Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Temat: Niemcy : Audi a4 diesel 2010 -

  1. #1
    Bernard
    Gość

    Domyślnie Niemcy : Audi a4 diesel 2010 -

    Ocena auta z ogłoszenia
    Marka:
    Audi
    VIN:
    -
    Model:
    a4
    Silnik
    diesel
    Rocznik:
    2010
    Państwo
    Niemcy
    Miejscowość:
    -
    Nazwa komisu:
    Go! Car
    Link do ogłoszenia:Treść:
    Witam serdecznie,
    Prosiłbym o Wasze opinie o tym audi. czy ktoś coś wiecej może mi powiedzieć doradzić i może ostrzec. Cena .. nie wiem czy to z powodu przebiegu czy właśnie historii? Istnieją niecały rok.. czy to wałek na VAT?
    Pozdrawiam

  2. #2
    Znawca tematu Avatar czeslaw555
    Zarejestrowany
    gru 2010
    Skąd
    POLSKA
    Postów
    3,421
    Podziękowano Thanks Given 
    123
    Podziękowano Thanks Received 
    4
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    17

    Domyślnie

    ostatnio pojawiły (a może ja dopiero trafiłem na takie coś ) nowe zagrywki sprzedawców. Podana cena w ogłoszeniu xxx € jest w domyśle ceną brutto, pisze że VAT nie podlega zwrotowi. Jedziesz oglądasz auto, chcesz kupić i nagle się dowiadujesz że gość omyłkowo wystawił cenę, że ta cena to cena netto i musisz dopłacić podatek VAT, jak chcesz kupić. Potrafią nawet na twoich oczach zmienić cenę do góry o stawkę VAT. To jednak jest gra pozorów (czy zawsze tego nie wiem) , gdy jesteś napalony to jest duża szansa że dopłacisz im ten VAT, czasami potrafią powiedzieć że niech będzie to ich strata i doliczą ci "tylko" połowę stawki VAT. Prawda jest taka że sprzedał ci auto (jak się na to zgodzisz) drożej niż chciał czy zamierzał . Sprawa robi się podejrzana gdy podczas oględzin auta gość zadaje pytanie skąd jesteś, z jakiego kraju, wtedy można spodziewać się takich zagrywek. Jeżeli będziesz stanowczy i nie zgodzisz się zapłacić więcej niż masz to na wydrukowanej ofercie (trzeba mieć to ze sobą ) to zdziałasz tyle, że finalnie będą gotowi ci sprzedać w cenie z ogłoszenia , jednak nic taniej. Jak jest w tym przypadku to nie wiem. Podejrzewam jednak że znaleźli sposób (oczywiście nie wszyscy sprzedawcy) na podniesienie swoich zarobków ze sprzedaży aut.
    Pozdrawiam

  3. #3
    Bernard
    Gość

    Domyślnie

    Dziękuję .. ehh jak komukolwiek zaufać?

Tagi dla tego tematu

Zakładka

Zakładka

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •