Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 24

Temat: Opel Astra 100% BEZWYPADKOWE

  1. #1
    orion
    Gość

    Domyślnie Opel Astra 100% BEZWYPADKOWE

    Prosiłbym bardzo o ocenę tej Astry http://otomoto.pl/opel-astra-100-bez...C16244746.html
    Z góry dziękuje

  2. #2
    Kris75
    Gość

    Domyślnie

    Źle nie wygląda - chyba musisz podjechać i obejrzeć na żywo.

  3. #3
    Moderator Avatar Tytan
    Zarejestrowany
    paź 2010
    Skąd
    3M
    Postów
    16,355
    Podziękowano Thanks Given 
    3,373
    Podziękowano Thanks Received 
    206
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    10

    Domyślnie

    tak jak kolega powiedział wyglada nawet bardzo dobrze, kierownica wrecz perfekcyjnie... jednak obejrzyj dobrze przod (umyty silnik brak tabliczki znamionowej na pasie przednim) oraz rog ktrego nie widac na fotkach , tapicerka drzwi kierowcy cos odstaje..

  4. #4
    damian_rm
    Gość

    Domyślnie

    + brak oznaczenia na klapie "1.6_16v".

  5. #5
    Znawca tematu
    Zarejestrowany
    wrz 2010
    Postów
    2,370
    Podziękowano Thanks Given 
    300
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    16

    Domyślnie

    Na moje oko coś jest nie tak z prawym przednim błotnikiem, inny odcień.
    Opinie, które napisałem na forum, są jedynie moimi przypuszczeniami oraz subiektywną oceną. To nie pewnik, w rzeczywistości może być inaczej.

    Tylko kompletny szaleniec/ignorant/laik popatrzy na auto z USA bądź Szwajcarii.

  6. #6
    orion
    Gość

    Domyślnie

    Mam dwa pytania. 1. Gdzie powinno być to oznaczenie 1.6_16V? 2. A może to odbicie światła na tym błotniku? Dzwoniłem do sprzedawcy. Godzi się na czujnik lakieru. Podał numer VIN, bo jest uczciwym handlarzem. Ma książkię serwisową. Tylko chyba nic mi po VIN-ie, bo historię samochodu ASO podaje tylko właścicielowi. Na kołach ma letnie opony, więc nie biją się o tą Astrę.

  7. #7
    damian_rm
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał orion Zobacz post
    Mam dwa pytania. 1. Gdzie powinno być to oznaczenie 1.6_16V?
    Na tylnej klapie po prawej stronie.
    Właściwie to brakuje również "ASTRA".
    Tak powinno być:
    Załączone Obrazki Załączone Obrazki
    Ostatnio edytowane przez damian_rm ; 13-12-10 o 20:52

  8. #8
    Kris75
    Gość

    Domyślnie

    Podaj numer VIN.
    Napisem ABSOLUTNIE się nie sugeruj - w fabryce można było sobie zamówić wersje z samym typem auta (Astra), z typem auta i z rodzajem silnika (1.6 16v np) albo kompletnie bez. Z drugiej strony - jeśli ktoś te napisy "zaadoptował" i się nimi "zaopiekował" w sposób nie do końca zaaoprobowany przez właściciela - czyli najzwyczajniej w świecie je zwinął, ukradł - zwał jak zwał? Nie koncentrujcie się na napisach.

  9. #9
    damian_rm
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał Kris75 Zobacz post
    Podaj numer VIN.
    Jest w ogłoszeniu: W0L0TGF0825225510.

  10. #10
    Kris75
    Gość

    Domyślnie

    Ok, przecież nawet wczoraj patrzyłem...
    Faktycznie - trudno się czegoś dowiedzieć.

  11. #11
    Moderator Avatar Tytan
    Zarejestrowany
    paź 2010
    Skąd
    3M
    Postów
    16,355
    Podziękowano Thanks Given 
    3,373
    Podziękowano Thanks Received 
    206
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    10

    Domyślnie

    kolego jak nie masz daleko jedz i obejrzyj, czego mozesz sie tez obawiac w tym silniku to nadmiernego zuzycia oleju ale tego nie sprawdzisz niestety na miejscu
    obadaj zapach spalin i kolor , sprawdz miernikiem przod i ten tylni rog co go nie widac na fotkach

  12. #12
    orion
    Gość

    Domyślnie

    Tak na marginesie, to nie sądzę żeby akurat Astrę ktoś robił na zamówienie. Chodzi mi o te napisy na tylnej klapie. Stosują to raczej posiadacze aut lepszej marki i z mocnymi silnikami. Robienie Astry na zamówienie-raczej mało prawdopodobne. Może faktycznie ktoś przytulił te napisy. A jeszcze nawiążę do tego handlarza. Twierdzi, że nie mył silnika bo miał kiedyś przykre doświadczenia po myciu, że nie cofa liczników itd. Ja mu powiedziałem, że nie ma wśrod tych co sprzedają nieuczciwych, każdy jeden to kryształ. Chyba nawet zgodziłby się na zwrot kosztów przyjazdu, gdyby samochód okazał się inny niż w ogłoszeniu. Może ktoś słyszał coś(dobrego) o tym handlarzu? Twierdził, że z tych samochodów co ma na placu w czasie mrozów dwa odpaliły bez problemu. Ta Astra i coć jeszcze. Z góry dziękuję za wszyskie informacje.

  13. #13
    orion
    Gość

    Domyślnie

    Problem w tym, że daleko. 350 km. Jak jechać to już kupić dlatego chcę jak najwięcej informacji. Poza tym lekki problem z powrotem. Na letnich gumach trochę kiepsko się jedzie po śniegu. Czy chodzi o tylny lewy róg samochodu? I ta tapicerka na drzwiach od kierowcy(przy głośniku) odstaje. O to chodziło? Zadzwonię zaraz niech podeśle więcej zdjęć.

  14. #14
    Kris75
    Gość

    Domyślnie

    Wiesz... Zawsze mogę Ci sprawdzić auto - szczegóły masz w moim podpisie...

  15. #15
    Moderator Avatar Tytan
    Zarejestrowany
    paź 2010
    Skąd
    3M
    Postów
    16,355
    Podziękowano Thanks Given 
    3,373
    Podziękowano Thanks Received 
    206
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    10

    Domyślnie

    Cytat Napisał orion Zobacz post
    Twierdzi, że nie mył silnika bo miał kiedyś przykre doświadczenia po myciu, że nie cofa liczników itd. Ja mu powiedziałem, że nie ma wśrod tych co sprzedają nieuczciwych, każdy jeden to kryształ.
    Przeciez silnik jest umyty

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Tagi dla tego tematu

Zakładka

Zakładka

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •