Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Temat: Sedan / Liftback Renault, Peugeot, Opel, Mazda rocznik 2006 za 20000 zł na Pb. miasto > 50%

  1. #1
    bartman
    Gość

    Domyślnie Sedan / Liftback Renault, Peugeot, Opel, Mazda rocznik 2006 za 20000 zł na Pb. miasto > 50%

    Jakie auto kupić 15-20k
    Rodzaj
    Sedan / Liftback
    Preferowana marka
    Renault, Peugeot, Opel, Mazda
    Budżet na zakup auta:
    20000
    Preferowany rok produkcji:
    2006
    Silnik (pojemność i liczba KM)
    -
    Preferowany rodzaj paliwa:
    Pb
    Planowany roczny przebieg:
    10000
    Segment/typ/wielkość auta:
    A,B
    Charakter użytkowania :
    miasto > 50%
    Ilość pasażerów, bagażu:
    4
    Pochodzenie auta (rynek krajowy/import):
    krajowy/ lub import
    Czego przede wszystkim wymagam od auta:
    Szukam bezwypadkowego auta dla żony w automatycznej skrzyni biegów (nie żaden półautomat). Maksymalny przedział cenowy to 20000. Rozglądam się za: Clio, Megane, Peugeot 207, Opel Corsa, Mazda 3. Rocznikowo od 2004. Mogą być inne marki, ale ciężko trafić coś fajnego z realnym przebiegiem i bez historii wypadkowej. Proszę o sugestie.

  2. #2
    Admin Forum Avatar mpDante
    Zarejestrowany
    wrz 2010
    Skąd
    dolnośląskie
    Postów
    4,071
    Podziękowano Thanks Given 
    1,821
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    10

    Domyślnie

    Myślisz, że jak założysz 13 takich samych tematów, to dostaniesz 13x więcej propozycji... czy jak? Jeszcze jeden taki numer i skończy się banem!
    # Szanuj moderatora swego, bo możesz mieć gorszego #
    - Inspekcje @ dolnośląskie -

    Problem z Lenovo? Wesprzyj akcję FB Uwaga na Lenovo

  3. #3
    bartman
    Gość

    Domyślnie

    @mpDane,

    Nie myślę. To przez usterkę techniczną forum - problem opisałem w innym dziale: http://bez-wypadkowe.net/showthread....07-S%C5%82upca, oraz dodatkowo wysłałem prośbę w prywatnej wiadomości do administratorów (użytkownicy: admin, bazyl) o usunięcie duplikatów.

    Pozdrawiam...

  4. #4
    Admin Forum Avatar mpDante
    Zarejestrowany
    wrz 2010
    Skąd
    dolnośląskie
    Postów
    4,071
    Podziękowano Thanks Given 
    1,821
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    10

    Domyślnie

    Z takimi prośbami do moderatorów.
    # Szanuj moderatora swego, bo możesz mieć gorszego #
    - Inspekcje @ dolnośląskie -

    Problem z Lenovo? Wesprzyj akcję FB Uwaga na Lenovo

  5. #5
    Starszy użytkownik
    Zarejestrowany
    paź 2010
    Skąd
    Wlkp
    Postów
    380
    Podziękowano Thanks Given 
    200
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    14

    Domyślnie

    Był kiedyś podobny temat i z tego co kojarzę skończyło się na Hondzie Jazz w automacie rzecz jasna.

  6. #6
    Moderator Avatar Tytan
    Zarejestrowany
    paź 2010
    Skąd
    3M
    Postów
    16,355
    Podziękowano Thanks Given 
    3,373
    Podziękowano Thanks Received 
    206
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    10

    Domyślnie

    dokladnie wystarczy poczytać

  7. #7
    bartman
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał mpDante Zobacz post
    Z takimi prośbami do moderatorów.
    To był mój pierwszy krok, ale jako, że obowiązuje minimalna ilość postów, forum poinformowało mnie, że jedynymi osobami, z którymi mogę się kontaktować są administratorzy. Jak już wspomniałem błąd był niecelowy i techniczny od strony forum, także proszę o nie czepianie się i większy luz.

    Pozdrawiam

    EDIT:
    Cytat Napisał Tytan Zobacz post
    dokladnie wystarczy poczytać
    W tym dziale są 4 strony, na każdej z nich 20 postów, które z kolei mogą same w sobie zawierać n-liczbę stron. Oznacza to, że przynajmniej 80 pojedyńczych stron musiałbym z osobna przejrzeć, żeby upewnić się, czy ktoś nie porusza mojego tematu. Oczywiście mógłbym użyć wyszukiwarki, ale co miałbym wpisać w nią: mały automat i podać kilka marek..?! Dodatkowo nie są to aktualne posty, więc jak się ma moje pytanie do powiedzmy informacji z 2011 roku - czy nie uważasz, że ceny zmieniają się częściej?

    NIESTOSOWANIE SIĘ DO REGULAMINU TEŻ ZRZUCISZ NA JAKIŚ BŁĄD?
    Ostatnio edytowane przez mpDante ; 01-10-14 o 17:43

  8. #8
    bartman
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał mpDante Zobacz post
    NIESTOSOWANIE SIĘ DO REGULAMINU TEŻ ZRZUCISZ NA JAKIŚ BŁĄD?
    @mpDante,
    W czym widzisz problem? Przecież opisałem sytuację, przyznałem się winy, przeprosiłem i poprosiłem o pomoc w usunięciu duplikatów. Czy w którymś miejscu napisałem nieprawdę, użyłem wulgaryzmów lub w jakiś inny niezrozumiały dla mnie sposób zasłużyłem na to, żebyś tak nieprzyjaźnie mnie traktował? Wybacz, ale nie po to dołączyłem do forumowej społeczności, żeby kumulować nadgorliwość u jakiegokolwiek moderatora, który wyraźnie musi zaznaczyć swoją rację.

    Jeżeli chodziło Ci o użycie wyszukiwarki, to jesteś w błędzie - używałem i nie znalazłem satyfakcjonujących wyników (bo nie ograniczam zakupu do konkretnej marki), po czym stwierdziłem, że nie będę każdego wątku przeglądał z osobna i użyłem formularza do zadania pytania. Natomiast Ty używając wielkich liter, oraz przez pisanie off-topic również naruszasz netykietę. Jeżeli chciałbyś w jakiś inny sposób zwrócić mi uwagę, może przeniesiemy to na priv, bo to 8 post z czego tylko ten 1 klamatha był na temat. Pozdrawiam i życzę więcej luzu.

  9. #9
    Znawca tematu Avatar takietam
    Zarejestrowany
    paź 2010
    Skąd
    Olsztyn
    Postów
    3,694
    Podziękowano Thanks Given 
    1,658
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    17

    Domyślnie

    Hej, spokojnie chodziło o cytowanie i pisanie post pod postem. My tu na forum jesteśmy straszne wredoty i nikogo nie lubimy bo nas nikt nie lubi
    Ale wracając do tematu to Jazz to doby wybór ale te auta strasznie trzymają cenę, więc rocznikowo na pewno nie będzie tak dobrze jak przy innych markach.
    Jeżeli pamiętamy, że wszyscy jesteśmy pomyleni, to tajemnice znikają, a życie staje się zrozumiałe.
    www.ogloszenia-motoryzacyjne.net

Zakładka

Zakładka

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •