Pokaż wyniki od 1 do 15 z 15

Temat: Honda Accord 2.0Benzyna*Limuzyna!!!PIĘKNY!!!Lift!! Strzegom - AUTOKOMIS SAMOCHODOWY "RAF-POL"

  1. #1
    milym7
    Gość

    Domyślnie Honda Accord 2.0Benzyna*Limuzyna!!!PIĘKNY!!!Lift!! Strzegom - AUTOKOMIS SAMOCHODOWY "RAF-POL"

    Honda Accord VII
    VIN:JHMCL75206C217540

    Pięknie wyglądająca na zdjęciach okazała się:
    1/ niezgodna z opisem - próżno szukać czujnika deszczu, halogenów, alarmu czy podgrzewanej przedniej szyby (to wszystko jest wyszczególnione albo w ogłoszeniu albo na kartce za szybą auta)
    2/ być może bezwypadkowa (w nomenklaturze sprzedającego oznacza to pewnie tylko tyle, że nie dachowała i nikt w niej nie zginął), ale fabryczny lakier ma jedynie dach, tylna klapa i drzwi kierowcy oraz lewy przedni błotnik; dodatkowo prawie wszystkie drzwi są źle ustawione - przy zamykaniu opierają się o progi uszkadzając lakier
    3/ nieudolnie rozbierana - konsolę środkową rozbierała osoba, która nie miała pojęcia jak się do tego zabrać - plastiki połamane, poszycie deski rozdzielczej uszkodzone śrubokrętem, mieszek zniszczony
    4/ rok produkcji 2006, a nie podana w ogłoszeniu data pierwszej rejestracji, czyli 2007
    5/ książka serwisowa będzie, ale jeszcze jej nie ma, no i oczywiście nie wiadomo kiedy będzie...ale zapewnia, że będzie
    6/ auto jest obniżone, z plusa akumulatora biegnie kabel z bezpiecznikiem, zapewne do Car Audio (co uzasadniałoby rozbieranie konsoli) i tak dalej i tak dalej...

    Pochodzenie auta sprzedawca opisał tak: człowiek wpisany w briefie jako właściciel oddał w rozliczeniu auto do ASO w Niemczech, następnie auto kupił autohaus z Berlina, a kolejnym właścicielem był handlarzyk ze Strzegomia.
    Podczas samej rozmowy wyszło więc, że auto nie zostało odkupione ani od pierwszego właściciela, ani z ASO Honda...

    Jeżdżę Hondami od przeszło 8 lat, na dziś Accordem VIIg.
    Jeśli szukacie ładnej sztuki, to niestety musicie szukać dalej.
    Zalecam omijanie tego auta szerokim łukiem.

  2. #2
    ulek
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał milym7 Zobacz post
    ...PROSZĘ STOSOWAĆ SIĘ DO REGULAMINU...
    Witam,jakieś bzdety chłopie piszesz!!!!!!Nie masz większego pojęcia na temat tego auta a jedynym celem pewnie jest obrzydzenie ludziom tego komisu bo pewnie jesteś konkurencją z drugiej ulicy!!!!Kupiłem już 2 samochody w tym właśnie komisie i ja i moja rodzina byliśmy Super Zadowoleni!!!Ten Accord jest już 3 autem z tej firmy,jestem z auta super zadowolony,odwiedziłem serwis Hondy przed zakupem mojego Accorda i Auto jest na 5+ a co do dokumentów to otrzymałem do tego autka pełną dokumentacje wraz z książką prowadzoną do końca co zresztą potwierdziła Honda!!!!A co do lakieru w aucie były malowane tylko 2 elementy i to bez szpachli(zwykłe obtarcie) bo grubość lakieru w tych miejscach to tylko 140mikronów(mam protokół z hondy) to co to jest wypadek???Wszystkie drzwi w linii prostej są równo tak jak wyszło z fabryki.Proszę mi pokazać które auto 9-Letnie nie miało już "coś"malowane?? także nie wiem koleś skąd takie bajeczki sobie wymyślasz??A w ogóle to co to za demonstracja publiczna mojego auta w internecie???Jak jesteś taki talent to jedz sobie do Niemiec i przywieź taką albo lepszą hondę za 28.000zł z tym przebiegiem to pogadamy bo tutaj to sobie możesz pisać co chcesz i tak to jest stek bzdur,cena dla mnie była bardzo dobra!!!Pojechałem w Polskę i obejrzałem parę podobnych Hond i każda nawet te po 35.000 zł były robione a kilometry cofane i żaden ze sprzedawców nie zgodził się na wizytę w ASO Honda to wszystko jasne,tylko właśnie ten komis bez wahania podjechał ze mną do Hondy.Ty Pewnie chciałeś kupić nowe auto za tą kasę??Jak dla mnie to widziałeś AUTO Tylko Na OBRAZKU I Na pewno Nie To!!!!Co do kolejnego wątku z niby deską to może ty masz jakąś po przejściach i pomyliło ci się z twoim autem!!!Auto było sprawdzane komputerem do diagnostyki w Hondzie i błędów było 0!!!Wszystko Sprawne I Aktywne!!!A to że auto jest obniżone to dla mnie tylko duży + bo pewnie nie wiesz nawet że takie auto inaczej się prowadzi i lepiej trzyma się drogi,a jakiś kabel od Car Audio to jakie to ma znaczenie człowieku???To są auta używane nie nowe!!!!Auto Miało tylko 1 Użytkownika od nowości i całkiem prawdopodobne jest że miał jakiś tłusty sprzęt w aucie i co z tego???Auto Było zakupione z salonu Hondy w Berlinie gdzie zostało zostawione w rozliczeniu za nowy i później kupił to auto komis ze Strzegomia właśnie z tego salonu Hondy !!!!!Tak każdy robi w Niemczech!!!I ja też otrzymałem z komisu dodatkowo taką fakturę z Hondy gdzie właśnie była kupiona przez ten komis.Wyposażenie jest standardowe ale dla mnie jest wystarczające,a ty jako niby posiadacz takiego Accorda powinieneś wiedzieć że żaden Accord nie ma podgrzewanej przedniej szyby to nie jest Ford!A halogeny przecież widać nawet na zdjęciach że nie ma,alarm auto ma dokładany przez właściciela poprzedniego a czujnika deszczu nie potrzebuje.Mieszek jest jak nowy,chyba ty w swojej masz jakiś porwany i ci się pomyliło.A co do roku produkcji to widać po numerze vin że auto wyprodukowane jest w 2006 roku a po raz pierwszy w lipcu 2007 zarejestrowane i w Niemczech obowiązuje tylko jedna data,data I rejestracji auta bo to jest najważniejsze a nie kiedy wyprodukowane,Niemcy to jest mądry kraj i ludzie tam wiedzą na co patrzeć, i co jest istotne przy zakupie,nie to co w Polsce.Serwisant w Hondzie powiedział do mnie przy oględzinach cytuje"Przecież lakierem się nie jeździ tylko autem,co z tego że auto ma ładny lakier pozornie wygląda fajnie jak ma 500.000KM i wszystko jest do remontu bo Accordów z przebiegiem 400-500tyś km jeździ bardzo dużo nawet takie serwisują tam właśnie ale nawet Accord kiedyś się kończy więc na tym kończę bo mnie to w 100%przekonało.Z Auta jestem bardzo zadowolony,następne auto może nowy model Accorda kupie też w tym komisie. A To Panu Właśnie życzę dalszych poszukiwań okazji w Polsce.
    Ostatnio edytowane przez mpDante ; 18-04-15 o 17:25

  3. #3
    Starszy użytkownik Avatar czapaja
    Zarejestrowany
    paź 2010
    Skąd
    Kraków
    Postów
    1,232
    Podziękowano Thanks Given 
    199
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    15

    Domyślnie

    I specjalnie się tu zalogowałeś żeby bronić dobrego imienia niewinnego komisu

  4. #4
    orzem
    Gość

    Domyślnie

    I kupił niepoliczalną ilość samochodów od nich, z których jest bardzo zadowolony

  5. #5
    Starszy użytkownik Avatar czapaja
    Zarejestrowany
    paź 2010
    Skąd
    Kraków
    Postów
    1,232
    Podziękowano Thanks Given 
    199
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    15

    Domyślnie

    I w sumie to nawet chyba jego Honda Rozdwojenie jaźni

  6. #6
    orzem
    Gość

    Domyślnie

    Tak czy siak. Dziękujemy Ci drogi Uleku za tę niezwykle ważną informację. Zapiszemy, zapamiętamy, zapomnimy.

  7. #7
    Admin Forum Avatar mpDante
    Zarejestrowany
    wrz 2010
    Skąd
    dolnośląskie
    Postów
    4,071
    Podziękowano Thanks Given 
    1,821
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    10

    Domyślnie

    ulek, to jesteś z niego bardzo zadowolony czy super zadowolony? Powiem szczerze, że dawno się tak nie ubawiłem... chyba przeniosę twój post do "kawałów"

    Ewentualnie, wyślesz mi na PW lub maila skan faktury zakupu tej Hondy z komisu i oczywiście skan raportu z wizyty w ASO Hondy, ten przedzakupowy.

    Pewnie jest to twój pierwszy i ostatni wpis na tym forum, panie handlarz... chyba, że nie, to masz szansę wybrnąć z gówna w które wlazłeś
    Ostatnio edytowane przez mpDante ; 18-04-15 o 19:51
    # Szanuj moderatora swego, bo możesz mieć gorszego #
    - Inspekcje @ dolnośląskie -

    Problem z Lenovo? Wesprzyj akcję FB Uwaga na Lenovo

  8. #8
    Moderator Avatar Tytan
    Zarejestrowany
    paź 2010
    Skąd
    3M
    Postów
    16,355
    Podziękowano Thanks Given 
    3,373
    Podziękowano Thanks Received 
    206
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    10

    Domyślnie

    Już co nieco było o tym komisie
    http://bez-wypadkowe.net/showthread....light=strzegom

  9. #9
    ulek
    Gość

    Domyślnie

    Ja myślę panowie że macie zbyt wiele czasu i doskwiera wam próżność,dla tego szukacie wszędzie sensacji,ale ja to olewam czy ktoś mi wierzy czy nie że nabyłem to autko i nie mam ochoty nikomu nic udowadniać a wy dalej szukajcie ciekawych historii,bo w końcu po to tu jesteście!!!!!!!A jeżeli chodzi o ten komis to mam to gdzieś wasze dobre albo złe zdanie,ale na pewno jeszcze się taki nie urodził żeby wszystkim dogodził!!!!

  10. #10
    pawel.wkk
    Gość

    Domyślnie

    Piękny piękny piękny lift!!!

  11. #11
    SieMa
    Gość

    Domyślnie

    Cześć
    No i d....a ulek , sprawa się rypła.
    Z Twoich wpisów jestem super zadowolony.
    Świetnie poprawiają humor w poniedziałek rano.

  12. #12
    jarhel74
    Gość

    Domyślnie

    Najpierw pojechał w Polskę oglądać inne auta (szroty) , a 15 km od Świdnicy stał taki rodzynek
    Aż jutro podjadę zobaczyć , czy auto stoi jeszcze w komisie, bo coś mi się dziwny wydaje ten wpis pół roku po 1 poście.
    Czyżby nie chciał się sprzedać dzięki forum?

  13. #13
    zciwo
    Gość

    Domyślnie

    Rewelacja Bardzo mi się podobała odpowiedź osoby, która !!!! kupiła !!!! ten !!! super !!! samochód !!! Sam kupię w tym komisie obojetne jakie auto, byłe by było stamtąd !!!!!!

  14. #14
    sardzent
    Gość

    Domyślnie

    ja bym kupil ... sprzedajacy jaki ... mily ;]

  15. #15
    jarhel74
    Gość

    Domyślnie

    Obiecałem,że podjadę do komisu zobaczyć, czy auto stoi. Byłem 3 razy i zawsze było zamknięte. Nie wiem, kiedy oni pracują.
    Przez płot widziałem tylko,że jakiś accord stoi na placu.Ale czy to ten opisywany , to nie wiem.

Tagi dla tego tematu

Zakładka

Zakładka

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •