Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 12345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 16 do 30 z 68

Temat: trade-lux

  1. #16
    Moderator Avatar Tytan
    Zarejestrowany
    paź 2010
    Skąd
    3M
    Postów
    16,355
    Podziękowano Thanks Given 
    3,373
    Podziękowano Thanks Received 
    206
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    10

    Domyślnie

    Ja ci moge polecic mojego kuzyna ktory robi klimy i webasto tyle ze warsztat jest w Gdyni.

  2. #17
    macieq
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał krzysiek Zobacz post
    Offtopick, ale jestem ciekaw Remek tej naprawy klimy. Któremu warsztatowi zleciłeś? Była wymieniana ta chłodnica czy jakoś uszczelniana? Dużo zapłaciłeś? Ja też mam w aucie prawdopodobnie tę usterkę i jako, że mieszkam w Trójmieście chętnie poznam twoje doświadczenia w tym temacie.
    Nie jestem z 3miasta, ale miałem podobna sprawe z C4. Chłodnica od klimy to wydatek ok 500 zł nówka (Valeo). Należy unikać chłodnic no name'mów z allegro czy innego bazaru - bo to proszenie się o ponowny problem. Do tego nabicie klimy, odgrzybienie i wymiana filtra kabinowego. Za komplet części/usług wraz z robocizną wyszło mi ok 1000zł. Ceny mogą być różne, podaje mazowieckie od speca cytrynowego. U Pana Kazia pewnie gorzej i taniej

  3. #18
    Jacek2308
    Gość

    Domyślnie

    Polecam.
    Brałem od niego sporo części do Zafiry A oraz części dla znajomych/rodziny do innych aut jak i kupiłem nie dawno auto Zafirę B które jest ok.
    Co prawda idealnie nie jest i słowo "termin" delikatnie pisząc "troszkę" jest tu obce i trzeba wziąć dużą poprawkę na jakieś proponowane przez kolegę daty (u mnie to termin przywozu auta z zagranicy czy dosłanie pełnej dokumentacji po zakupie) jak i kontakt też bywa utrudniony (tu wiadomo wyjazdy + praca) jednak wszystko w pełnym podsumowaniu daje i tak pozytywny efekt tzn. auto jest ok. zgodne z opisem jak i cenowo też na + (przynajmniej w moim przypadku).
    W dniu zakupu to jak najbardziej pełna obsługa tzn. przywóz z Katowic do Libiąża
    Cytat Napisał PathLiner Zobacz post
    Potwierdzam, siostra jak malowanie.
    oraz wizyta w ASO itd. wszystko pod tym względem bez lipy i profesjonalnie. A auto już ponad 2tys. km przejechało bez lipy iiiii oby tak dalej.

  4. #19
    Starszy użytkownik Avatar bunny
    Zarejestrowany
    kwi 2012
    Skąd
    KR-KCH
    Postów
    482
    Podziękowano Thanks Given 
    210
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    13

    Domyślnie

    Dołączam do pozytywnych opinii i podziękowań dla Łukasza
    W imieniu kolegi dziękuję za udaną, sobotnią transakcję i zakup Audi A4. Podziwiam za cierpliwość do takich upierdliwych klientów :P
    Ale z drugiej strony przynajmniej było śmiesznie Auto tak jak w opisie w naprawdę ładnym stanie - przede wszystkim mechanicznie.
    Kolega póki co bardzo zadowolony, już chyba nawet wie jak otworzyć korek wlewu paliwa
    Ostatnio edytowane przez bunny ; 02-03-14 o 18:39

  5. #20
    Użytkownik
    Zarejestrowany
    lut 2014
    Skąd
    Śląsk
    Postów
    67
    Podziękowano Thanks Given 
    14
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    11

    Domyślnie

    Również dziękuję Panu Łukaszowi (Tradelux), za pomoc w kupnie samochodu, chociaż nie kupiłem bezpośrednio od Niego, ale polecił mi swojego znajomego. Z samochodu jestem bardzo zadowolony Astra 3 1,6 benzyna (wyposażenie jak dla mnie super).
    Mogę tylko podziękować jeszcze raz i polecić Pana Łukasza innym użytkownikom bez-wypadkowe.net, jest to jedna z niewielu osób, która nie myśli tylko o zarobku, ale sprzedaje samochody sprawdzone i pewne.
    Dziękuję i pozdrawiam.
    PS (Faktycznie tam był wymieniany rozrząd w Niemczech (historia ASO), więc dałem sobie z tym spokój)

  6. #21
    Znawca tematu Avatar tradelux
    Zarejestrowany
    paź 2010
    Skąd
    Katowice, Kraków
    Postów
    5,568
    Podziękowano Thanks Given 
    91
    Podziękowano Thanks Received 
    5
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    19

    Domyślnie

    To bardzo dobrze, bo bez sensu wymieniać tak szybko wymieniony rozrząd
    Astra fajna - widziałem na żywo i takich wersji jest bardzo niewiele na rynku
    ---

    Facebook: www.facebook.com/TradeLUX.samochody
    Otomoto: trade-lux.otomoto.pl
    Login na allegro: trade-lux

  7. #22
    needair
    Gość

    Domyślnie

    Ja również polecam tradelux'a. Co prawda moją M6 GG zrobiłem dopiero 600 km ale jestem zadowolony.
    @tradelux
    Mam nadzieję że niedługo zdołam podjechać po to czego zapomniałem zabrać.

  8. #23
    moldo
    Gość

    Domyślnie

    Kupiłem Mazdę 3 z małym przebiegiem u Łukasza z Trade-Luxa i jestem zadowolony. Informacje podane o samochodzie okazały się w 100% prawdziwe. Łukasz to rzetelny, konkretny i słowny sprzedawca samochodów. Umawiając się na oględziny, miałem pewność, że samochód będzie na mnie czekał. Następny samochód też będzie od Tradeluxa. POLECAM!!

  9. #24
    unfaller
    Gość

    Domyślnie

    Bardzo dziękuję Łukaszowi za dzisiejsze bezinteresowne rzucenie okiem na dostawczaka w jego okolicy, dzięki czemu zaoszczędziłem pół dnia i parę stówek. Miły i uczynny człowiek, nie wątpię że podobny stosunek ma do swoich klientów. Pozdrawiam.

  10. #25
    Użytkownik
    Zarejestrowany
    lis 2010
    Skąd
    k/Łódź
    Postów
    93
    Podziękowano Thanks Given 
    0
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    14

    Domyślnie

    W takim razie i mi wypada dodać opinię nie będącą pozytywną. Moje doświadczenie z panem Łukaszem nie mogę nazwać przyjemnym. Przy obietnicach na ściągnięcie auta - ZAFIRY B nic nie wyszło. Co tygodniowe zwodzenie mnie o dostawie auta za parę dni to jakiś standard ze strony Tradeluxa. Nie odbieranie przez 3 tygodnie telefonów i nie odpisywanie na smsy to standar w przypadku mojego kontaktu. Straciłem cierpliwość do ,, tego człowieka '' po tak długim okresie zwodzenia klienta podsyłając jakieś trefne ogłoszenia o rzekomej dostępności auta, co się okazywało po paru dniach nie odbierania telefonów , że to znowu jawne kłamstwo. Nie rozumiem takich osób - dla mnie to jak zachowanie ,, gówniarza'', który bawi się innym człowiekie myśląc, że może go zwodzić przez pół roku. Jeżeli ktoś nie jest w stanie czegoś załatwić to szczerze może napisać,, nie dam rady - narazie cisza'' a nie wysyłać jakieś pseudo ogłoszenia wyrwane z d..... Nie lubię pisać złych opini szczególnie na osobę która cieszy się dobrą opinią na forum no ale niestety moja cierpliwość się skończyła. Także może to będzie jakaś uwaga dla nastepnych, którzy po pierwszym nieudanym kontakcie z Panem łukaszem zastanowią się i skrócą swoje męki w oczekiwaniu na swój egzemplarz. To by było na tyle

  11. #26
    Znawca tematu Avatar tradelux
    Zarejestrowany
    paź 2010
    Skąd
    Katowice, Kraków
    Postów
    5,568
    Podziękowano Thanks Given 
    91
    Podziękowano Thanks Received 
    5
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    19

    Domyślnie

    Zafira jest zakupiona, zapłacona i czeka na transport z Niemiec. Niestety nie wszystko jest ode mnie zależne (transport) i często przeciąga się on o 2-3tygodnie danego auta!
    Transport mam dość tani i niestety muszą mieć coś w okolicy, aby odebrać dane auto, bo nikt specjalnie po jedno auto 300-500km nie nadrobi, aby policzyć za nie 1200-1400zł dużym TIRem, gdzie spalanie wynosi ponad 30l/100km...
    Co do telefonów to rozumiem, że bez auta jest ciężko, ale staram się odpisywać jak mam tylko czas. Częste wyjazdy, do tego praca, ostatnio budowa i ślub utrudniają/utrudniały niestety kontakt. Osoba z zewnątrz raczej nie ogarnie wyszukania i sprawdzenia samochodu w dobry sposób jak dla siebie.
    Gdyby reagował Pan szybciej na to co było sprowadzone/wystawione to już jeździłby Pan dawno fajną ZB w dobrej cenie lub S-Maxem 7 osobowym
    Ale rozumiem, że było to też uwarunkowane sprzedażą Mazdy 6 w dieslu.
    ---

    Facebook: www.facebook.com/TradeLUX.samochody
    Otomoto: trade-lux.otomoto.pl
    Login na allegro: trade-lux

  12. #27
    Użytkownik
    Zarejestrowany
    lis 2010
    Skąd
    k/Łódź
    Postów
    93
    Podziękowano Thanks Given 
    0
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    14

    Domyślnie

    Tak jeździłbym już dawno autem, ale niestety żeby kupić auto i mieć gotówkę trzeba sprzedać czym się jeździło. Ale od sprzedaży i tak już upłynęło prawie dwa miesiące a ja już miałem inne możliwości ,,przypuszczalnie dobrego'' do zakupu auta, ale kierując się tym forum na którym jestem doś długo ( może mało aktywnie ) byłem również na starym jeszcze forum, stwierdziłem że będzie pan odpowiednią osobą do sprowadzenia auta. Widzi Pan ja jestem w stanie wszystko zrozumieć to co napisane zostało na początku o transporcie ale wystarczy jakaś informacja - szczera i ja czekam nadal nie mając pretensji. Szkoda, że o ty musimy rozmawiać na forum gdzie wszyscy to czytają bo napewno te informacje wystarczyło przekazać telefonicznie. Rozumiem sprawy osobiste ale na tak dużą ilość moich smsmów i nieodebranych telefonów wystarczyło zadzwonić i powiedzieć jak wygląda sytuacja. A tak znowu zlecam jakieś inspekcje, szukam u innych ,, dostawców'' i zaczynam wszystko od początku.

  13. #28
    Znawca tematu Avatar Andrebar
    Zarejestrowany
    wrz 2010
    Skąd
    Łódź - Heidelberg
    Postów
    4,718
    Podziękowano Thanks Given 
    1,084
    Podziękowano Thanks Received 
    3
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    18

    Domyślnie

    -seg- sorry ,że w tym temacie....nic nikomu nie chcę ujmować ... ale jak ktoś jest mocno ograniczony w budżecie a wymagania ma i nagle rezygnuje ze wstępnie zaakceptowanej wypytanej i zarezerwowanej pewnej Zafiry z priv. ręki za FP 5600e bo mu budżet o 500-1000zł przekroczyło to ja Cię proszęęę

    PS;
    adres sprzedawcy i nr VIN do dziś mam w telefonie i info ,że ma 4x el szyby
    Człowiek mądrzeje z wiekiem....szkoda tylko że z wiekiem od trumny

  14. #29
    Użytkownik
    Zarejestrowany
    lis 2010
    Skąd
    k/Łódź
    Postów
    93
    Podziękowano Thanks Given 
    0
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    14

    Domyślnie

    Tu nie jest temat na taką dyskusję, ale wymagań dużych nie mam ( 4x elektryczne szyby to nie jest duże wymaganie, nie interesuje mnie klima czy będzie automatyczna czy manualna, nawigacja nie ma dla mnie znaczenia, podgrzewane fotele również .....) odwołałem wyjazd bo dostałem informację od Tradeluxa, że w poniedziałek ten co minął będzie auto ( jednak nie ma ), urlopu nie chcieli mi podpisać na wyjazd a dowodu tożsamości i pełnej gotówki to jednak nie powierzę bez obrazy. Przekroczony budżet o 1000zł + nieprzewidziane rzeczy do wymiany to jednak jakieś znaczenie dla mnie ma. Także przepraszam jak się na mnie obraziłeś, ale za dużo już cierpliwości i nerw straciłem.

  15. #30
    Znawca tematu Avatar Andrebar
    Zarejestrowany
    wrz 2010
    Skąd
    Łódź - Heidelberg
    Postów
    4,718
    Podziękowano Thanks Given 
    1,084
    Podziękowano Thanks Received 
    3
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    18

    Domyślnie

    Przemek ja się nie gniewam czy obrażam bo za stary na to jestem - po prostu staram się zrozumieć co kieruje zainteresowanym w takich przypadkach ( i tak też pomyślałem - że atrakcyjna oferta gdzie indziej )
    Jak widzisz moneta zawsze ma dwie strony
    Człowiek mądrzeje z wiekiem....szkoda tylko że z wiekiem od trumny

Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 12345 OstatniOstatni

Zakładka

Zakładka

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •