Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Temat: Prius 2004-2009

  1. #1
    kkriss
    Gość

    Domyślnie Prius 2004-2009

    Model
    Marka, model: Toyota Prius 2 lub 3 generacja (zależnie jak liczone wg USA 2 generacja według polskich serwisów i według prawdy 3 generacja)
    Silnik: benzynowy, 1.5 VVTI benzyna
    Skrzynia biegów: automatyczna
    Nadwozie: hb
    Kolor: niebieski
    Model wyposażenia: exclusive
    Rok produkcji: 2005
    Rok zakupu, przebieg: 2013, 175.000

    Wstęp
    Prius kupiony dzięki Andrebar, bo w polsce już straciłem nadzieje, że kupie, wszystkie w polsce w cenie do 30 tyś były bite, ale krótki mail do Andrzeja czy za 25 tyś da się jakiegoś priusa kupić (bo 25 tyś miałem do przeznaczenia).
    Po chwili link, że coś jest chyba z 12 aut spełniających kryteria, więc wymiana maili, który ciekawy, którego lepiej olać. Następnego dnia rano Andrzej pisze, że do jednego dzwonił i zarezerwował do wtorku.
    Ja troche przestraszony bo jeszcze do końca nie zdecydowany i w sumie gościa dobrze nie znam, ale stwierdziłem co mi tam kto nie gra nie wygrywa.
    A więc dzwonię do Andrzeja umawiamy się, że w poniedziałek rano jedziemy. Na forum pytam się czy coś mają na to autko, ale nic nie wyszło, więc ok.
    W pon rano andrzej jeszcze dzwoni, że jest lekko droższe autko ,ale nowsze i o 90 tyś mniej przebiegu i wyśle linka bo może warto.
    Ok tak w skrócie: pojechałem, nie wierzyłem, że nic nawet nie malowane, kupiłem i jestem bardzo zadowolony.
    Teraz rejestracja.
    Wszelakie koszty obsługi samochodu postaram się umieszczać w http://www.autocentrum.pl/dziennik-k...us/1999805268/

    Mocne strony:
    Spalanie, w trasie z niemiec prędkość 120-150km/h spalanie 5,1l/100 km
    Przestronność, naprawdę w tym aucie każdy czuje luz.
    Kierowca siedzi dość wysoko, w sumie to czuje się jakbym prowadził Vana.
    Niezłe zawieszenie i wyciszenie.
    Maska i klapa wykonane z aluminium.

    Słabe strony:
    kiepska widoczność do tyło, muszę założyć czujniki cofania, od 2006 roku w niektórych priusach montowano kamery cofania, to by się przydało.

  2. #2
    maxxpl
    Gość

    Domyślnie

    Załóż LPG to zobaczysz co to tanie jeżdżenie, mnie bardzo jara ten pomysł

  3. #3
    kkriss
    Gość

    Domyślnie

    hehe, niezły pomysł, w sumie w holandi już sprzedają z fabrycznie założoną instalacją.
    Ale narazie nie mam kasy, bo się nieźle spłukałem, a zwrot instalacji sporo potrwa, bo rocznie robie ok 10 tyś km.
    Ale pożyjemy zobaczymy.

Tagi dla tego tematu

Zakładka

Zakładka

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •