Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 16 do 30 z 50

Temat: Audi A4 1.9 TDI 90 2000 - Gdańsk,Wrzeszcz

  1. #16
    Znawca tematu Avatar czeslaw555
    Zarejestrowany
    gru 2010
    Skąd
    POLSKA
    Postów
    3,421
    Podziękowano Thanks Given 
    123
    Podziękowano Thanks Received 
    4
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    17

    Domyślnie

    nie bardzo rozumiem co miałeś na myśli pisząc " Aha to teraz auto składane z dwóch, wspawywanie ćwiar to nie jest oznaka auta powypadkowego tylko drobna modyfikacja... "
    i to : " czesław555- co jak co lata może mieć stan jest jaki jest każdy widzi i nikt należycie nie reaguje." a jak ma reagować ? też nie rozumiem wypowiedzi
    Pozdrawiam

  2. #17
    Starszy użytkownik Avatar bunny
    Zarejestrowany
    kwi 2012
    Skąd
    KR-KCH
    Postów
    482
    Podziękowano Thanks Given 
    210
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    13

    Domyślnie

    Czytaj Lalbel ze zrozumieniem. Przecież Czesław pisze o tej z Gdańśka, czyli tej , której się tyczy temat. Gdzie Ty te ćwiary wspawywane widzisz?

  3. #18
    Dejzi80
    Gość

    Domyślnie

    Heh, wyszła trochę dyskusja. Ogólnie sam się dziwię, że te auto tak ładnie wygląda jak na swój wiek (choć to może zdjęcia, już się parę razy przejechałem i to dość konkretnie gdy szukałem Vectr choć patrzałem tylko na te najdroższe z województwa).

    Ogólnie auto jest do "oddania" za 11500 z felgami od audi a6 z oponami letnimi + stalówkami z oponami zimowymi. Klima jest sprawna, w tym roku odgrzybiana itp. ( w vectrze się na tym przejechałem i czułem co to ukrop na skórzanych fotelach przy 30 st. heh). A ogólnie sprzedający wydaję się być konkretny i przebieg auta też wygląda na w miarę nie kręcony (ale któż wie...)
    Jak myślicie jest to dobra cena? Nie za niska, za wysoka?

    - czeslaw555 co masz na myśli ""Gdańszczanin" ma już swoje lata, zapewne przeszedł jakieś modyfikacje"?
    Chodzi ci o jakieś stłuczki czy coś w tym stylu? Pewnie tak przecież auto ma już 14 lat a za pasem 15 rok. Na 5 zdjęciu widać lekko odstający zderzak.

  4. #19
    Starszy użytkownik Avatar Lalbel
    Zarejestrowany
    kwi 2013
    Skąd
    Grodzisk Wielkopolski
    Postów
    377
    Podziękowano Thanks Given 
    49
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    12

    Domyślnie

    Sorry nie zwróciłem uwagi ze piszesz o TDI trochę się zagmatwało.

    Pierwsze że ten przypadek który wypromował Tytan na pierwszy rzut oka przez laika na b5 da mu do zrozumienia że auto jest z dwóch złożone bo taka zmiana jest w zupełności nie na miejscu,

    Również rozchodzi się o promowanie kolegi auta na Handel, kolega Tytan sądząc po opisie, auta na oczy nie widział i nie wie jaki jest jego stan techniczny i strona wypadkowa, a już auto jest polecane i to z jakiej racji bo kolega z forum sprowadza pewniaki ? a co jak właściciel sam zabrał się za poważną naprawę blacharską ? i znalazł kupca na szybko ?

    Ja oczywiście nie twierdzę że V6 miało jakąś przygodę i jest poskładane z kilku, to jest tylko moja wypowiedz nie potwierdzająca stanu pojazdu ani jego historii, ale Tytana występek był nie na miejscu, gdyby posiadał jakieś info że auto było uderzone tu i tam czy też nie lub wypowiedziałaby się osoba która to sprowadziła, Ok to rozumiem jak najbardziej ale bez ładu i składu dawać auto które na pierwszy rzut oka mówi większości że coś jest nie halo.

    Druga sprawa chodzi o reagowanie, czyli znikoma część, a reszta niestety już złego słowa na auto sprowadzane przez członka forum powiedzieć nie może, użytkownicy którzy bardzo często i gęsto wypowiadają się na naszym B-W i w większościowi ciągną wątek do bólu tutaj nagle nastaje bariera nie do przebicia większość nie włącza się do dyskusji, inni zaś milkną,

    I dlaczego akurat osobie która celowa szuka auta dofinansowanego ktoś podaje auto o którym nic nie wie a poleca, zrozumiałbym gdyby był to importer tego Audi piszę: masz tutaj moją propozycje, zobacz zadzwoń, wypytaj o wszystko co chcesz,

    W innym przypadku auto zostało by zjechane po całości.

    Co do ropniaka wygląda na auto którym warto się zainteresować poważnej. co do przebiegu to te silniki znoszą je najlepiej, wiem coś o tym.

  5. #20
    Znawca tematu Avatar czeslaw555
    Zarejestrowany
    gru 2010
    Skąd
    POLSKA
    Postów
    3,421
    Podziękowano Thanks Given 
    123
    Podziękowano Thanks Received 
    4
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    17

    Domyślnie

    chodzi mi o to że ktoś lampy dał inne i może jeszcze coś porobił...to jedno, drugie bo auto ma swoje lata i trudno żeby wszystko było oryginalne przy normalnym użytkowaniu.
    Pozdrawiam

  6. #21
    Starszy użytkownik
    Zarejestrowany
    gru 2010
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    1,069
    Podziękowano Thanks Given 
    28
    Podziękowano Thanks Received 
    9
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    15

    Domyślnie

    Panowie spokojnie, może Lalbel faktycznie przesadził trochę z zarzutem "auta składanego z dwóch, wspawywanyche ćwiar" polecanego jako z drobną modyfikacją tylko dlatego że się kogoś zna, lubi, ma o kimś dobre zdanie itp.. Akurat tylne lampy przed i poliftingowe w A4 B5 są wymienne a otwory montażowe pod nie takie same więc w tym przypadku do montażu tych starszych nie trzeba było wszczepiać starszego tyłu
    Ja osobiście muszę mu jednak przyznać trochę racji , bo jeżeli to forum ma na celu pomoc przed zakupem to powinniśmy ograniczać się do konstruktywnych ocen samochodów wrzucanych do oceny ewentualnie można coś dodać z własnego doświadczenia z danym modelem i tyle, a ja też to zaobserwowałem że pojawiają się posty które nie wnoszą nic do tematu samochodu z danego tematu, a jedynie przekierowują, włącznie z linkiem, do ogłoszeń zbliżonych samochodów, akurat w tym przypadku niebardzo bo jak ktoś szuka 1.9TDI to raczej 2.4 V6 nie jest dla niego wystawianych przez kilka osób i to na zasadzie że daj sobie spokój z szukaniem i kupuj ten bo napewno jest najlepszy

  7. #22
    Dejzi80
    Gość

    Domyślnie

    No właśnie, chcę kupić auto i nim jeździć. A nie dość, że jechać po auto za bagatela 6 tyś zł ponad 500km (nie widzi mi się jechać za tak tanie auto ponad 1000km w obie strony). Więc i tak muszę organizować wyjazd na cały dzień,potem ponadto je rejestrować(choć tu w sumie nie jest problem),zakładać gaz to jeszcze ściągać jakieś folie,brewki. Tym bardziej, że praktycznie obok siebie mam (po zdjęciach) ładniejsze auto, rok młodsze. Ponadto nie jest mi potrzebne tak mocne auto (choć nie narzekam, że bym nie chciał) to dla mnie ten 90konny silnik i tak starczy do prędkości autostradowych (a tu jeżdże 3-4 razy w roku w trasę 500km w obie strony na Mazury) a tak to głównie jazda po mieście, maks 20km.

  8. #23
    Znawca tematu Avatar takietam
    Zarejestrowany
    paź 2010
    Skąd
    Olsztyn
    Postów
    3,694
    Podziękowano Thanks Given 
    1,658
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    17

    Domyślnie

    Syf pierd..lnik niestety zrobiliście panowie w tym wątku. Prosta zasada jedno- auto jeden temat. Nie mam nawet pomysłu jak to pociąć.
    Jeżeli pamiętamy, że wszyscy jesteśmy pomyleni, to tajemnice znikają, a życie staje się zrozumiałe.
    www.ogloszenia-motoryzacyjne.net

  9. #24
    Moderator Avatar Tytan
    Zarejestrowany
    paź 2010
    Skąd
    3M
    Postów
    16,355
    Podziękowano Thanks Given 
    3,373
    Podziękowano Thanks Received 
    206
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    10

    Domyślnie

    Cytat Napisał Lalbel Zobacz post
    Sorry nie zwróciłem uwagi ze piszesz o TDI trochę się zagmatwało.

    Pierwsze że ten przypadek który wypromował Tytan na pierwszy rzut oka przez laika na b5 da mu do zrozumienia że auto jest z dwóch złożone bo taka zmiana jest w zupełności nie na miejscu,

    Również rozchodzi się o promowanie kolegi auta na Handel, kolega Tytan sądząc po opisie, auta na oczy nie widział i nie wie jaki jest jego stan techniczny i strona wypadkowa, a już auto jest polecane i to z jakiej racji bo kolega z forum sprowadza pewniaki ? a co jak właściciel sam zabrał się za poważną naprawę blacharską ? i znalazł kupca na szybko ?

    Ja oczywiście nie twierdzę że V6 miało jakąś przygodę i jest poskładane z kilku, to jest tylko moja wypowiedz nie potwierdzająca stanu pojazdu ani jego historii, ale Tytana występek był nie na miejscu, gdyby posiadał jakieś info że auto było uderzone tu i tam czy też nie lub wypowiedziałaby się osoba która to sprowadziła, Ok to rozumiem jak najbardziej ale bez ładu i składu dawać auto które na pierwszy rzut oka mówi większości że coś jest nie halo.

    Druga sprawa chodzi o reagowanie, czyli znikoma część, a reszta niestety już złego słowa na auto sprowadzane przez członka forum powiedzieć nie może, użytkownicy którzy bardzo często i gęsto wypowiadają się na naszym B-W i w większościowi ciągną wątek do bólu tutaj nagle nastaje bariera nie do przebicia większość nie włącza się do dyskusji, inni zaś milkną,

    I dlaczego akurat osobie która celowa szuka auta dofinansowanego ktoś podaje auto o którym nic nie wie a poleca, zrozumiałbym gdyby był to importer tego Audi piszę: masz tutaj moją propozycje, zobacz zadzwoń, wypytaj o wszystko co chcesz,

    W innym przypadku auto zostało by zjechane po całości.

    Co do ropniaka wygląda na auto którym warto się zainteresować poważnej. co do przebiegu to te silniki znoszą je najlepiej, wiem coś o tym.
    Co ty pieprzysz Label czytać umiesz ze zrozumieniem?

    Gdzie ja pisałem coś złego na temat tego TDI z Gdańska??????
    Czy pisałem gdzieś ze unfalera jest jakieś idealne???????????

    Normalnie bym nie wrzucał linku do takich tanich aut jak to od Tomka , zarówno w 1 jak i w drugie właduje kasę tyleż ze kwota zakupu jest dalece INNA!
    Zadzwonić zapytać chyba można???????

    Przeczytaj jeszcze raz wszystko zanim zaczniesz wypisywać jakieś bzdury ze ktoś tu coś wychwala a może jeszcze wciska.
    Także proponuje jednak może forum Macierewicza??

  10. #25
    Dejzi80
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał Tytan Zobacz post
    ...CZYTAĆ REGULAMIN...

    Czy kwota jest dalece inna? Tu bym polemizował.

    Zakup auta: około - 6 tyś zł, założenie LPG (nie orientuje się) ale około 2800-3000zł, rejestracja 1500zł, paliwo załóżmy jechał bym z szwagrem autem które spali 5l/100
    czyli około 25zł na 100km x5 = 125zł x2 = 250zł w obie strony, paliwo z audi około 40zł na 100km x5 = 200zł czyli paliwo 450zł + do tego dochodzą postój na kawkę,obiad itp.

    więc wychodzi mi suma około 11tyś zł, w dodatku nie wiem jak wygląda ale zakup opon letnich lub zimowych (nie wiem na jakich jest te audi unfallera).
    Ostatnio edytowane przez mpDante ; 15-12-14 o 22:28

  11. #26
    Starszy użytkownik Avatar Lalbel
    Zarejestrowany
    kwi 2013
    Skąd
    Grodzisk Wielkopolski
    Postów
    377
    Podziękowano Thanks Given 
    49
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    12

    Domyślnie

    Tytan ale żeś się wzburzył ochłoń trochę bo na zdrowie szkodzi . samo podanie linka do V6 zrobiło z tego auto polecane przez Ciebie i jednoczesne zepchnięcie TDI w cień, tak mniej więcej to wyglądało,

    Jak wiesz jeden temat jeden link z autem, nie wypisuje bzdur po prostu podaje fakty które dałeś nie tylko mi do zrozumienia, nie napisałeś tego wprost ale taki miało to cel.

    Ale to zrobiłeś i maszyna ruszyła, kwestia ile każde tych dwóch aut na dzień dobry ogołoci nowego nabywce i jak mu posłuży dowie się te co jakieś kupi.

    Jak już wiesz inna osoba która podałaby podobne auto w tej kwocie ~6000zł była by na wstępie zbluzgana być może i przez Ciebie,

    Sorry ale nie interesuje mnie forum Macierewicza

  12. #27
    Moderator Avatar Tytan
    Zarejestrowany
    paź 2010
    Skąd
    3M
    Postów
    16,355
    Podziękowano Thanks Given 
    3,373
    Podziękowano Thanks Received 
    206
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    10

    Domyślnie

    No to bez snucia jakiś teorii i doszukiwania się czego kolwiek WYSTARCZY CHWYCIĆ ZA TELEFON I ZADZWONIĆ stanie sie jasne czy warto czy nie.
    To co ze jest to 2.4 sam mam 2.2 w gazie i jeździ tak samo tanio jak kolegi 1.9tdi.


    Odezwałem się tylko dlatego bo widzę już "10-te" z kolei auto wrzucone wiec albo Dejzi szuka w internecie dla sportu albo naprawdę.
    Nie wiem co złego bylo w avensisie i innych. Każde ma jakieś wady co tez bylo wypomniane Dejzi, Idealnego nie ma.

    Moj blad ze wrzuciłem drugi linik ale nie w takim celu jak robi to co 3 nowy!

  13. #28
    Dejzi80
    Gość

    Domyślnie

    10te auto? Nie przesadzasz?

    Od chwili sprzedania Vectry, dałem 5 aut do oceny. Chyba po to ten dział jest stworzony, żeby Ci którzy się znają więcej od przeciętnego laika ocenili chociaż po zdjęciach czy warto się zainteresować danym autem. Np. ja nie miałem pojęcia, że auto unfallera ma lampy z przed lifta.

    Z avensis nie było nic źle, wrzuciłem tylko te auta które mi wpadły w oko i jestem potencjalnie zainteresowany. W weekend będę miał czas, to podzwonię i pojeżdżę czy to problem, że pierw się tutaj zapytam? Może dzięki temu uniknę wycieczki i straty czasu który mogę spędzić z rodziną. To które kupię to moja decyzja, ale chociaż dzięki temu, że dałem parę aut do oceny wiem na czym stoję i czy się nadal warto danym autem interesować. Np. jednak taka Omega odpadła bo jest jednak za WIELKA.
    Mam dać jedno auto - jechać oglądać i tak po kolei w kółko?

    Poza tym widzisz 10 auto, a w żadnym nie dałeś sensownej odpowiedzi na temat tego auta.

    Jesteś taki dokładny, że daję 10 auto a np. w jednym z postów napisałeś, że jestem kobietą (tak czytasz te wszystkie posty,tematy a moich poprzednich nie widziałeś?).
    Albo jaka była złość, gdy dałem do rozkodowania Vin Mondeo (które kupił szwagier ale zrobił wtopę) i nie podałem linku to pisałeś, że pewnie nie podaję linku bo nie chcę żeby ktoś mi go z przed nosa nie kupił.

    Naprawdę jak ci to przeszkadza to nie wchodź w ogóle. Nie jestem na tym forum "nowy" bo mam konto ponad rok, i dzień w dzień wchodzę i czytam nowe tematy itp.

  14. #29
    dremp
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał Lalbel Zobacz post
    Tytan ale żeś się wzburzył ochłoń trochę bo na zdrowie szkodzi . samo podanie linka do V6 zrobiło z tego auto polecane przez Ciebie i jednoczesne zepchnięcie TDI w cień, tak mniej więcej to wyglądało,

    Jak wiesz jeden temat jeden link z autem, nie wypisuje bzdur po prostu podaje fakty które dałeś nie tylko mi do zrozumienia, nie napisałeś tego wprost ale taki miało to cel.

    Ale to zrobiłeś i maszyna ruszyła, kwestia ile każde tych dwóch aut na dzień dobry ogołoci nowego nabywce i jak mu posłuży dowie się te co jakieś kupi.

    Jak już wiesz inna osoba która podałaby podobne auto w tej kwocie ~6000zł była by na wstępie zbluzgana być może i przez Ciebie,

    Sorry ale nie interesuje mnie forum Macierewicza
    Panowie, czy wy widzicie roznice miedzy plockiem a radomiem a jednym z importerow forum? Bo ja tak i to duza.

    Mozesz sobie przeciez krytykowac ile chcesz, nikt Ci nie zabrania, nie banuje, nie obraza wiec nie wymyslaj bzdur stary.

    Dla mnie samochody od unfallera sa samochodami pewnymi, m.in. dlatego ze jest z "forum" ale dlatego ze na tym forum ma sporo pozytywnych opinii, polecamy Pana Knittera rowniez, pomimo ze go na forum nie ma, bo ma pewne i dobre samochody bez niepotrzebnej bajery.

    Idea forum to tez promowanie samochodow PEWNYCH.

    Wiec nie wiem co Ci nie pasuje?

    Serio, nie kumam o co chodzi, nikt przeciez nie kaze jechac i brac od kogos z forumowych importerow.

    Mozna zawsze sobie w polskim smietniku grzebac i nawet liczyc na pomoc.

  15. #30
    Moderator Avatar Tytan
    Zarejestrowany
    paź 2010
    Skąd
    3M
    Postów
    16,355
    Podziękowano Thanks Given 
    3,373
    Podziękowano Thanks Received 
    206
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    10

    Domyślnie

    Dobra nie ma sensu już więcej nie napisze nic w tym temacie jaki tematach Pani/Pana Dejzi sory ale tak sam nick sugeruje trzeba dodać widoczność PŁCI.

    10 było w "" to tak nawiasem

Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni

Tagi dla tego tematu

Zakładka

Zakładka

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •