Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 16 do 30 z 36

Temat: Auto-Kar NIE POLECAM !

  1. #16
    damianflim
    Gość

    Domyślnie

    Ok ja po prostu mam troszkę mniej czasu niż inni na sprawdzanie każdego z kim robię interesy pracuje od rana do nocy.
    Nic sprawa znajdzie finał w sadzie nawet już 3 osoby podobnie oszukane się ze mną kontaktowały podam ich za świadków a przy okazji oni będą mieć prostsza sprawę -tylko kosztów to się narobi ale wielki przedsiębiorca Karol Rasiak za wszystko zapłaci może to coś go nauczy ze za spaprana robotę nie należy się zapłata.
    Ale powiem szczerze nie wiem gdzie ten człowiek ma rozum przecież sprawę ma z miejsca przegrana mam nagrania rozmów mam SMS w których zobowiązuje się oddać kasę ale dalej kombinuje nie rozumiem takich ludzi pracować na koszty sadowe -dziwne!
    CAM01712.jpg


    powyżej"naprawa" deski w stylu Karol Rasiak autokar oczywiście ku przestrodze - ta firma i ci ludzie nie mają pojęcia co robią i robią to z premedytacja

  2. #17
    damianflim
    Gość

    Domyślnie

    Bezczelność Karola Rasiak bije wszelkie rekordy w dniu dzisiejszym szanowny pan raczył zwrócić cześć pieniędzy tylko dziwi mnie czemu tylko polowe on chyba myśli ze jego naprawa jest warta 300zł przecież on mi zepsuł deskę a nie naprawił ja teraz muszę deskę czyścic z farby
    co najlepsze robi laskę ze sie odezwie zablokował nawet możliwość odbierania moich smsów -to jakiś wariat przecież sad się wyśmieje z niego
    Proszę o dane każdego komu wisi jakąś kasę zrobimy go tak w sadzie ze popamięta
    Jeszcze jedno napisał mi ze odda mi kasę jak oddam mu moją deskę no może jeszcze zechce całe auto -ten osobnik jest chyba niezrównoważony

  3. #18
    Admin Forum Avatar mpDante
    Zarejestrowany
    wrz 2010
    Skąd
    dolnośląskie
    Postów
    4,071
    Podziękowano Thanks Given 
    1,821
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    10

    Domyślnie

    Zamiast się spinać i ciągle pisać o sądzie, to oddaj tą deskę do naprawy u kogoś kumatego, weź fakturę i idziesz do sądu o naprawienie szkody. W innym przypadku tracisz czas i nie masz sprawnej deski. Wcześniej wezwij go do zapłaty pisemnie, koszty naprawy deski + wszystkie koszty jakie w związku z jego partactwem poniosłeś, tylko muszą być udokumentowane...

    Jeżeli się nie da jej już naprawić, to załatw wcześnie opinię rzeczoznawcy i kup inną deskę, a tą trzymaj na dowód w sądzie.
    # Szanuj moderatora swego, bo możesz mieć gorszego #
    - Inspekcje @ dolnośląskie -

    Problem z Lenovo? Wesprzyj akcję FB Uwaga na Lenovo

  4. #19
    dremp
    Gość

    Domyślnie

    Ja tam odnosze wrazenie, zes Pan zwykly pieniacz internetowy.

    Bez obrazy oczywiscie.

    Jak na biznesmena co robi "interesy" od rana do nocy, to strasznie duzo czasu masz zeby zajmowac sie trzema stowami ktore Ci wisi, ale nie miales czasu zeby sprawdzic komu deske wysylasz.

    Na moje oko to te "interesy" wygladaja tak, "potrzebuje tego i tego" wchodze na allegro wpisuje w wyszukiwarke i jade "cena od najnizszej".

    Zostales zrobiony w balona, rozumiem potepiam goscia, chodzi mi raczej o obraz tego na kogo sie kreujesz a fakty.

    Nie mniej jednak zycze odzyskania kasy a ******owi staropolski Ch.j w dupe.

  5. #20
    damianflim
    Gość

    Domyślnie

    panie dremp troszkę sie pan myli -nie szukałem najtańszej oferty auto kar ma chyba najwięcej ogłoszeń na allegro zresztą zostałem zmuszony do naprawy tej deski którą chciałem kupić oryginalna nie patrząc na koszty ale z racji ze jest to deska z auta z USA jest to raczej nie realne tak wiec nie szukałem "taniej oferty" raczej porządnej a wydawało się po rozmowie telefonicznej ze wszystko będzie ok pan Rasiak umie rozmawiać i dużo obiecywać kto miał z nim do czynienia to wie.
    Interesy jakieś tam robię -to ze nie mam czasu hmmm czasem tak bywa
    Odnośnie 300 zł to chyba normalne ze nie lubi się płacić za badziewna robotę nie powinno się odpuszczać nawet dychy wtedy nie było by takich Karolów gdyby pierwszy oszukany klient zrobił mu sprawę może by to Karola naprostowało nie chodzi mi o 300 zł już za napisanie pozwu i za reprezentowanie mnie zapłaciłem adwokatowi 300 wiec raczej to nie chodzi o koszty -chce pokazać karolkowi ze tak się nie robi.

  6. #21
    Admin Forum Avatar mpDante
    Zarejestrowany
    wrz 2010
    Skąd
    dolnośląskie
    Postów
    4,071
    Podziękowano Thanks Given 
    1,821
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    10

    Domyślnie

    A powiedz mi, pozew napisał ci za te 300zł, o zwrot 300zł ?
    # Szanuj moderatora swego, bo możesz mieć gorszego #
    - Inspekcje @ dolnośląskie -

    Problem z Lenovo? Wesprzyj akcję FB Uwaga na Lenovo

  7. #22
    dremp
    Gość

    Domyślnie

    Nie no jasne takiej parowie nie ma co odpuszczac, sam sie ostatnio na allegro nacialem tylko ze ja nie robilem tego "zawodowo" a zakupy prywatnie, tryliard komentarz a gosc szuja.

    To sie oczywiscie zdarza. I to oczywiscie trzeba tepic nie ma to tamto, jak mu utrzesz nosa i mu ktos zrobi kuku to bardzo dobrze, powinni go puscic z torbami.

    Chodzilo mi o cos innego.

    Ja z doswiadczenia powiem, ze cokolwiek co zamawialem do samochodow, usluge, czesci, cokolwiek, zawsze najpierw wertowalem po internet bo to chyba cala branza jest zrazona kanciarzami.

    Od sprzedawcow fur, przez mechanikow, po ubezpieczalnie. Zamawianie czegokolwiek z allegro dla mnie w przypadku fur to spora obawa i jak nie moge tego z reki do reki dostac, to tego po prostu nie robie.

    Polecam stosowac ta zasade.

  8. #23
    unfaller
    Gość

    Domyślnie

    Hahaha teraz dopiero zajarzylem ze ja znam tego goscia, gra u nas niedaleko w pilke, troche handluje autami w Granowcu, ogolnie taki wygadany lepek. Wez go przycisnij i wszystko odda, zaden kozak z niego, postraszyc dobrze i tyle.

  9. #24
    Znawca tematu
    Zarejestrowany
    wrz 2010
    Postów
    2,370
    Podziękowano Thanks Given 
    300
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    16

    Domyślnie

    Skoro mowa o allegro - generalnie unikam i nim coś kupię (wyłącznie prywatnie) prześwietlam maksymalnie oferty tak jak koledzy wcześniej pisali, bardzo polecam czytać unieważnione komentarze a nie patrzeć na sam wynik procentowy. Większych śmietników w zasadzie wszelkiej maści chyba nigdzie się nie znajdzie Jak mi cokolwiek nie pasuje np. niższa jakość niż obiecują itp. to bez skrupułów daję neutrala albo negatywa, mam gdzieś że spadłem już na 94% pozytywnych komentarzy, odwetówki przychodzą zazwyczaj w parę godzin

    Co do problemu z deską - cisnąć i nie odpuszczać. Jak to Boguś Linda mówił "w imię zasad..."
    Opinie, które napisałem na forum, są jedynie moimi przypuszczeniami oraz subiektywną oceną. To nie pewnik, w rzeczywistości może być inaczej.

    Tylko kompletny szaleniec/ignorant/laik popatrzy na auto z USA bądź Szwajcarii.

  10. #25
    unfaller
    Gość

    Domyślnie

    Ten mily chlopak w niezykle milej wiadomosci prywatnej napisal mi ze umowil sie z Panem na zwrot 300 zl i tyle oddal. Jednoczesnie bardzo chcialby spotkac sie ze mna osobiscie aby stracic kilka zebow. No to umawial sie Pan na taka kwote czy nie?

  11. #26
    giorgio
    Gość

    Domyślnie

    Zęby polecą.SZMATO... nikt nie lubi konfi... jesteś na czarnej liście.. pzdr. jużcię namierzyłem..

  12. #27
    Starszy użytkownik Avatar Mariianek
    Zarejestrowany
    paź 2011
    Skąd
    Belgia/Szczecin okazjonalnie.
    Postów
    223
    Podziękowano Thanks Given 
    39
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    13

    Domyślnie

    giorgio ubawiłem się po pachy, pampersa zmieniłeś? bo widać trochę pełny jest Skąd tacy ludzie się biorą :/
    Moja pasja to Zoom - Zoom
    Życie jest jak gówno na kole...raz na górze, raz na dole...

  13. #28
    unfaller
    Gość

    Domyślnie

    Ze wsi Marianku, ze wsi. Kozak co za trzaska ludzi na trzy stówy. Widocznie jelcz skupujący świnie po wsiach dawno nie przyjeżdża, bieda przycisnęła.

    Wpadaj chłopaku, potańczymy. Adres znasz. A konfi szukaj wśród swoich.
    Ostatnio edytowane przez unfaller ; 03-10-14 o 23:12

  14. #29
    Kris75
    Gość

    Domyślnie

    Unfi - banąć go czy nie?

  15. #30
    unfaller
    Gość

    Domyślnie

    Czekaj, wesoly jest.

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni

Tagi dla tego tematu

Zakładka

Zakładka

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •