Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 16 do 29 z 29

Temat: Polecam Carpasję

  1. #16
    LuLs
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał carpasja Zobacz post
    ja dodam, że rejestracja to był wydział komunikacji bo czywiście akcyza, tłumaczenia i przegląd były w cenie. Przy okazji dziękuję p. Krzysztofie za miłe spotkanie i okazane zaufanie. Mam nadzieję, że auto będzie służyło długo i bezproblemowo. A avatar...hmm...mniamuśny :-)
    pzdr.

    Zgadza się. Koszt Saabiny to 25 tyś + koszt rejestracji w wydziale komunikacji. Tak jak napisał Pan Bartek - tłumaczenia, akcyza, przeglądy były w cenie . Także, Panie Bartku mam nadzieję na bezproblemową eksploatację bo Sabina coraz bardziej mnie zachwyca . Już sobie wyobrażam ile pańska czarna 95 z tą mocą musi przysparzać radości

    Ja również dziękuję Panu i Panu Andrzejowi za bardzo miłe spotkanie.


    Pozdrawiam i oby tak dalej

  2. #17
    Krisss
    Gość

    Domyślnie

    Cześć
    Powracam do tematu po roku użytkowania; przez cały rok nie dolewana kropelka oleju, jedynym kosztem ponadplanowym była wymiana 1 żarówki!!!
    Właśnie jestem po przeglądzie (klocki przód, olej, świece, filtr kabinowy, odgrzybienie klimy = 680PLN) i kolejnych badaniach - madzia chodzi jak igła.
    Jeszcze raz polecam Carpasję - autko, które dla mnie przywiózł było warte swojej ceny.
    Dzięki Bartek i pozdrawiam.

  3. #18
    teg
    Gość

    Domyślnie

    No to oby to Wasze polecanie to nie był marketing szemrany, napisałem do człowieka z prośbą o pomoc, zobaczymy co z tego wyniknie. Ja po prostu z założenia nie ufam handlarzom samochodów ani części używanych, już się na takim polecaniu przez Internet dwa razy "przejechałem". Mam nadzieję, że tutaj wszystko będzie ok i też będę takie optymistyczne posty pisał

  4. #19
    kara.kahn
    Gość

    Zawstydzony

    Myślę, że się nie zawiedziesz. Ja ostatnio miałem taką obciachową historię z Andrzejem, przegoniłem go po mieście, zmarnowałem mu kupę czasu a okazało się, że jest wszystko w porządku. Nie będę wdawać się ze wstydu w szczegóły Chłop wykazał się anielską wręcz cierpliwością. Polecam chłopaków, profesjonalizm godny polecenia i nieczęsto spotykany.

  5. #20
    Starszy użytkownik
    Zarejestrowany
    paź 2010
    Postów
    340
    Podziękowano Thanks Given 
    6
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    14

    Domyślnie

    W listopadzie upłynie 2 lata jak chłopaki z Carpasji sprowadzili dla mnie E46 320d, nadal jestem w jego posiadaniu i trochę nad nim już popracowałem - więcej o aucie:
    http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=72312

    Jak wiadomo apetyt rośnie w miarę jedzenia i po takim czasie chętnie przesiadłbym się do E46 330i/330d Touring, ale jak będzie zobaczymy...te samochody nigdy mi się nie znudzą

  6. #21
    kara.kahn
    Gość

    Domyślnie

    Nie ma skóry?! Ubogo...




    Żarcik, fajna

  7. #22
    Moderator Avatar Tytan
    Zarejestrowany
    paź 2010
    Skąd
    3M
    Postów
    16,349
    Podziękowano Thanks Given 
    3,373
    Podziękowano Thanks Received 
    206
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    10

    Domyślnie

    Cytat Napisał Marcines Zobacz post
    W listopadzie upłynie 2 lata jak chłopaki z Carpasji sprowadzili dla mnie E46 320d, nadal jestem w jego posiadaniu i trochę nad nim już popracowałem - więcej o aucie:
    http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=72312

    Jak wiadomo apetyt rośnie w miarę jedzenia i po takim czasie chętnie przesiadłbym się do E46 330i/330d Touring, ale jak będzie zobaczymy...te samochody nigdy mi się nie znudzą
    szacuneczek kolego za podejscie do auta

  8. #23
    Kris75
    Gość

    Domyślnie

    Przynajmniej dobrze, że kiere wymieniłeś na skórkę...

    Ładna robota kolego, czysta seria

  9. #24
    Krisss
    Gość

    Domyślnie

    Hi
    Właśnie minęły 2 lata latania madzią od Carpasji - cóż autko się starzeje to i koszty rosną. W tym roku musiałem wymienić już 2 żarówki...
    Pozdrowienia dla Bartka

  10. #25
    eReS1#
    Gość

    Domyślnie

    Marcines troche odwaznikow na feldze masz ...

  11. #26
    miskaman
    Gość

    Domyślnie Odp: Polecam Carpasję

    Ktoś robił ostatnio zakupy u niejakiego Pana Andrzeja z carpasji? Nadal obsługuje na tym samym poziomie?

  12. #27
    Starszy użytkownik Avatar kamasoni
    Zarejestrowany
    kwi 2011
    Skąd
    Poznań
    Postów
    324
    Podziękowano Thanks Given 
    59
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    13

    Domyślnie Odp: Polecam Carpasję

    kupowałem u niego w 2014 i było bardzo dobrze, jak jest teraz nie wiem ale przy następnym zakupie zamierzam również z jego usług skorzystać.

    Pozdrawiam
    Damian

  13. #28
    miskaman
    Gość

    Domyślnie Odp: Polecam Carpasję

    Cytat Napisał kamasoni Zobacz post
    kupowałem u niego w 2014 i było bardzo dobrze, jak jest teraz nie wiem ale przy następnym zakupie zamierzam również z jego usług skorzystać.

    Pozdrawiam
    Damian
    Ale masz na myśli Andrzeja?

    Mogę wiedzieć co u niego zakupiłeś? i obyło się bez niespodzianek?

  14. #29
    Starszy użytkownik Avatar kamasoni
    Zarejestrowany
    kwi 2011
    Skąd
    Poznań
    Postów
    324
    Podziękowano Thanks Given 
    59
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    13

    Domyślnie Odp: Polecam Carpasję

    Tak mowa o Andrzeju, kupiłem u niego Megane 3 Grandtour 1.9 dCi, nic tylko wymieniam olej i jeżdżę bez problemowo.
    Wszystkie formalności załatwione w Twojej obecności - przegląd,odbiór dokumentów od tłumacza

    Pozdrawiam
    Damian

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Tagi dla tego tematu

Zakładka

Zakładka

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •