Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Temat: Peugeot 107 1.0 2013 - Ostrów Wielkopolski

  1. #1
    werdnaris
    Gość

    Domyślnie Peugeot 107 1.0 2013 - Ostrów Wielkopolski

    Ocena auta z ogłoszenia
    Marka:
    Peugeot
    VIN
    -
    Model:
    107
    Silnik
    1.0
    Rocznik:
    2013
    Miejscowość:
    Ostrów Wielkopolski
    Nazwa komisu:
    -
    Link do ogłoszenia:Treść:
    Cześć,
    auto jest po "małej kolizji". Sprzedający wysłał mi zdjecia sprzed naprawy.
    Cena wydaje mi się ok - dość niska, ale:
    1) auto pokolizyjne (akceptuję to pod warunkeim że kolizja nie byla poważna)
    2) widać, że firmowe - naklejka z tyłu (ale myślę, że w niecałe 2 lata nie zajeździli go)
    3) nie ma nawet klimy! (to będzie jako "drugie" auto w domu i nie będziemy nim jeździć rodziną na wakacje)
    Czy wg Was uszkodzenia po kolizji były na tyle małe, że po naprawie wszystko z nim ok i warto kupić? Jak oceniacie ofertę?
    Dzięki za odp.!
    Załączone Obrazki Załączone Obrazki

  2. #2
    Znawca tematu Avatar takietam
    Zarejestrowany
    paź 2010
    Skąd
    Olsztyn
    Postów
    3,694
    Podziękowano Thanks Given 
    1,658
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    17

    Domyślnie

    Stopnia uszkodzeń po zdjęciach nie ocenisz. Równie dobrze mógł już zostać poprawiony do takiego stanu. Auto bez klimy w takim budżecie za jakiś czas będzie zupełnie niesprzedawalne.
    Jeżeli pamiętamy, że wszyscy jesteśmy pomyleni, to tajemnice znikają, a życie staje się zrozumiałe.
    www.ogloszenia-motoryzacyjne.net

  3. #3
    werdnaris
    Gość

    Domyślnie

    Dzięki za odp. Auta nie zamierzam odsprzedawać. Nie sądzę, żeby komuś się opłacało taki samochód poprawiać tak umiejętnie do stanu pośredniego.
    Czy ktoś na podstawie doświadczenia może ocenić czy uszkodzenia w tym przypadku były tylko powierzchowne i jeśli wymieniono zderzak, maskę i pomalowano błotniki, to auto jest w bdb stanie?
    Czy uszkodzeniu mogło ulec zawieszenie / skrzywienie podłużnic / cokolwiek innego, czym należy się martwić?

    A może ktoś ma dostęp do jakiejś historii serwisowej lub innych dodatkowych informacji na podstawie numeru VIN?
    VF3TNCFB4CR040262

  4. #4
    hugo2012
    Gość

    Domyślnie

    jak dla mnie nie ma tragedii auto nie wyglądało na bardzo uszkodzone podłużnice i zawieszenie też raczej nie dostały pewnie jeszcze wzmocnienie czołowe zostało wymienione mnie akurat takie uszkodzenia w ogóle nie odstraszają przynajmniej widzisz jak auto wyglądało jeslo chodzi o przebieg zadzwon to serwisu peugota i popros o potwierdzenie jesli ma historię nie powinno byc problemu z uzysakaniem informacji , pozdrawiam

  5. #5
    Moderator Avatar Tytan
    Zarejestrowany
    paź 2010
    Skąd
    3M
    Postów
    16,355
    Podziękowano Thanks Given 
    3,373
    Podziękowano Thanks Received 
    206
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    10

    Domyślnie

    Nie da się nic powiedzieć niech przyśle zdjecia tego co pod poszyciem bo te są do niczego. To jest małe autko wiec nawet nie wielka szkoda potrafi tu namieszać, ja tu widzę nawet drzwi dostały.

  6. #6
    kolmar
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał takietam Zobacz post
    Stopnia uszkodzeń po zdjęciach nie ocenisz. Równie dobrze mógł już zostać poprawiony do takiego stanu. Auto bez klimy w takim budżecie za jakiś czas będzie zupełnie niesprzedawalne.
    zgadzam sie, takie podszykówki sa teraz w modzie, zalatwia to 2 sprawy,,, lepszy wyglad dla potencjalnego kupujacego, wzbudzenie zaufania, ze to tylko lekka kolizja... a przede wszystkim, kupujesz auto uszkodzone (w sumie niewiadomo jakiej), po kolizji wiec specjalnie zadnych praw potem nie masz...

    pozdrawiam

  7. #7
    dziabonq
    Gość

    Domyślnie

    NIech Ci przysle zdjecie strony pasazera bo raczej ta strona dostala mocniej,

Tagi dla tego tematu

Zakładka

Zakładka

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •