Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Temat: Kombi Opel Astra, Ford Mondeo, Focus rocznik 2009 za 35000 zł na ON. miasto > 50%

  1. #1
    znienacka
    Gość

    Domyślnie Kombi Opel Astra, Ford Mondeo, Focus rocznik 2009 za 35000 zł na ON. miasto > 50%

    Jakie auto kupić pow. 30k
    Rodzaj
    Kombi
    Preferowana marka
    Opel Astra, Ford Mondeo, Focus
    Budżet na zakup auta:
    35000
    Preferowany rok produkcji:
    2009
    Silnik (pojemność i liczba KM)
    >110
    Preferowany rodzaj paliwa:
    ON
    Planowany roczny przebieg:
    20000
    Segment/typ/wielkość auta:
    kombi
    Charakter użytkowania :
    miasto > 50%
    Ilość pasażerów, bagażu:
    3 + wózek + rowery
    Pochodzenie auta (rynek krajowy/import):
    -
    Czego przede wszystkim wymagam od auta:
    Szukam auta na dojazdy do pracy i dłuższe wycieczki weekendowe. Auto rodzinne z dużym bagażnikiem na wózek. Dobrze by było żeby miało relingi (wożę czasem rowery na dachu). Mam teraz astrę H kombi i nic mniejszego nie wchodzi w grę. Użytkowanie to trasa/miasto pół na pół. Silnik powinien umożliwić wyprzedzanie bez większego stresu (min 110 KM) i fajnie jakby przy spokojnej jeździe mieścił się w średniej do 8-9l/100 w cyklu mieszanym. Diesel niekonieczne. Budżet ok 35 000 ale jestem elastyczny.

  2. #2
    Znawca tematu
    Zarejestrowany
    wrz 2010
    Postów
    2,370
    Podziękowano Thanks Given 
    300
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    16

    Domyślnie

    Na dobrego Mondka raczej parę tysiaków brakuje ale myślę że ten model z 2.0 hdi 136/140KM powinien spełnić wszystkie oczekiwania.
    Opinie, które napisałem na forum, są jedynie moimi przypuszczeniami oraz subiektywną oceną. To nie pewnik, w rzeczywistości może być inaczej.

    Tylko kompletny szaleniec/ignorant/laik popatrzy na auto z USA bądź Szwajcarii.

  3. #3
    Starszy użytkownik
    Zarejestrowany
    sie 2013
    Skąd
    KrK
    Postów
    162
    Podziękowano Thanks Given 
    8
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    11

    Domyślnie

    z 2010 roku jest sporo ciekawych samochodów poleasingowych w niemczech z udokumentowanym przebiegiem wiarygodnym ok. 200.000 (ale uwaga rekordziści mają pod 350.000 i już na placach pocofane na 150) za tą kwote będzie można znaleźć bezwypadkowy czasami nawet świeżo po przeglądzie w aso jeszcze przed oddaniem firmie leasingowej. może weź jeszcze pod uwage volvo s40/v50 bo to jest praktycznie focus tylko inaczej wygląda w środku i na zewnątrz.

Zakładka

Zakładka

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •