Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10

Temat: Chevrolet Aveo (sedan)

  1. #1
    Admin Forum Avatar mpDante
    Zarejestrowany
    wrz 2010
    Skąd
    dolnośląskie
    Postów
    4,071
    Podziękowano Thanks Given 
    1,821
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    10

    Post Chevrolet Aveo (sedan)




    Zapowiada się całkiem ładne wozidełko - wyjątkowo dobrze dobrane proporcje nadwozia
    # Szanuj moderatora swego, bo możesz mieć gorszego #
    - Inspekcje @ dolnośląskie -

    Problem z Lenovo? Wesprzyj akcję FB Uwaga na Lenovo

  2. #2
    tEREk
    Gość

    Domyślnie

    Tez mi się podoba, taki zadziorny Mam nadzieję, że dadzą większy silnik niż 1.4

  3. #3
    Znawca tematu Avatar takietam
    Zarejestrowany
    paź 2010
    Skąd
    Olsztyn
    Postów
    3,694
    Podziękowano Thanks Given 
    1,658
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    17

    Domyślnie

    Kurcze a jednak można jeszcze zrobić w miarę wyglądający samochód . Taka miniaturka Cruza, który też niegłupio wyglądał. I tak pewnie wsadzą pod maskę jakieś 1.0 Turbo 120 KM , które się sypnie po 150 kkm.
    Jeżeli pamiętamy, że wszyscy jesteśmy pomyleni, to tajemnice znikają, a życie staje się zrozumiałe.
    www.ogloszenia-motoryzacyjne.net

  4. #4
    To ja, Lasy
    Gość

    Domyślnie

    Jak na koreańca to naprawdę ładny samochód, szczególnie tył mi się podoba. Pod maskę raczej takiej małej turbobenzyny nie wsadzą, bo pewnie głównym rynkiem zbytu będą USA, a oni nie pierdzielą się z wynalazkami tylko wrzucają do takiego małego klocka 1,6 i mają z głowy I ja osobiście taką filozofię lubię.
    Chociaż, kto kupuje Chevroleta z mocnym silnikiem? Wątpię, czy cokolwiek większego od 1,4 ma szansę na realizację w Europie, może jakiś diesel.

  5. #5
    Admin Forum Avatar mpDante
    Zarejestrowany
    wrz 2010
    Skąd
    dolnośląskie
    Postów
    4,071
    Podziękowano Thanks Given 
    1,821
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    10

    Domyślnie

    Skąd pomysł, że to na USA? Daewoo sprzedawane jako Chevrolet jest na europę, tym bardziej małe Aveo.
    # Szanuj moderatora swego, bo możesz mieć gorszego #
    - Inspekcje @ dolnośląskie -

    Problem z Lenovo? Wesprzyj akcję FB Uwaga na Lenovo

  6. #6
    Znawca tematu
    Zarejestrowany
    wrz 2010
    Postów
    2,370
    Podziękowano Thanks Given 
    300
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    16

    Domyślnie

    Jak można było takie elektroniczne paskudztwo wsadzić zamiast klasycznych zegarów
    Opinie, które napisałem na forum, są jedynie moimi przypuszczeniami oraz subiektywną oceną. To nie pewnik, w rzeczywistości może być inaczej.

    Tylko kompletny szaleniec/ignorant/laik popatrzy na auto z USA bądź Szwajcarii.

  7. #7
    To ja, Lasy
    Gość

    Domyślnie

    Stąd ten pomysł, że nie dość, że poprzednie Aveo jest sprzedawane także w USA, to następne, czyli te przedstawiane, też będzie, pod nazwą Sonic.
    Dodatkowo, samochód ma wersję sedan, niepopularną do tej klasy samochodów w Europie, za to cenioną za oceanem.
    Dodatkowo, sądząc po fakcie, że samochody tej wielkości są w Stanach coraz bardziej popularne, logiczne jest, że wymagania Amerykanów będą miały duży wpływ na charakterystykę samochodu, bo tam mają dużo do ugrania.

    A jednak ma być silnik turbo-tylko, że 1,4T 138KM. Ale w Europie pewnie albo go nie będzie, albo się sprzeda w ilości ~3000 egzemplarzy

  8. #8
    marcinziel2
    Gość

    Domyślnie

    fajnie wygląda i lepiej,ze nazywa sie chevrolet a nie dajewoo

  9. #9
    Mark86
    Gość

    Domyślnie

    Świetny agresywny design, zwłaszcza przód. Nie wiem co Polacy mają do Daewoo gdyby zamiast znaczka Chevroleta było Audi to większość kwiczałaby z zachwytu. Czas porzucić kompleksy z lat 90-tych...

  10. #10
    maciej1212
    Gość

    Domyślnie

    W 2004 roku dostałem służbowego daewoo z silnikiem 1,4 benzyna zrobiłem nim ponad 500tysięcy kilometrów.Nigdy między przeglądami nie musiałem dolewać nawet mililitra oleju.Trochę rdzewiał ale naprawdę nigdy mnie nie zawiódł uwierzcie..i bądź tu mądry..pozdrawiam

Tagi dla tego tematu

Zakładka

Zakładka

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •