Pokaż wyniki od 1 do 13 z 13

Temat: Mercedes C180T CGI BlueEfficiency Avantgarde 1.8T 2011 - Wrocław

  1. #1
    mudzyniatko
    Gość

    Domyślnie Mercedes C180T CGI BlueEfficiency Avantgarde 1.8T 2011 - Wrocław

    Ocena auta z ogłoszenia
    Marka:
    Mercedes
    VIN
    -
    Model:
    C180T CGI BlueEfficiency Avantgarde
    Silnik
    1.8T
    Rocznik:
    2011
    Miejscowość:
    Wrocław
    Nazwa komisu:
    -
    Link do ogłoszenia:Treść:
    Cześć,
    Widzę to ogłoszenie już*od kilku tygodni, czy ktoś*z okolic Wrocławia oglądał może to auto?

    Pozdrawiam

  2. #2
    Moderator+
    Zarejestrowany
    cze 2015
    Skąd
    Mazowsze
    Postów
    8,808
    Podziękowano Thanks Given 
    1,597
    Podziękowano Thanks Received 
    159
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    19

    Domyślnie

    Chciałeś chyba powiedzieć od pół roku

  3. #3
    mudzyniatko
    Gość

    Domyślnie

    Czyli coś*nie halo, dzięki!

  4. #4
    Kris75
    Gość

    Domyślnie

    a co jest "nie halo" jak to nazwałeś?
    Myślisz, że auta sprzedają się jak świeze bułeczki w Lidlu?
    Załatw lepiej VIN, a nie wróżmy w fusach, ok?

  5. #5
    pawel.wkk
    Gość

    Domyślnie

    Wojtek69 wkurzające są te Twoje wrzutki o tym, ile dany wóz się sprzedaje. Taka informacja, rzucona luzem, w dodatku z podtekstem, że skoro od tak dawna, to na bank coś nie tak, jest niemal bezużyteczna i tylko wprowadza niepotrzebny zamęt. Jak nie masz nic więcej do dodania, to po prostu nie pisz.

  6. #6
    Moderator+
    Zarejestrowany
    cze 2015
    Skąd
    Mazowsze
    Postów
    8,808
    Podziękowano Thanks Given 
    1,597
    Podziękowano Thanks Received 
    159
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    19

    Domyślnie

    To jest informacja POMOCNICZA dla osób myślących i kolejny raz to powtarzam! W żaden sposób nie dyskredytuję danego auta, tylko większość osób delikatnie mówiąc ma średnie pojęcie o tym, więc na dzień dobry zalecam im podwójną ostrożność, zwłaszcza jeśli samochód jest opisany jako super idealny pod każdym względem i wystawiony za normalne pieniądze, natomiast od handlarza/komisu i stoi kilka dobrych miesięcy to moim zdaniem jest bardzo duże prawdopodobieństwo, że coś jest z nim nie tak i wielu "laików" myślę, że jest mi wdzięcznych za taką informację, bo sami nie są w stanie tego zweryfikować i nie każdy chce kupować takie pojazdy, jeździć setki kilometrów i później żalić się na forum co zastali na miejscu, a na szczęście żyjemy w dobie, gdzie wiele rzeczy można sprawdzić nawet bez wychodzenia z domu lub po wstępnej selekcji jak sami się nie znają to niech chociażby zlecają inspekcję fachowcom tutaj dostępnym! Informacja nie jest rzucona luźno, tylko każdą jedną jestem w stanie potwierdzić, a w tym konkretnym przypadku chciałem wyprowadzić kolegę z błędu o kilku tygodniach Natomiast najbardziej mnie wkurzają ludzie, którym szkoda kilkadziesiąt złotych na historię wydając kilkadziesiąt tysięcy, ratującą im tyłek i kupę kasy, tylko wszystko by chcieli za darmo :/
    PS. Poza tym jest to pierwszy prosty krok do sprawdzania prawdomówności sprzedawcy ile czasu jest wystawiona, a większość pewnie powie, że np. świeżo sprowadzona Na potwierdzenie jeden z bieżących postów dotyczących Auris 2011r., która akcyzę miała opłaconą we wrześniu
    Ostatnio edytowane przez Wojtek69 ; 04-08-15 o 21:40

  7. #7
    pawel.wkk
    Gość

    Domyślnie

    Ok, ale to jest informacja uzupełniająca, sama w sobie, bez stosownego komentarza, jest zbyt wieloznaczna. Tak jak powyżej. Ty pisząc tutaj masz pewną zdolność opiniotwórczą, jesteś odbierany jako ktoś, kto się zna. Jak napiszesz "Chciałeś chyba powiedzieć od pół roku", to laik z miejsca zrezygnuje. Mówisz o inspekcji, ok, jestem za, tylko że teraz gość nawet jej nie zleci. Bo już wie, że z wozem jest "coś nie halo".

  8. #8
    Moderator+
    Zarejestrowany
    cze 2015
    Skąd
    Mazowsze
    Postów
    8,808
    Podziękowano Thanks Given 
    1,597
    Podziękowano Thanks Received 
    159
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    19

    Domyślnie

    Ale trochę ironii i dystansu też jest wskazane, bo czasem ręce opadają co ludzie tutaj wypisują A niektórych nawet np. przekładany anglik nie odstrasza i dalej drążą temat, więc wszystko zależy od konkretnego przypadku/osoby i jak nie ma pewności to niech pyta dalej i sam wyciąga wnioski A moja wiedza/możliwości są troszeczkę większe niż sprawdzenie przebiegu z Danii czy Szwecji i znam za dużo lalek/igieł z ogłoszenia, które delikatnie mówiąc mijały się z prawdą, więc jestem praktycznie pewien, że powiedzmy na 10 takich "zastanych" przypadków w 9 mam rację...

  9. #9
    Starszy użytkownik
    Zarejestrowany
    kwi 2015
    Skąd
    Radom/Lublin
    Postów
    660
    Podziękowano Thanks Given 
    16
    Podziękowano Thanks Received 
    8
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    10

    Domyślnie

    Auto może dłużej się sprzedawać bo w tych pieniądzach i klasie ludzie mogą chcieć większego (mocniejszego silnika) oraz automatu a to jest manual.
    PROFESJONALNE INSPEKCJE AUT PRZED ZAKUPEM
    WOJ.MAZOWIECKIE - RADOM WARSZAWA / WOJ.LUBELSKIE - LUBLIN
    www.auto-inspekcje.pl
    [email protected]

  10. #10
    Moderator+
    Zarejestrowany
    cze 2015
    Skąd
    Mazowsze
    Postów
    8,808
    Podziękowano Thanks Given 
    1,597
    Podziękowano Thanks Received 
    159
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    19

    Domyślnie

    Jeśli chodzi o te "zastane" auta pomijam oczywiście częsty fakt ceny z kosmosu dla danego egzemplarza. Poza tym zakup przez kogoś nie wyczerpuje jeszcze tematu, bo nie wiem czy korzystał np. z miernika, komputera, SKP, historii serwisowej etc. oraz co dla kogoś jest normalne/akceptowalne, a co już dyskwalifikujące...

  11. #11
    Znawca tematu
    Zarejestrowany
    wrz 2010
    Postów
    2,370
    Podziękowano Thanks Given 
    300
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    16

    Domyślnie

    Co do magicznego "ile się sprzedaje" już wszystko zostało powiedziane. Wystarczy, że ktoś założy nowe konto i całe naciągane teorie o czasie sprzedaży idą się...
    Opinie, które napisałem na forum, są jedynie moimi przypuszczeniami oraz subiektywną oceną. To nie pewnik, w rzeczywistości może być inaczej.

    Tylko kompletny szaleniec/ignorant/laik popatrzy na auto z USA bądź Szwajcarii.

  12. #12
    Moderator+
    Zarejestrowany
    cze 2015
    Skąd
    Mazowsze
    Postów
    8,808
    Podziękowano Thanks Given 
    1,597
    Podziękowano Thanks Received 
    159
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    19

    Domyślnie

    Bzdura, bo i tak ślad, który można zweryfikować bardzo często jednak zostaje

  13. #13
    dremp
    Gość

    Domyślnie

    Wojtek, 6. przykazanie.

Tagi dla tego tematu

Zakładka

Zakładka

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •