Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Temat: Audi 80 1.9 TDI

  1. #1
    dark6024
    Gość

    Domyślnie Audi 80 1.9 TDI

    To znowu ja Koncepcja się zmieniła auto o klasę niższe ale nadal z Niemiec,a oto kandydat http://moto.allegro.pl/audi-b4-tdi-a...9.html#gallery

    Co o nim sądzicie ?

  2. #2
    Kris75
    Gość

    Domyślnie

    Nie pasuje mi kilka rzeczy - od przednich błotników począwszy. Spasowanie od pasażera jest baaaardzo przeciętne. Sprzedaje Cansiz Ahmet, jakoś mało niemieckie nazwisko...
    Cena za te auto jest po prostu spora, do tego te auto może sprzedać się tylko teraz, bo w lecie nie ma szans - z powodu braku klimatyzacji - co w Audi 80 jest wręcz WYMAGANE przez duże pochylenie szyb.
    Stan techniczny może być niezły, nie jest to natomiast żadna perełka - myślę, że można znaleść coś lepszego w tych pieniądzach. Popytaj importerów.

  3. #3
    dark6024
    Gość

    Domyślnie

    Co do klimatyzacji to nie zauważyłem osobiście sam od razu odrzucam takie auto,wiem że jest ono dość stare i ideału nie znajdę ale co myślicie o tym ? http://moto.allegro.pl/audi-80-tdi-s...1.html#gallery

  4. #4
    Kris75
    Gość

    Domyślnie

    Nastepna super igiełka z nowym przodem... Wiem, że to stare auta, ale patrząc na kierownicę spokojnie stawiam na przebieg w ok. 400 tys km i więcej.
    Spasowanie przodu jest złe - spójrz na szparę po stronie pasażera i porównaj ze stroną kierowcy.
    Za 10 tys ? W życiu.

  5. #5
    Moderator Avatar Tytan
    Zarejestrowany
    paź 2010
    Skąd
    3M
    Postów
    16,355
    Podziękowano Thanks Given 
    3,373
    Podziękowano Thanks Received 
    206
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    10

    Domyślnie

    Ja bym przyczepil sie tylko do przebiegow spasowanie 15 letniego auta idalne nie bedzie. Przez ten czas napeweno mialo jakies przygody, wydaje mi sie tez ze takie auto powinno sie oceniac tylko na miejscu a najlepiej na kanale. Jesli nawet ma 400tys to i tak polowa zycia przed nim

  6. #6
    zygmunt
    Gość

    Domyślnie

    miałem właśnie takie autko bez klimy i jakoś tragicznie nie było w tej konfiguracji silnikowej klima będzie rzadkością niestety

  7. #7
    Starszy użytkownik Avatar Lalbel
    Zarejestrowany
    kwi 2013
    Skąd
    Grodzisk Wielkopolski
    Postów
    377
    Podziękowano Thanks Given 
    49
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    12

    Domyślnie

    Temat sprzed 3 lat, do zamknięcia

  8. #8
    Kris75
    Gość

    Domyślnie


Tagi dla tego tematu

Zakładka

Zakładka

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •