Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Temat: Volvo S60 2..5 T 2006 - Mysłowice

  1. #1
    avd
    Gość

    Domyślnie Volvo S60 2..5 T 2006 - Mysłowice

    Ocena auta z ogłoszenia
    Marka:
    Volvo
    VIN
    YV1RS595962549847
    Model:
    S60
    Silnik
    2..5 T
    Rocznik:
    2006
    Miejscowość:
    Mysłowice
    Nazwa komisu:
    Autokomis VIP
    Link do ogłoszenia:Treść:
    Witajcie!

    Znów proszę o pomoc, poszukuję Volvo S60 z benzynowym silnikiem 2.5T i koniecznie w automacie.
    Poniższe ogłoszenie wygląda bardzo interesująco ale... Udało mi się skontaktować z dealerem Volvo, który ten samochód sprzedawał - okazało się, że ostatni wpis na temat tego samochodu pochodzi z 2007r. i licznik wskazywał już ~50000km. Pytanie czy przebieg deklarowany przez sprzedającego jest w ogóle wiarygodny? Oczywiście, ktoś mógł serwisować samochód w innym serwisie, a ja zdjęcia książki dostanę dopiero jutro...Nie byłem jeszcze oglądać samochodu, jutro obejrzy go mój znajomy mechanik - ja do Mysłowic mam niestety zbyt daleko. Spójrzcie Waszym czujnym okiem, być może coś zwróci Waszą uwagę, może czemuś warto przyjrzeć się dokładniej.
    Z góry dzięki wielkie!

  2. #2
    Moderator Avatar Tytan
    Zarejestrowany
    paź 2010
    Skąd
    3M
    Postów
    16,355
    Podziękowano Thanks Given 
    3,373
    Podziękowano Thanks Received 
    206
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    10

    Domyślnie

    1 rok 50tyś, 7 lat 140tys nie brzmi to optymistycznie bez potiwerdzenia tego jakims papierem zakladalm bym ze auto moze miec okolo 300 moze wiecej

  3. #3
    avd
    Gość

    Domyślnie

    W ogłoszeniu podane jest 190000, co nie zmienia faktu, że nadal mam dużo wątpliwości co do prawdziwości przebiegu... Orientujecie się może na co zwrócić uwagę w przypadku tej skrzyni?

  4. #4
    avd
    Gość

    Domyślnie

    Przepraszam, że post pod postem, ale niestety nie mogę już edytować powyższego.

    Wracając do sprawy - znajomek jeszcze nie był obejrzeć samochodu, ale ja dostałem od sprzedającego skan książki serwisowej.
    Jak na mój gust 4 ostatnie wpisy zrobione tym samym długopisem, przez tego samego człowieka, a pieczątka wskazuje na jakiś warsztat samochodowy o którym nawet Google nic ciekawego nie jest w stanie powiedzieć. Co sądzicie?
    Załączone Pliki Załączone Pliki

Tagi dla tego tematu

Zakładka

Zakładka

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •