Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Temat: Czy oddaje się niemieckie zjazdówki?

  1. #1
    Karmarz
    Gość

    Domyślnie Czy oddaje się niemieckie zjazdówki?

    Witam mam pytanko.
    W piątek zakupiłem auto za granicą i wtedy też wykupiłem niemieckie zjazdówki (które dzisiaj tracą ważność)
    Czy przy rejestracji w Polsce, zdaje się te tablice, skoro są wzięte na nazwisko, a nie na samochód?

  2. #2
    unfaller
    Gość

    Domyślnie

    Tak, zdaje się je. Robiąc uprzednio na nich badanie techniczne.

    Jeżeli zostawiłeś puste dane auta w dowodzie od tych tablic, to miałeś duuuużo szczęścia po drodze. Kilkaset euro szczęścia.

  3. #3
    tomaszek
    Gość

    Domyślnie

    Unfaller, pewne info o wysokosci mandatu masz ? Slyszalem bardzo rozne wersje, sam nie mialem przyjemnosci placic.

  4. #4
    Karmarz
    Gość

    Domyślnie

    Dobra, a co w przypadku gdy nie zdążyłem zrobić przeglądu, bo nie mam jeszcze oryginału niemieckiego dowodu rejestracyjnego, a ważność tablic minęła?
    Zrobić przegląd bez tablic to nie problem, ale co wtedy z resztą czynności? Nikt się nie przyczepi że nie zrobiłem przeglądu na zjazdówkach, czy nie przyznawać się ze samochód przyjechał na zjazdówkach, a powiedzieć że przywieziony na lawecie?

  5. #5
    Starszy użytkownik
    Zarejestrowany
    wrz 2010
    Skąd
    Szczecin
    Postów
    578
    Podziękowano Thanks Given 
    4
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    14

    Domyślnie

    Możesz zrobić przegląd na nieważnych zjazdówkach (jeżeli oczywiście chcesz zaryzykować jazdę na OSKP na nieważnych) albo po prostu wziąć z wydziału komunikacji za niewielkie pieniądze tablice na których pojedziesz na badanie techniczne.
    www.wymarzoneAUTO.pl - wiarygodne auta używane.

Tagi dla tego tematu

Zakładka

Zakładka

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •