Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Temat: Seat Leon 1.6SR Żyrardów

  1. #1
    Bart3kk
    Gość

    Domyślnie Seat Leon 1.6SR Żyrardów

    http://olx.pl/oferta/seat-leon-1-6-1...5-ID4jH0w.html


    Byłem oglądałem, chciałem auto z polskiego podwórka, niestety stan opłakany. Lewe szyby inne roczniki niż reszta, nie działa klakson, lewa tylna szyba elektryczna nie działa, dziura po pecie na tylnej kanapie. Lakier wiadomo , ze auto z tego roku ideałem nie będzie, ale pełno rys, w bagażniku wychodzi korozja,uszczelka od drzwi prawych tylnych widać ze klejona na jakis superglue
    OGÓLNIE SZKODA ZACHODU

  2. #2
    Kris75
    Gość

    Domyślnie

    Ech Bartek Bartek... Chyba musisz jeszcze pooglądać parę perełek zanim pojedziesz dobre auto oglądać.
    To co podałeś to są naprawdę ******ły, ściągnij okulary z oczu i przestań oglądać cudowne galerie płocko-elbląsko-ostrowskie bo nie kupisz dobrego auta...

  3. #3
    Bart3kk
    Gość

    Domyślnie

    Było mi potrzebne drugie auto do domu,pierwsze mam od nowości i wiem jak wygląda zadbane auto, a to było zmęczone jak koń po westernie, nie polecam się nikomu fatygować go oglądać i tyle, chyba że ktoś z 20-letniej vectry się przesiądzie to wtedy można przymknąć oczy na taki stan auta
    Moje poszukiwania na szczęście zakończyły się szczęśliwie i znalazłem wychuchaną Fabię znacznie bliżej domu

  4. #4
    ZawieR
    Gość

    Domyślnie

    Gdzie tam fabia do leona...

  5. #5
    Starszy użytkownik
    Zarejestrowany
    lut 2012
    Postów
    482
    Podziękowano Thanks Given 
    288
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    13

    Domyślnie

    Nie no Kris nie mów, że obie lewe szyby w innym roczniku to ******ła. W połączeniu z odłażącą uszczelką drzwi i nie działającą elektryką moim zdaniem może budzić poważne obawy. Powodów może być wiele, nie wiemy czy bartek miał miernik lakieru, czy sprawdzał coś więcej. Nie mniej jednak moim zdaniem, to nie ******ły. Brat miał Toledo z 2003 roku, sprzedawał jak miało 180 tys przelotu i wszystko działało bez zarzutu. Żadnych problemów z elektryką, uszczelkami itp. Wg mnie ten leon mógł mieć jakąś przygodę, może romans z przystankiem czy cuś takiego?
    Ostatnio edytowane przez bodzio ; 24-07-14 o 06:18

  6. #6
    Starszy użytkownik
    Zarejestrowany
    sty 2012
    Postów
    345
    Podziękowano Thanks Given 
    4
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    13

    Domyślnie

    Oj tam, przytulił się do jakiegoś drzewka i tyle Wielkie mi halo

Tagi dla tego tematu

Zakładka

Zakładka

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •