Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 45 z 47

Temat: Audi A4 B6 1.9 TDI 2002 - Rzeszow

  1. #31
    vandergraaf
    Gość

    Domyślnie

    Widze, kolega spal, jak bylo czytanie ze zrozumieniem na polskim w podstawowce

  2. #32
    Starszy użytkownik Avatar Muniek1310
    Zarejestrowany
    lut 2014
    Skąd
    Szczecin
    Postów
    819
    Podziękowano Thanks Given 
    733
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    11

    Domyślnie

    Ludzie sprowadzają badziew bo inni ludzie badziew kupują.

  3. #33
    Znawca tematu
    Zarejestrowany
    wrz 2010
    Postów
    2,370
    Podziękowano Thanks Given 
    300
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    16

    Domyślnie

    Kolego vandergraaf - jak Ci nie zależy na marce/modelu to szukaj czegoś innego. Ja za dobrą, sprowadzoną A4 B6 z pełną fakturą, ori lakierze i 233tkm dałem 23000zł, oczywiście ciągle wymagała solidnego pakietu startowego żeby to zaczęło jeździć tak jak ja bym chciał. Za tyle co szukasz po prostu nie ma siły żeby znaleźć coś lepszego niż opisujesz Nie chcę być złośliwy - Ty próbujesz nie tyle być lepszy od sprzedającego... Ty chcesz być lepszy od praw rynku Inna sprawa i tu się zgadzam, że ten w PL jest kompletnie zdegenerowany Komercyjnie np. na mobile.de nie ma co szukać dobrej małyszówki bez 5 tysięcy euro, wiadomo Ci co biorą hurtowo mają taniej ale też nie wyrywają ich za 100 Władysławów Jagiełło...

    Powodzenia w szukaniu, pisz jak postępy
    Opinie, które napisałem na forum, są jedynie moimi przypuszczeniami oraz subiektywną oceną. To nie pewnik, w rzeczywistości może być inaczej.

    Tylko kompletny szaleniec/ignorant/laik popatrzy na auto z USA bądź Szwajcarii.

  4. #34
    zwiadowca85
    Gość

    Domyślnie

    Panowie skoro poruszacie temat "malyszowek" mam takie pytanko ile trzeba wydac za 1.8t w avancie w miare dobrym wyposazeniu?

  5. #35
    vandergraaf
    Gość

    Domyślnie

    Pakiet startowy, tak jak i oplaty importowe moge sfinansowac z innego budzetu, w tej materii akurat nie ma problemu.

  6. #36
    cukier
    Gość

    Domyślnie

    ok 25 000

  7. #37
    zwiadowca85
    Gość

    Domyślnie

    Benzynowe silniki widze ze bardziej trzymaja cene niz klekoty

  8. #38
    Starszy użytkownik Avatar thomas
    Zarejestrowany
    mar 2014
    Skąd
    LZ
    Postów
    1,621
    Podziękowano Thanks Given 
    332
    Podziękowano Thanks Received 
    1
    Podziękowano
    1 Post
    Siła Reputacji
    12

    Domyślnie

    Cytat Napisał zwiadowca85 Zobacz post
    Benzynowe silniki widze ze bardziej trzymaja cene niz klekoty

    jak obecnie niemal we wszystkich markach i modelach, szczególnie te dające się zagazować. Mniejsza podaż i potencjalnie mniej problemów, mocno odbijają się na cenie

  9. #39
    zwiadowca85
    Gość

    Domyślnie

    Coraz wiecej widze malyszowek ze szwajcarii ale to chyba nie za dobry kierunek mimo opisow o stanach aut ze wzgledu na wnikliwe przeglady okresowe

  10. #40
    cukier
    Gość

    Domyślnie

    kolego założ temat w innym dziale jak chesz jakies info bo to jest lekkie zaśmiecanie wątku .

  11. #41
    zwiadowca85
    Gość

    Domyślnie

    wlasnie mialem zakonczyc temat tu zeby koledze nie zasmiecac. dz za info

  12. #42
    A4_Dominik_WAW
    Gość

    Domyślnie

    W B6 1.8T cena zależy od tego czy chcesz BEX-a 190 koni czy wystarczy Ci 163? Jeżeli chcesz to pierwsze 25 tys. za mało na zdrowy samochód.
    Miałem przyjemność/nieprzyjemność sprawdzania B6 1.8T z 2002 roku za cenę mniejszą niż 20tys. było co robić, szyby z roczników jak w kalejdoskopie, części malowane wymieniane - źle spasowane, elektryka średnia ale jak sprzedający po tym powiedział że za 17 500 odda auto to kupujący kupił cenę

  13. #43
    Znawca tematu
    Zarejestrowany
    wrz 2010
    Postów
    2,370
    Podziękowano Thanks Given 
    300
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    16

    Domyślnie

    Cytat Napisał zwiadowca85 Zobacz post
    Panowie skoro poruszacie temat "malyszowek" mam takie pytanko ile trzeba wydac za 1.8t w avancie w miare dobrym wyposazeniu?
    Off top ale trudno. Mój jest właśnie 1.8t 163KM, ori lakier, 2004r tylko sedan. Bez bidy i bez "full, max" itp Resztę masz kilka postów wyżej
    Opinie, które napisałem na forum, są jedynie moimi przypuszczeniami oraz subiektywną oceną. To nie pewnik, w rzeczywistości może być inaczej.

    Tylko kompletny szaleniec/ignorant/laik popatrzy na auto z USA bądź Szwajcarii.

  14. #44
    Starszy użytkownik
    Zarejestrowany
    sty 2012
    Skąd
    łódzkie
    Postów
    140
    Podziękowano Thanks Given 
    8
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    13

    Domyślnie

    Można kupować jak mój kuzyn- "Małysz" 2001 2.0 multi za 13 tysi- On ma już piąte auto w posiadaniu, a ja cały czas to samo Dodatkowo zachorował na mesia slk chyba 1997, więc pewnie zakupi kolejną minę w "dobrej kasie"... KU PRZESTRODZE !!!

  15. #45
    ZawieR
    Gość

    Domyślnie

    vandergraaf - Ja bym się wstydził oglądać małyszówki w cenie poniżej 20tyś zł przy Twoich wymaganiach, szczególnie że twierdzisz że jesteś przy kasie... Przecież więcej wydasz na dojazdy, tracisz cenny czas (kariera), denerwujesz się (wiadomo że w tej cenie to są pod męczone trupy ale sprzedający piszą że są OK bo by nie sprzedali). Nie licz na okazję, zapłać godziwą cenę dostaniesz godziwe autko.

Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni

Tagi dla tego tematu

Zakładka

Zakładka

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •