Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 16 do 19 z 19

Temat: sedan/liftback Seat/VW/Mazda/Opel rocznik 1995 za 2500 zł na Pb+LPG. miasto > 50%

  1. #16
    Dejzi80
    Gość

    Domyślnie

    Co jak co , ale daewoo nie wiem czy dostanie "fajne" za 2.5 koła . Swego czasu zaciekawiło mnie forum daewoo , i powiem że ludzie szukali za 5k Lanosa a nie mogli znaleźć .
    Choć jak się naszukasz to i znajdziesz pewnie .

    + jest to ze dużo lanosów było kupowane w PL i są np od 1 wł.

  2. #17
    Starszy użytkownik
    Zarejestrowany
    wrz 2011
    Skąd
    Małopolska
    Postów
    228
    Podziękowano Thanks Given 
    9
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    13

    Domyślnie

    Ktoś może użytkował Suzuki Swift rocznik ~ 95', silnik 1.3, jakieś opinie o tym aucie ?
    Oglądałem takie, to z wad widocznych typowo, trochę blacha leci choć bez tragedii, ale w najbliższym czasie progi najlepiej byłoby wymienić i sprzęgło bierze już u samej góry, nie wiem czy jest tam jakaś możliwość regulacji czy poprostu się kończy.

  3. #18
    Kwiatek
    Gość

    Domyślnie

    kumpel jeździł swiftem 94 1.3 po swojej matce, samochód miał niby tylko 130 tys km, ale o wytrzymałości silnika niech świadczy fakt że przeżył 4 lata bez wymiany oleju, tacy zakręceni byli poza blachą auto jest prostą i niezawodną konstrukcją

  4. #19
    ZawieR
    Gość

    Domyślnie

    ja od siebie dodałbym do tego wszystkiego Audi 80 B3 1,9d ale zakładając że ma to byś wół roboczy a nie igła (tylko wtedy zmieścisz się w sugerowanej kwocie, piękne B3 jest w cenie) przede wszystkim odejdzie temat korozji i jest naprawdę bezawaryjne auto, stare ale jare a sylwetka jak dla mnie nadal atrakcyjna...

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Zakładka

Zakładka

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •