Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Poka¿ wyniki od 1 do 15 z 24

Temat: Szukam archiwalnego og³oszenia

  1. #1
    kronos188
    Go¶æ

    Domy¶lnie Szukam archiwalnego og³oszenia

    Witam
    kupi³em auto z przekrêconym licznikiem , sprawa nied³ugo znajdzie swój fina³ w s±dzie i zbieram jak najwiêcej informacji na nieuczciwego sprzedawcê , auto to VW Passat z 2008r , rok modelowy 2009r, auto kupi³em w 2015r z przebiegiem 169 tys , a okaza³o siê ¿e ju¿ w 2011r mia³o ponad 200 tys , i tak kupi³em autoraport w autodna i jest tam wzmianka ze auto by³o oferowane do sprzeda¿y 2011-09-22 , 200 535 km przy cenie 386000 PLN Brutto , niestety nie wiem na jakim portalu aukcyjnym itd , nr vin auta to wvwzzz3cz9e034901 , je¶li ktos odnalaz³by to og³oszenie chetnie zap³ace za link albo zrzuty ekranu mój mail [email protected]

  2. #2
    Moderator Avatar Tytan
    Zarejestrowany
    pa¼ 2010
    Sk±d
    3M
    Postów
    16,355
    Podziêkowano Thanks Given 
    3,373
    Podziêkowano Thanks Received 
    206
    Podziêkowano
    _______
    Si³a Reputacji
    10

    Domy¶lnie

    podaj te liniki do raportów , masz numer sprzedawcy jeszcze? Gdzie kupi³e¶?

  3. #3
    Starszy u¿ytkownik
    Zarejestrowany
    sty 2015
    Sk±d
    Brzesko
    Postów
    438
    Podziêkowano Thanks Given 
    114
    Podziêkowano Thanks Received 
    0
    Podziêkowano
    _______
    Si³a Reputacji
    10

    Domy¶lnie

    Byæ mo¿e warto podeprzeæ siê jeszcze sprawdzeniem w bazie VW ? Tym bardziej, ¿e jeste¶ w³a¶cicielem - odp³atnie powinni udzieliæ Ci informacji w salonie.
    Zapraszam do kontaktu: [email protected]

  4. #4
    malcolmxxx
    Go¶æ

    Domy¶lnie

    https://www.autodna.pl/vin/WVWZZZ3CZ9E034901 autodna wali informacji, ¿e hoho.

  5. #5
    Moderator Avatar Tytan
    Zarejestrowany
    pa¼ 2010
    Sk±d
    3M
    Postów
    16,355
    Podziêkowano Thanks Given 
    3,373
    Podziêkowano Thanks Received 
    206
    Podziêkowano
    _______
    Si³a Reputacji
    10

    Domy¶lnie

    nawet go kupi³ przynajmniej tak twierdzi

  6. #6
    Znawca tematu Avatar czeslaw555
    Zarejestrowany
    gru 2010
    Sk±d
    POLSKA
    Postów
    3,421
    Podziêkowano Thanks Given 
    123
    Podziêkowano Thanks Received 
    4
    Podziêkowano
    _______
    Si³a Reputacji
    17

    Domy¶lnie

    a autobaza wspomina co¶ o jakim¶ uszkodzeniu(niach)
    https://www.autobaza.pl/zamow-raporty/WVWZZZ3CZ9E034901
    Pozdrawiam

  7. #7
    kronos188
    Go¶æ

    Domy¶lnie

    Tak kupi³em i dopiero potem zacz±³em sprawdzaæ-no cóz Polak m±dry po szkodzie , w serwisie VW te¿ by³em i tam dowiedzia³em siê o przebiegu a od znajomego który pracuje w ubezpieczeniach dowiedzia³em siê ¿e by³a szkoda na tym aucie a kupi³em auto : "" bezwypadkowe , 100%sprawne technicznie , 100% oryginalny lakier , 100% oryginalny przebieg"'' ale zale¿y mi na tym konkretnym og³oszeniu - kto¶ oferowa³ to auto z oryginalnym przebiegiem - nied³ugo sprawa w s±dzie - mam ju¿ sporo informacji ale to og³oszenie to by³by cios w nieuczciwego sprzedawcê , poni¿ej link do raportu autodna: https://www.autodna.pl/vin/WVWZZZ3CZ...ink-do-raportu

  8. #8
    kronos188
    Go¶æ

    Domy¶lnie

    tu jeszcze linki do innych raportów :
    https://www.automo.pl/raport/89516/8...5ca427283d55a3

    Ponadto na tej stronie (bezwypadkowe.net) wpisuj±c w pole szukaj vin
    WVWZZZ3CZFE035666

    to akurat nie mój passat ale znajd± Pañstwo przyk³ad tego nieuczciwego sprzedawcy , ja kupi³em akurat od niego , skupuje auta poleasingowe a sprzedaje mimo ¿e prowadzi komis jak od osoby prywatnej , niestety te wszystkie informacje odkry³em ju¿ po kupnie auta

  9. #9
    Moderator Avatar Tytan
    Zarejestrowany
    pa¼ 2010
    Sk±d
    3M
    Postów
    16,355
    Podziêkowano Thanks Given 
    3,373
    Podziêkowano Thanks Received 
    206
    Podziêkowano
    _______
    Si³a Reputacji
    10

    Domy¶lnie

    Nie jakiejs stronie tylko naszym forum i nie bezwypadkowe.net tylko bez-wypadkowe.net

    Je¶li to ten Pan co telefon podany w linku to biznesów parê ma , czy ta firma nie by³a w TVN turbo co robili zdjecia na tle jakiego¶ ASO?
    Moim zdaniem masz wszystko co trzeba , na rachunku umowie masz wpisany przebieg?

  10. #10
    kronos188
    Go¶æ

    Domy¶lnie

    Przepraszam je¶li urazi³em - jestem tu nowy , tak na fakturze mam przebieg wpisany 169 000 km , tak jak pisa³em wcze¶niej mam sporo informacji zarówno z ASO jak i z tych raportów , jednak jakby kto¶ pomóg³ odnale¼æ to archiwalne og³oszenie gdzie auto by³o oferowane z wy¿szym stanem licznika to by³by naprawdê cios w sprzedawcê na sali s±dowej

  11. #11
    Moderator Avatar Tytan
    Zarejestrowany
    pa¼ 2010
    Sk±d
    3M
    Postów
    16,355
    Podziêkowano Thanks Given 
    3,373
    Podziêkowano Thanks Received 
    206
    Podziêkowano
    _______
    Si³a Reputacji
    10

    Domy¶lnie

    tu jest og³oszenie z 2012 ale juz po korekcie
    http://moto.archiwumallegro.pl/?item...l_salon_polski

    Obawiam sie ze przebieg przed korekt± pochodzi z bazy aut poleasingowych jaki¶ masterlease czy co¶ i nie by³o auto wystawione na portalach og³oszeniowych

  12. #12
    kronos188
    Go¶æ

    Domy¶lnie

    Dziêkujê - zawsze co¶ , mo¿e kto¶ jeszcze co¶ znajdzie - tak jak widaæ w raporcie- AutoDNA sk±d¶ wziê³o og³oszenie ¿e auto by³o wystawione 2011-09-22 za 38600 z³ i przebiegiem 200 535 km , to og³oszenie gdzie¶ musi byæ tylko trzeba je znale¿æ i musi byæ w nim vin pojazdu skoro do niego dotarli , pisa³em do nich czy udostêpni± nawet odp³atnie jaki¶ link ale na razie nie otrzyma³em odpowiedzi , niemniej dziêkujê za chêæ pomocy

  13. #13
    Moderator Avatar Tytan
    Zarejestrowany
    pa¼ 2010
    Sk±d
    3M
    Postów
    16,355
    Podziêkowano Thanks Given 
    3,373
    Podziêkowano Thanks Received 
    206
    Podziêkowano
    _______
    Si³a Reputacji
    10

    Domy¶lnie

    No tak oczywiscie ze by³o tylko ¿e nie wszystkie serwisy maja takie archiwa jak allegro czy otomoto. Owszem s± jeszcze inne mo¿liwo¶ci ale trzeba widzieæ w³a¶nie gdzie by³ wystawiony...
    Nie s±dzê aby autodna udzieli³o tobie informacji na jakie portale maj± skrypty.

  14. #14
    kronos188
    Go¶æ

    Domy¶lnie Czy ktos pomo¿e sprawdziæ auto po przebiegu ubezpieczenia ac/oc ?

    Witam
    Walczê w s±dzie z nieuczciwym sprzedawc± (kupi³em auto powypadkowe z cofniêtym licznikiem i sporo wad ukrytych) , po 2 latach w koñcu zaczê³y siê rozprawy- na razie zeznawa³ sprzedawca (ja mam termin na pocz±tek pa¼dziernika) i jest taka sprawa: otó¿ zezna³ on za auto jest bezwypadkowe a ja bada³em je podczas kupna czujnikiem lakieru (czego¶ takiego nie by³o ) - dodatkowo zezna³ ¿e jedyne szkody to obtarte klamki drzwi a szkody te zrobi³y dzieci na podwórku - on z ubezpieczenia nie korzysta³ bo wyceni³o straty na 1200 z³ a ASO naprawê na 4000 z³ wiêc da³ sobie spokój , ja natomiast kupi³em raport AutoDNA i jest w nim ¿e a¿ 3 razy by³a zg³oszona szkoda tego pojazdu. Pisa³em do UFG czy mog± przes³aæ takie dane ale muszê mieæ notarialnie po¶wiadczon± zgodê sprzedawcy tego auta co niestety jest nie do uzyskania . Tak wiêc czy kto¶ jest w stanie pomóc mi zdobyæ informacje o szkodach na poje¼dzie np. opis szkody , kwotê wyp³acanego ubezpieczenia i komu wyp³acono , mo¿e jakie¶ zdjêcia uszkodzeñ . Mo¿e kto¶ pracuje w ubezpieczeniach i ma dostêp do takich danych . Chêtnie zap³acê za takie informacje - maj±c co¶ takiego w s±dzie - ju¿ mam sprawê wygran± - udowodniê ¿e sprzedawca k³amie . Mój e-mail [email protected] , jak kto¶ mo¿e pomóc proszê pisaæ podam namiary auta . Z góry dziêkujê

  15. #15
    Moderator Avatar Tytan
    Zarejestrowany
    pa¼ 2010
    Sk±d
    3M
    Postów
    16,355
    Podziêkowano Thanks Given 
    3,373
    Podziêkowano Thanks Received 
    206
    Podziêkowano
    _______
    Si³a Reputacji
    10

    Domy¶lnie

    Sadzisz ze ktos udostepni ci dane których nie mo¿na udostêpniæ a ty pójdziesz z tym do s±du??

    Podaj VIN tego auta

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Tagi dla tego tematu

Zak³adka

Zak³adka

Uprawnienia

  • Nie mo¿esz zak³adaæ nowych tematów
  • Nie mo¿esz pisaæ wiadomo¶ci
  • Nie mo¿esz dodawaæ za³±czników
  • Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów
  •