Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2

Temat: Skoda Fabia 1.4 101KM 2006 - Chrzanów

  1. #1
    Użytkownik
    Zarejestrowany
    gru 2014
    Skąd
    śląsk
    Postów
    33
    Podziękowano Thanks Given 
    2
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Skoda Fabia 1.4 101KM 2006 - Chrzanów

    Ocena auta z ogłoszenia
    Marka: Skoda

    VIN: TMBJD26YX64613648

    Model: Fabia

    Silnik: 1.4 101KM

    Rocznik: 2006

    Miejscowość: Chrzanów

    Nazwa komisu: Bar Mar

    Link do ogłoszenia: http://otomoto.pl/oferta/skoda-fabia...tml#98530bd963

    Treść: Witam
    Szukam samochodu pomiędzy 10 a 15 tys złotych w LPG. Ma być to auto klasy B z bagażnikiem(sedan lub kombi) ew kompakt w hatchbacku/sedanie. Wpadło mi w oko takie ogłoszenie dot. Fabii I o mocy 101 KM. Samochód oglądałem już osobiście z kolegą mechanikiem. Oto co mogę powiedzieć o oględzinach: wypucowana komora silnika, brak kartki z olejem, na pewno był ruszany prawy przedni błotnik( ślady na śrubach mocujących i delikatne uszczerbki lakieru na słupku i drzwiach), kostka od alternatora uszkodzona, klapa bagażnika była ruszana( ślady na śrubach) i żeby ją domknąć trzeba kilka razy mocniej pchnąć, zawilgocenie pod dywanikiem prawego tylnego pasażera. Hamulce w dobrym stanie.
    Jeśli chodzi o komis, to hmmm, sprzedający nie zachowuje się zbyt miło, tak jakby w ogóle nie interesowała go sprzedaż.
    Ponad to znalazłem ten samochód wystawiony wcześniej na OLX ( http://olx.pl/oferta/skoda-fabia-1-4...tml#f83175a446) przez osobę prywatną. Książka serwisowa nie jest zbyt bogata, kończy się po gwarancji, są papiery na blokadę skrzyni biegów, która została dołożona za raz po zakupie, niestety zapomniałem spytać o dokumenty z gazu.
    Co myślicie o tym ogłoszeniu?

  2. #2
    Znawca tematu Avatar Grzechu
    Zarejestrowany
    sty 2011
    Skąd
    Trójmiasto
    Postów
    4,325
    Podziękowano Thanks Given 
    933
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    18

    Domyślnie

    10 000 jak ktoś za nią chciał to było na prawdę mało, auto dość dobrze wyposażone jak na fabię, na początek vin i historia do sprawdzenia
    "rozczarowanie kiepską jakością zakupionego pojazdu zawsze jest silniejsze od radości z jego niskiej ceny"

Tagi dla tego tematu

Zakładka

Zakładka

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •