Pokaż wyniki od 1 do 12 z 12

Temat: ODRADZAM www.piotr.otomoto.pl, AUTO-MOTO-SHOP, opisy KOMPLETNIE nie pokrywają się ze stanem aut!

  1. #1
    Kris75
    Gość

    Domyślnie ODRADZAM www.piotr.otomoto.pl, AUTO-MOTO-SHOP, opisy KOMPLETNIE nie pokrywają się ze stanem aut!

    Coś co zawsze mówiłem o Paczkowie i podobnych terenach...:

    AUTO KOMIS POŚREDNICTWO AUTO-MOTO-SHOP
    Droga krajowa nr 46
    ul. WROCŁAWSKA 4
    48-385 OTMUCHÓW
    www.piotr.otomoto.pl/

    Opinie:

    Chcę ostrzec wszystkich, którzy mają zamiar wybrać sie do komisu samochodowego P.W. "TANGO" w miejscowości Ścibórz koło Paczkowa aby nie tracili kasy na podróż do w.w. komisu i swojego wolnego czasu kierując się opisami samochodów zamieszczonymi w internecie przez ten właśnie komis.
    W opisach samochodów piszą: idealny,bezwypadku,oryginalny lakier.
    Gdy zajechałem do w.w. komisu okazało się, iż samochód, który zamierzałem kupić daleko odbiegał od idealnego, był malowany i to tak kiepsko, że ślady lakieru znajdowały się na uszczelkach okien a i bezwypadkowy to też nie był
    Na zdjęciach zamieszczonych w ofercie samochód prezentował sie całkiem dobrze lecz rzeczywistość tego wcale nie odzwierciedlała.

    w tym komisie to same przekrety kazde auto jest bite i malowane tylko w opisie na internecie jest idelane. Własciciele zachowuja sie jakby z innej planety i dla nich kazde auto to jest ideal. Kazde auto ma przebieg ponizej 110.000 i do tego kazdy jest odmlodzony przynajmniej o 1 rok. Nie maja wykupionych ubezpieczen dla aut sprowadzonych z zagranicy wiec autem nie mozna sie przejechac zeby ocenic stan techniczny. Absolutnie nie polecam tego komisu. Komis jest porównywalny ze szrotem. Przekonalem sie sam na sobie jadac tam ponad 200km auto mialo byc idelane a bylo bite i malowane z kazdej strony oczywiscie kazda szyba z innego roku.

    100% TOTALNI OSZ*UŚCI !!! Podczas rozmowy telefonicznej z komisem P.W."TANGO" (AUTO PIOTR) samochód miał byc idealny ,oczywiście bezwypadkowy.1 właściciel ,pełna dokumętacia .Po przyjechaniu na miejsce (150km)pełne rozczarowanie :bad: , samochód bity i malowany tapicerka zniszczona na zadawone pytania unikali odpowiedzi .CAŁKOWICIE NIE POLECAM TEGO KOMISU . http://www.piotr.otomoto.pl

    Dokładnie wczoraj byłem w tym komisie z zamiarem kupna audi A4 kombi z 2002 roku dla mojego ojca.
    Co się okazało stan auta odbiega strasznie od stanu rzeczywistego.
    Wizyta w tym komisie zakończyła się kłutnią ze sprzedawcą.
    Przejechałem 600 kilometrów w jedną stronę co daje wsumie 1200 kilometrów i wróciłem z pustymi rękami.
    Niestety wcześniej nie przeczytałem tego posta i teraz strasznie żałuję.
    Odradzam kupno auta z tego komisu!!!!!!!!!!!!!!!! *****CI !!!!!!!!!!!!!!!!!!

    To bezczelny typ,który żeruje na ludzkiej naiwności i łatwowierności!!!
    Niestety zaufałem jego słowom i muszę teraz słono bulić!!!

    szkoda czasu na jazdę do tego komisu!!! przejechałem dziś 440 km, straciłem czas, pieniądze na paliwo i nerwy; zobaczyłem auto klepane i poskładane z kilku innych - po prostu tragedia. nie polecam piotr.otomoto.pl

    byłem tam i potwierdzam, że większość opisów wyssana jest z palca,
    auto miało mieć centralny zamek, dzieloną kanapę, elektrycznie opuszczane szyby i oczywiście miało być bezwypadkowe a okazało się, że kanapa w całości, centralnego nie ma i nigdy nie było - a szyby i owszem elektrycznie opuszczane tylko niestety przełączniki były niesprawne i wcale nie dało się ich otworzyć autko może i nie miało poważniejszego wypadku ale dach i cały jeden bok były lakierowane więc wpieranie mi na siłę że auto jest bezwypadkowe to lekkie przegięcie. Właściciele tego "przybytku nieszczęścia" również dobrze nie wypadli w czasie mojej wizytacji - jak dla mnie krętacze i naciągacze rzeczywistości (chociaż chciałoby się powiedzieć brutalniej - że to zwykli *****ci) mówią co im ślina na język przyniesie. Lepiej omijajcie ich z daleka.

    Potwierdzam ! W dalszym ciągu jest to samo. Auta odmładzają , cofają przebiegi,na dodatek zaprowadzają to zaprzyjaźnionej stacji diagnostycznej ( ROS 2), podają nieaktualne dane zeby tylko naciągnąc kogoś na przyjazd. Szkoda ze nie znalazłem tego forum wcześniej zaoszczedzil bym dzień + 300 km drogi

    Znajomy był u nich po auto. Tyle, że ma do Paczkowa 30 km więc go to nie bolało. Auto zepsuło się podczas jazdy próbnej
    To się nazywa dobry PR

    Źródło:
    http://www.forumsamochodowe.pl/

  2. #2
    unfaller
    Gość

    Domyślnie

    Kris to jest opolskie, przenies.

  3. #3
    Kris75
    Gość

    Domyślnie

    Ok, sorki.

  4. #4
    alf79
    Gość

    Domyślnie Strona z gratki

    Proszę również uważać oprócz strony piotr.otomoto.pl istnieje strona http://fhupiotr.gratka.pl/oferta/ tam też jest też się ogłasza wyżej wymieniony Pan

  5. #5
    Kris75
    Gość

    Domyślnie

    Nastepna osoba "zawiedziona" osobą właściciela...:

    Dzień dobry, widziałem Państwa wpis dotyczący komisu w ściborzu.( Piotr.automoto.pl)

    Ja 6 grudnia 2010 roku zobaczyłem interesującą ofertę Renault Clio z 2008 roku.(Niby z listopada , na miejscu okazało się że jest z lutego 2008) Wg opisu miał mieć książkę serwisową, serwisowany w ASO, garażowany, 1 właściciel, bezwypadkowy. Dzwoniłem do tego pana żeby zapytać i potwierdzić wszystkie informacje np. czy ma książkę serwisową, powiedział, że tak. Postanowiłem pojechać go zobaczyć 150 km w jedną stronę. Na miejscu okazało się , że auto nie ma książki serwisowej, ale dokumenty dostanie za kilka dni. Byłem również z właścicielem komisu w zaprzyjaźnionej stacji diagnostycznej. Dałem się oszukać, zapłaciłem zaliczkę a książki serwisowej nie ma do dziś, auto było w lisingu, nie miał faktury spłaty lisingu. Niby wykonał telefon do właściciela, ale szczerze w to wątpię. Podał numer pierwszego właściciela, który nie odpowiada. Pan z komisu nie chce zwrócić zaliczki, auto jest niezgodne z opisem.
    Szukam osób, które płaciły temu Panu jakieś zaliczki i są pokrzywdzone. Czy ktoś z Państwa zgłaszał tą sprawę na policję, czy mają Państwo ze zgłoszenia liczbę dziennika i rejestr spraw dochodzeniowych.
    Byłbym wdzięczny gdyby opisał Pan/Pani swoją sytuację z kupnem samochodu w tym komisie, potwierdzając celowe wprowadzanie w błąd w opisach samochodów. Będzie mi to pomocne w złożeniu dokumentów na policji. Proszę o pomoc, nie chcę żeby osoba, która celowo wprowadza innych w błąd i naciąga na koszty pozostała bezkarna. Chcę by automoto zablokowało ten komis---da się to zrobić jak to będzie nas więcej.
    Jak Pan/Pani może to proszę podać dane kontaktowe, chciałbym zadzwonić.

    Dziękuję za pomoc

  6. #6
    olszan83
    Gość

    Domyślnie

    Proszę o kontak na meila wszystkich którzy zostali oszukani przez komis auto-piotr z otmuchowa też tego doświadczyłem , mam zamiar skierowac sprawę do sądu!!!!
    [email protected]

  7. #7
    Znawca tematu Avatar takietam
    Zarejestrowany
    paź 2010
    Skąd
    Olsztyn
    Postów
    3,694
    Podziękowano Thanks Given 
    1,658
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    17

    Domyślnie

    Możesz coś więcej napisać? Zaliczka czy stan niezgodny z opisem?
    Jeżeli pamiętamy, że wszyscy jesteśmy pomyleni, to tajemnice znikają, a życie staje się zrozumiałe.
    www.ogloszenia-motoryzacyjne.net

  8. #8
    olszan83
    Gość

    Domyślnie

    stan nie zgodny z opisem-licznik cofniety o conajmniej 100 tys km i prawy bok + przód po wypadku oczywiście wbrew deklaracji sprzedającego, mam nie co bardziej skomplikowaną sprawę ponieważ auto kupiłem od jego ojca.

  9. #9
    pantau
    Gość

    Domyślnie

    Ja tam jechałem z Kędzierzyna, Croma była piękna, tyle, że nie dało się jej odpalić, paliwo zamarzło, ok pech. Telefonicznie potwierdził, że tapicerka miała być w idealnym stanie - na tylnej kanapie tylko pięć dziur a na przednich siedzeniach trzy, wszystko od papierosów. Piękny niebieski kolor lakieru, cena też super 25.000zł za 2007 rocznik. Ale brak tylnej wycieraczki i popękane plastiki w bagażniku, pewnie wcale nie bite?, blachę zrobić to nie problem, plastiki zdobyć już trudniej. Auto nie zarejestrowane, umowę miałem podpisać z jakimś Austriakiem, bo nie chcieli rejestrować na siebie. Komora silnika wypucowana, ale po co? Rasowe ******wo, kumulacja wszystkich chwytów, że on jeszcze łapie ofiary. Trzeba mu przyznać, że potrafi wypicować samochód. Zna się gościu, wie jak działa umysł kupującego. Pecha ma ten, co się na to złapie. Auto Piotr z Paczkowa.

  10. #10
    dyscan
    Gość

    Domyślnie

    Witam,
    ostrzegam przed kupowaniem aut od Pana z Paczkowa. Byłem u niego zobaczyć Ibizę i okazała się katastrofą. W ogłoszeniu napisane jest że stan idealny ale to kłamstwo! Prawda jest taka, że auto ma wiele wad ukrytych:
    1. Oszukana książka serwisowa- tylko 1 wpis i to w dodatku błędny podczas gdy w bazie Seata są 4 wpisy
    2. Cieknący płyn hamulcowy
    3. Pordzewiała rura wydechowa
    4. Źle spasowane elementy karoserii
    itp.
    Straciłem pieniądze na paliwo i badanie w stacji diagnostycznej, właściciel auta skwitował całą sytuacje krótko: "znajdzie się laik który nie będzie się znał i kupi nawet za 32000pln"
    numer VIN felernego auta: VSSZZZ6JZAR010488
    numer tel ******a:602336985

  11. #11
    Preskaler
    Gość

    Domyślnie

    Witam
    Również przestrzegam przed zakupem w tym komisie ( Otmuchów przy drodze 46 ).
    Oglądałem tam niedawno cytrynę DS5 .. 100% bezwypadkowa ... terefere.
    Auto odpicowane, silnik wyszorowany, wyplakowane wszystko dałem się nabrać.
    Następnego dnia pojechałem z rzeczoznawcą .... 5 minut oglądania i facet mi mówi :
    1. Bity przód, maska źle spasowana,
    2. Bity tył
    3. Prawy bok.
    4. Porządnie wyłojone w lewe koło
    5. Auto ewidentnie naciągane na ramie ......
    6. Przebieg (131 kkm ) - licznik kręcony poznać po zużyciu gum itp.
    7. Dwumasa wali jak młotem
    8. Gryzący smród spalin zapowiada koniec turbo lub wtrysków ...

    Przejrzeliśmy jeszcze na szybko kilka aut obok w tym salonie i wszystko to samo składane razem z wiatą przystankową.....
    Ostatnio edytowane przez Preskaler ; 20-03-17 o 10:56

  12. #12
    Moderator Avatar Tytan
    Zarejestrowany
    paź 2010
    Skąd
    3M
    Postów
    16,353
    Podziękowano Thanks Given 
    3,373
    Podziękowano Thanks Received 
    206
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    10

    Domyślnie

    A link???

Tagi dla tego tematu

Zakładka

Zakładka

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •