Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 31 do 36 z 36

Temat: Auto-Kar NIE POLECAM !

  1. #31
    Starszy użytkownik Avatar Mariianek
    Zarejestrowany
    paź 2011
    Skąd
    Belgia/Szczecin okazjonalnie.
    Postów
    223
    Podziękowano Thanks Given 
    39
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    13

    Domyślnie

    Wiesz mam znajomych i rodzinę tez na wsi i wbrew pozorom są to porządni ludzie :/ Fakt czasem jakiś golf czy bawarka zrobi popelinę i cala wiejska społeczność cierpi.
    Ten widać do nich należy, a jeszcze pampers ciśnie na mózg, ciężko rzeczywiście mu żyć
    Moja pasja to Zoom - Zoom
    Życie jest jak gówno na kole...raz na górze, raz na dole...

  2. #32
    Znawca tematu Avatar Andrebar
    Zarejestrowany
    wrz 2010
    Skąd
    Łódź - Heidelberg
    Postów
    4,718
    Podziękowano Thanks Given 
    1,084
    Podziękowano Thanks Received 
    3
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    18

    Domyślnie

    Nie ma ludzi/sprzedawców/usługodawców idealnych .... sprzedając ileś tam aut czy innych rzeczy można zaliczyć nawet nie chcący jakąś tam "wtopę" .
    Ale kultura osobista w relacjach między ludzkich to taka podstawa, która oddziela tych co jeszcze z drzewa nie zeszli od tych , którzy już dawno w wyprostowanej pozycji chodzą
    Człowiek mądrzeje z wiekiem....szkoda tylko że z wiekiem od trumny

  3. #33
    bezwypnet
    Gość

    Domyślnie nie odpuszcze

    widze ze watek sie toczy na wielu forach i to juz od dawna, wiekszosc odpuszcza, a ja nie, jestem bardzo msciwy i za h... nie odpuszcze temu mlodemu smieciowi. pieniedzy mi nie oddal mimo ze obiecywal, ze wysylal jakies h..... potwierdzenia ale to juz nie o nie teraz chodzi, zadna szmata nie bedzie mnie wyzywala i w ten sposob oszukiwala gdy zarobila na mnie jeszcze w h.... kasy.
    za stowke "pewien mieszkaniec" tej wioski sprzedal mi sporo informacji plus zrobil kilka fotek jego ryja zebym tego h... mogl odroznic. nie wierze w sady i policje, sposob jest oczywisty. ja stracilem sporo, on straci wiecej. chetnie wysle w wolnej chwili zainteresowanym jego zdjecia i wszystkie informacje jakie posiadam.

    MOD:Nie róbmy z forum kanału, co gorsze wyedytowałem, kolejny post na tym poziomie leci w kosmos
    Ostatnio edytowane przez takietam ; 06-10-14 o 11:06

  4. #34
    Moderator Avatar Tytan
    Zarejestrowany
    paź 2010
    Skąd
    3M
    Postów
    16,353
    Podziękowano Thanks Given 
    3,373
    Podziękowano Thanks Received 
    206
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    10

    Domyślnie

    a może podzielisz się swoją historia i jakimiś fotkami zanim dojdzie do czegoś?

  5. #35
    impel
    Gość

    Domyślnie

    Nie chce się wymądrzać ale to groźby i są karalne. Policji zajęło by pewnie moment ustalenie twojego IP. kolego bezwypnet. Teraz do rzeczy. Naprawiałem u gościa auto-kar konsolę do peugeota 208. Czas realizacji 4 dni co mnie bardzo ucieszyło. Jakość w skali od 1 do 6 dałbym 5. Miły sympatyczny gość. Zawiozłem deskę osobiście odesłał na swój koszt. 500zł wyszła mnie impreza. Z miłą chęcią udostępnię zdjęcia deski już zamontowanej w aucie żony. Nie chce go bronić nie wiem jakie ktoś miał z nim spięcia. Ale ja jestem zadowolony. Kolega ANDREBAR bardzo słuszne spostrzeżenie.

  6. #36
    Znawca tematu Avatar takietam
    Zarejestrowany
    paź 2010
    Skąd
    Olsztyn
    Postów
    3,694
    Podziękowano Thanks Given 
    1,658
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    17

    Domyślnie

    Dobra kolego impel, ode mnie ban za multikonto na oba nicki.
    Czas zakończyć te jaja. Temat zamykam. Wszyscy na siebie namiary znacie, to połapiecie się w realu.

    multi.jpg
    Jeżeli pamiętamy, że wszyscy jesteśmy pomyleni, to tajemnice znikają, a życie staje się zrozumiałe.
    www.ogloszenia-motoryzacyjne.net

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123

Tagi dla tego tematu

Zakładka

Zakładka

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •