Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Temat: jazda na nieaktualnych blachach

  1. #1
    swx18
    Gość

    Domyślnie jazda na nieaktualnych blachach

    witam mam takie pytanie. Przykładowo. Auto ma niemieckie żółte zjazdówki do 30marca. czy po wykupieniu ubezpieczenia na 30 dni można poruszac sie tym samochodem czy po prostu nie ma takiej opcji i trzeba go juz normalnie rejestrować???? Auto jest dodatkowo po przeglądzie,przygotowane do rejestracji. Proszę o pomoc

  2. #2
    Starszy użytkownik Avatar Roadkiller
    Zarejestrowany
    paź 2010
    Skąd
    pomorskie
    Postów
    1,536
    Podziękowano Thanks Given 
    227
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    15

    Domyślnie

    Nie można się legalnie nim poruszać jeżeli ma "przeterminowane" tablice rejestracyjne. Możesz wziąć albo próbne (tymczasowe) blachy jeżeli musisz nim dojechać do domu (a nie chcesz brać lory) albo normalnie zarejestrować.

  3. #3
    Znawca tematu
    Zarejestrowany
    wrz 2010
    Postów
    2,370
    Podziękowano Thanks Given 
    300
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    16

    Domyślnie

    Po 30 marca w razie zatrzymania dostaniesz mandat 500zł i zakaz dalszej jazdy -> laweta only Gdybyś odpukać uczestniczył w kolizji ubezpieczyciel zrobi na Ciebie regres i mimo aktualnej polisy zapłacisz z własnej kieszeni. Nie pytaj czemu skoro "mam ubezpieczenie", tak to działa że sprzedają bo jest popyt na taki produkt a potem w razie W żądają
    Opinie, które napisałem na forum, są jedynie moimi przypuszczeniami oraz subiektywną oceną. To nie pewnik, w rzeczywistości może być inaczej.

    Tylko kompletny szaleniec/ignorant/laik popatrzy na auto z USA bądź Szwajcarii.

Tagi dla tego tematu

Zakładka

Zakładka

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •