Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Poka¿ wyniki od 1 do 15 z 17

Temat: Za jak bardzo ma³o mo¿na próbowaæ oddaæ Mondeo mk2?

  1. #1
    Jaszczomp
    Go¶æ

    Domy¶lnie Za jak bardzo ma³o mo¿na próbowaæ oddaæ Mondeo mk2?

    Witam.
    Rodziciele postanowili siê pozbyæ swojego mondka, hatchback, srebrny metalik, VI 98r, motor 1,6 16v.
    Auto jest naprawdê ³adne, ojczulek zrobi³ nim przez 5 lat ok 20 tkm, w tej chwili licznik wskazuje ok 135 tkm. Ksi±¿ka serwisowa prowadzona do 2004 roku, do 65 tkm. Handlarz nic o niej nie wiedzia³, znalaz³em j± pod kanap±. Kierownica jest jak nowa, tak samo tapicerki, choæ te trochê przykurzone. No, mieszek sie na mrozie zasta³, wypad³a ramka od niego i trochê popêka³a mu skajka.
    Furak dosta³ w lewy tylny róg ( klapa, tylne drzwi, b³otnik naprawiane) i mia³ wymieniany zderzak z przodu.
    Zaraz po zakupie dosta³ nowy rozrz±d, oba ³o¿yska z przodu wymienione na skf, nowe hamulce przód i klocki ty³. W tej chwili do wymiany wszystkie ³±czniki i gumy, ale te mam ju¿ kupione.
    Z wyposa¿enia to ma klimê, radio, regulowan± kierê, centralny zamek z pilotem i tyle.
    Do kompletu s± 2 zestawy kó³ z 6 prawie nowymi oponami ( zimowe yokohamy 4 szt, i na lato 2 nowe, 2 ok 3mm).
    Progi i b³otniki ty³ jeszcze fabryka, ale daj± znaæ o sobie. Postaram siê wrzuciæ zdjêcia.
    Ile mo¿na za to ¶piewaæ?
    jeden cwaniak zaproponowa³ mi 500 z³.
    A ubezpieczenie i przegl±d ¶wie¿utkie

  2. #2
    Kris
    Go¶æ

    Domy¶lnie

    Przy dzisiejszej stagnacji nie wiem czy 3000 z³ dostaniesz.

  3. #3
    piotr9999
    Go¶æ

    Domy¶lnie

    witam
    niewiem jak w olsztynie ale w warszawie dostaniesz 0.80 gr za kilo
    teraz to mk3 trudno sprzedaæ w dobrej cenie

  4. #4
    fireman
    Go¶æ

    Domy¶lnie

    Cytat Napisa³ piotr9999 Zobacz post
    teraz to mk3 trudno sprzedaæ w dobrej cenie
    To sprzedaj w ni¿szej dostaniesz wiêcej ni¿ 0,80 gr za kilogram. Ja swojego MK II 1997r. Ghia w³a¶nie sprzeda³em za 3000z³.

  5. #5
    ZawieR
    Go¶æ

    Domy¶lnie

    Nie no panowie bez jaj ! Nikt mi nie wmówi ¿e Jaszczomp bêdzie mia³ problem ze sprzeda¿± zadbanego mondeo z ma³ym przebiegiem za 3000z³... Patrz±c ze strony kupuj±cego to za 3000z³ ciê¿ko bêdzie dorwaæ co¶ lepszego...

  6. #6
    Jaszczomp
    Go¶æ

    Domy¶lnie

    no te¿ mam tak± nadziejê. jak mam sprzedawaæ za 2 kafla to oddam go dziadkowi ¿ony, niech ma na ryby sobie brykaæ. a no i dodam, ¿e gara¿owany w przewiewnej stodole. ostatnio gumy na wahaczach wymienia³em wszystkie z przodu + zbie¿no¶æ.

  7. #7
    Znawca tematu
    Zarejestrowany
    wrz 2010
    Postów
    2,370
    Podziêkowano Thanks Given 
    300
    Podziêkowano Thanks Received 
    0
    Podziêkowano
    _______
    Si³a Reputacji
    16

    Domy¶lnie

    Skoro masz ³±czniki i gumy kupione to lepiej wymieñ. Wiem, nie chce siê inwestowaæ w auto na odchodne ale ju¿ sama blacharka odstrasza czê¶æ potencjalnych kupców, do tego jak powiesz, ¿e jeszcze trzeba wymieniæ parê drobiazgów w zawieszeniu... nieee... Zdrowy rozs±dek to jedno a naga prawda to drugie, ludzie chc± kupiæ i jechaæ, JU¯ Stuki i puki w aucie za 3 tysi±ce s± niedopuszczalne. Brzmi jak ironia ale tak niestety mo¿e siê okazaæ, du¿o raczej siê nie wykosztujesz na sam± wymianê.
    Opinie, które napisa³em na forum, s± jedynie moimi przypuszczeniami oraz subiektywn± ocen±. To nie pewnik, w rzeczywisto¶ci mo¿e byæ inaczej.

    Tylko kompletny szaleniec/ignorant/laik popatrzy na auto z USA b±d¼ Szwajcarii.

  8. #8
    Jaszczomp
    Go¶æ

    Domy¶lnie

    Sam wymieniê w dwie godziny jak tylko je znajdê.

  9. #9
    Znawca tematu Avatar tradelux
    Zarejestrowany
    pa¼ 2010
    Sk±d
    Katowice, Kraków
    Postów
    5,568
    Podziêkowano Thanks Given 
    91
    Podziêkowano Thanks Received 
    5
    Podziêkowano
    _______
    Si³a Reputacji
    19

    Domy¶lnie

    Powiem tak: im tañsze auto, tym kupuj±cy maj± wiêksze wymagania i ma byæ idealnie
    ---

    Facebook: www.facebook.com/TradeLUX.samochody
    Otomoto: trade-lux.otomoto.pl
    Login na allegro: trade-lux

  10. #10
    Znawca tematu Avatar carl23
    Zarejestrowany
    wrz 2010
    Sk±d
    WL
    Postów
    3,476
    Podziêkowano Thanks Given 
    356
    Podziêkowano Thanks Received 
    0
    Podziêkowano
    _______
    Si³a Reputacji
    17

    Domy¶lnie

    No bo maj± w rêku argument...a na allegro widzia³em za tyle XXXz³ wiêc drogo Pan chce nawet jak bêdzie to jedna z najni¿szych cen

    @Jaszczomp-wymieñ te gumy w zawiasie i wrzuæ w parê miejsc w necie, rzuæ 3999 do negocjacji i poczekaj z miesi±c na rozwój sytuacji. Zobaczysz czy w ogóle jakikolwiek ruch bêdzie.

  11. #11
    vlad
    Go¶æ

    Domy¶lnie

    Moim zdaniem dla 99% potencjalnych klientów auto ma jedn± zasadnicz± wadê. Mianowicie brak instalacji LPG. Jak masz siê denerwowaæ sprzedawaniem za 3 kafle to radzê od razu oddaæ to auto dziadkowi.

  12. #12
    maxxpl
    Go¶æ

    Domy¶lnie

    No tak, brak LPG to powa¿na wada, niemniej z 2 strony ma klimê a to powa¿na zaleta. Dodatkowo s± ludzie którzy nie toleruj± gazu, i bêd± siê szczyciæ spalaniem rzêdu 60z³/100km (no i przecie¿ 1.6 to pali 6l/100km u ¶wagra), Ja bym da³ 3999, ewentualnie 3500 i zobaczy³ co bêdzie. Ró¿nie bywa...

  13. #13
    ZawieR
    Go¶æ

    Domy¶lnie

    Zdarzaj± siê ludzie zra¿eni samochodem d³ugo eksploatowanym na LPG. Stare samochody z kilkuletni± instalacj± mog± sprawiaæ notoryczne problemy. W przypadku tego Mondeo podejrzewam ¿e w³a¶nie brak gazu przyczyni³ siê do dobrego stanu technicznego i ma³ego przebiegu. Kto¶ kto ma³o je¼dzi mo¿e siê zainteresowaæ takim Mondeo za 3500z³ do negocjacji...

  14. #14
    Jaszczomp
    Go¶æ

    Domy¶lnie

    Zapomnia³em wspomnieæ, tatu¶ko docofa³ do czujnika parkowania (haka) w astrze i tetraz muszê szukaæ jakiej¶ ³adnej naklejki na t± kszta³tn± dziurkê A mi pali³ 7,2 litra, jak przez parê miechów doje¿d¿a³em nim do szko³y.
    Ostatnio edytowane przez Jaszczomp ; 23-04-13 o 19:59

  15. #15
    vlad
    Go¶æ

    Domy¶lnie

    My¶lê, ¿e jak kto¶ ma 3-4 patyki na auto czyli nieca³e 2 ¶rednie wyp³aty, to koszt eksplatacji ma dla niego pierwszorzêdne znaczenie. Jak by by³ z gazem to sam bym rowa¿y³ zakup dla narzeczonej jak zda wreszcie to prawo jazdy Mozna próbowaæ sprzedaæ za 3500 - mo¿e kto¿ zadzwoni. Og³oszenie na otoz³omoto to jakie¶ 12 z³ na 2 tygodnie.

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Tagi dla tego tematu

Zak³adka

Zak³adka

Uprawnienia

  • Nie mo¿esz zak³adaæ nowych tematów
  • Nie mo¿esz pisaæ wiadomo¶ci
  • Nie mo¿esz dodawaæ za³±czników
  • Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów
  •