #3
    Starszy użytkownik Avatar thomas
    Zarejestrowany
    mar 2014
    Skąd
    LZ
    Postów
    1,621
    Podziękowano Thanks Given 
    332
    Podziękowano Thanks Received 
    1
    Podziękowano
    1 Post
    Siła Reputacji
    12

    Domyślnie

    z tych aut, które tu przedstawiłeś wziąłbym właśnie tę BeeMę

    Co do kołysania kierownicą- możliwe, że któryś z zacisków nie odbija, przegrzewa tarczę, w konsekwencji ta się odkształca...

  4. #4
    Robson12361236
    Gość

    Domyślnie

    Już tłumaczę skąd te skoki. Mając 30 tyś może ciut ponad chce kupić auto na pare lat więc szukam dla siebie złotego środka przejechałem się saabem, audi, bmw, jeździłem alfą 159. Wymagałem od w/w samochodów komfortu prowadzenia conajmniej jak w alfie. wybrałem ich konkuretnów i chciałem się nimi przejechać. W Saabie podobał mi się wygląd ale trakcyjnie autko troche rozbujane i kiepsko spasowane, audi a6 niestety mnie nie stać a4 zwykle mi się nie podoba następnym i ostatnim wyborem była bmw 320 i właśnie ostatecznie to czego szukam i zaintersowałem się tym egzemplarzem i chciałbym szczerze mówiąc go kupić stąd zwróciłem się do was

    Dziękuje za obiektywne bez emocji opinie i myślę że wybrałem dobrze teraz chciałbym coś wiedzieć więcej o e90

  5. #5
    miczel87
    Gość

    Domyślnie

    Też uważam że akurat to BMW się najlepiej prezentuję z tych wszystkich które wybrałeś. Jak już się zdecydowałeś na dany model poczytaj troszkę o nim jedz sprawdzaj i jak bezwypadkowy kupuj Co do bicia podczas hamowania to na 99% tarcza krzywa a to że wymieniał nic nie znaczy nawet nową tarcze można bardzo szybko załatwić lub nieumiejętnie założyć jak co niektórzy mechanicy to robią czyli na smar potem właśnie mogą być tego konsekwencję.

  6. #6
    Robson12361236
    Gość

    Domyślnie

    Też właśnie po oględzinach decyzja została podjęta

    Umówie się ze sprzedawcą na sobotę i pojedziemy na diagnostykę jeśli wyjdą kwiatki cóż trudno ale jeśli będzie okej to wezmę. Z tym że to pierwsze bmw które oglądałem nie mam porównania do innch i sam nie wiem co myśleć czy zanim pojadę do serwisu jechać dalej obejrzeć inną za jaką kolwiek cenę tylko żeby mieć porównanie

  7. #7
    miczel87
    Gość

    Domyślnie

    Przede wszystkim znajdź kogoś kto ogarnie temat bo na zwykłej stacji kontroli pojazdów to za wiele Ci nie powiedzą z ASO też różnie bywa

  8. #8
    Robson12361236
    Gość

    Domyślnie

    W takim razie muszę znaleźć magika od bmw w okolicy i udam się do niego. Trudno powiedzieć czy to wiarygodny egzemplarz sprzedawca twierdzi ze malowana byla maska ale według mnie były malowane przednie i tylne drzwi od kierowcy i wtedy powiedział że go nie sprawdzał pod wzgledem wypadkowości bo mówi że jeśli był robiony to bardzo ładnie ale żadnych wypadków nie miał a mechanicznie jest w bardzo dobtym stanie bo to wnikliwie sprawdzał

  9. #9
    miczel87
    Gość

    Domyślnie

    Proponuję umówić się z jakimś inspektorem i będziesz miał problem z głowy.

  10. #10
    Kris75
    Gość

    Domyślnie

    Cóż - golas MAKSYMALNY, nie ma kompletnie nic.
    Dlatego tak ciężko się je sprzedaje.
    Auto z października 2005, nie z grudnia, w grudniu pewnie było rejestrowane, więc to de facto rocznik 2005.
    Auto z Włoch, czyli coś podlakierowywane pewnie było.
    Weź www.moto-rzeczoznawcy.pl ze sobą - koszt śmieszny, a będziesz wiedzieć co kryją blachy...

    Dane pojazdu
    Art.

    Wartość
    Numer podwozia WBAVC31030VB77786
    Kod typu VC31
    Typ 320D OL (EUR)
    Typoszereg E E90 ()
    Seria 3
    Rodzaj konstrukcji LIM
    Układ kierowniczy LL
    Drzwi 4
    Silnik M47/T2
    Pojemność skokowa 2.00
    Moc 120
    Napęd HECK
    Skrzynia biegów MECH
    Kolor SPARKLING GRAPHITE METALLIC (A22)
    Tapicerka STOFF FLUID/GRAU 60 (ALAD)
    Data prod. 2005-10-22

    Składanie Wyposażenie
    Kod

    Nazwa (interfejs)

    Nazwa (ETK)
    S1CAA SELEKTION COP RELEVANTER FAHRZEUGE Selekcja COP ważnych pojazdów
    S200A DIESELPARTIKELFILTER Filtr cząstek stałych
    S240A LEDERLENKRAD Kierownica skórzana z pod.pow.
    S249A MULTIFUNKTION FUER LENKRAD Wielofunkcyjność dla kierownicy
    S2BGA LM RAEDER DOPPELSP.161/MISCHB. Obr. BMW, st. le. podw. spr. 161
    S321A EXTERIEURUMFAENGE IN WAGENFARBE Zakr. wyp. zewn. w kolorze pojazdu
    S441A RAUCHERPAKET Pakiet dla palących
    S465A DURCHLADESYSTEM System załadunku
    S520A NEBELSCHEINWERFER Lampa przeciwmgłowa
    S534A KLIMAAUTOMATIK Klimatyzacja automatyczna
    S663A RADIO BMW PROFESSIONAL Radio BMW Professional
    P7RPA ADVANTAGE PAKET Pakiet Advantage
    S855A SPRACHVERSION ITALIENISCH Wersja językowa, włoski
    S863A SERVICE KONTAKT-FLYER EUROPA Spis dealerów, Europa
    S884A ITALIENISCH / BORDLITERATUR Literatura pokładowa w jęz. włoskim
    Kod

    Nazwa (interfejs)

    Nazwa (ETK)
    S8SPA COP STEUERUNG Sterowanie COP

    Składanie Wyposażenie seryjne
    Kod

    Nazwa (interfejs)

    Nazwa (ETK)
    S4AGA INTERIEURLEISTEN TITAN MATT Listwy wewnętrzne tytanowe matowe
    S548A KILOMETERTACHO Licznik kilometrów



  11. #11
    Znawca tematu Avatar tradelux
    Zarejestrowany
    paź 2010
    Skąd
    Katowice, Kraków
    Postów
    5,568
    Podziękowano Thanks Given 
    91
    Podziękowano Thanks Received 
    5
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    19

    Domyślnie

    Znowu bez przesady, klimatyzacja automatyczna jest, grzane fotele i skórzana kierownica. Większość rzeczy i tak mało kto używa - ale każdy chce mieć Navi itd dlatego stoi
    ---

    Facebook: www.facebook.com/TradeLUX.samochody
    Otomoto: trade-lux.otomoto.pl
    Login na allegro: trade-lux

  12. #12
    Robson12361236
    Gość

    Domyślnie

    Właśnie więc to co fajne to jest o nawigacje nie walcze w tej cenie po przeżyciach z volvem uwierzcie chce mieć zadbany egzemplarz a reszte dołoże sobie sam ;D Czyli cena wygórowana za to auto. Nigdy nie korzystałem z usług moto rzeczoznawcy może ktoś mi powiedzieć jaki koszt jest takich usług ile się czeka na przyjazd itd

    Moc 120 ? Jak to ?! byłem przekonany ze to 163

  13. #13
    Znawca tematu Avatar Lukas.s
    Zarejestrowany
    lut 2012
    Postów
    2,634
    Podziękowano Thanks Given 
    284
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    15

    Domyślnie

    120 kw = 163 km

  14. #14
    Starszy użytkownik Avatar thomas
    Zarejestrowany
    mar 2014
    Skąd
    LZ
    Postów
    1,621
    Podziękowano Thanks Given 
    332
    Podziękowano Thanks Received 
    1
    Podziękowano
    1 Post
    Siła Reputacji
    12

    Domyślnie

    moto-rzeczoznawcy współpracują z forum, więc zwracasz TYLKO koszty dojazdu, zatem podziękuj chłopakom, zrób przelew na paliwo i wyślij zgrzewkę Ciechana w ramach podziękowań (wiem Ciechan nie ma zgrzewek )

  15. #15
    Robson12361236
    Gość

    Domyślnie

    Tak w ogóle muszę podziękować Ci Kris75 rozwiewasz dużo wątpliwości

    AAA no fakt źle zinterpretowałem

    Jeśli nie był mocno walony to sam nie wiem czy w tej cenie znajde coś lepszego hmm sprzedawca na 29,500 zgodzi się na pewno gdy ujrzy w torbie pieniądze.

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Tagi dla tego tematu

Zakładka

Zakładka

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •