Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Temat: AUDI A4 1.9TDI 2xPDC

  1. #1
    Andrews
    Gość

  2. #2
    Admin Forum Avatar mpDante
    Zarejestrowany
    wrz 2010
    Skąd
    dolnośląskie
    Postów
    4,071
    Podziękowano Thanks Given 
    1,821
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    10

    Domyślnie

    W zielonym wali po oczach krzywy błotnik od kierowcy...

    Ten granatowy ma nieostre foty, więc nikt Ci tam nic nie wypatrzy - a przebieg iście bajkowy, szkoda, że już nie robią 99000km
    # Szanuj moderatora swego, bo możesz mieć gorszego #
    - Inspekcje @ dolnośląskie -

    Problem z Lenovo? Wesprzyj akcję FB Uwaga na Lenovo

  3. #3
    Znawca tematu
    Zarejestrowany
    wrz 2010
    Postów
    2,370
    Podziękowano Thanks Given 
    300
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    16

    Domyślnie

    W zielonym oprócz lewego przedniego błotnika nie pasuje mi spasowanie lewych tylnych drzwi, lampy z tyłu wizualnie dla mnie tragedia.
    Opinie, które napisałem na forum, są jedynie moimi przypuszczeniami oraz subiektywną oceną. To nie pewnik, w rzeczywistości może być inaczej.

    Tylko kompletny szaleniec/ignorant/laik popatrzy na auto z USA bądź Szwajcarii.

  4. #4
    damian_rm
    Gość

    Domyślnie

    Lampy w zielonym - koszmar. Blee...

  5. #5
    grzkem
    Gość

    Domyślnie

    Audi A4 to ładny samochód. Najładniej wygląda jednak w oryginale. Wszelkiego rodzaju dodatki agrotuningowe szpecą taki samochód. Widziałem dziś podobnego VW Passata (jak ta A4 zielona) z takimi odpustowymi reflektorami i lampami tylnimi, ni to diody ni to zwykłe świecidełka.

    Ja bardziej bym obstawał przy tym granatowym, ale dokładnie sprawdzić w ASO, przebiegiem bym się nie sugerował bo samochód ma już prawie 9 lata więc wychodzi na to, że poprzedni właściciel robił troszkę ponad 14 tyś km rocznie co wg mnie można wsadzić między bajki.
    Ostatnio edytowane przez grzkem ; 09-12-10 o 20:28

  6. #6
    rafi a4
    Gość

    Domyślnie

    zielona jest do bani, kojarzy się z wiejskim tuningiem, taka zwykła 'szara' bez żadnych dodatków. Natomiast granatowa, ma największy plus audi quattro i przynajmiej sportowe fotele. Przebieg granatowej to śmiech, ale cuda się zdarzają... Sprawdzaj vin
    Acha przy quattro spalanie wzrasta ok.1-2l/100, ale radość z jazdy -'niezapomniana'
    Pzdr!

  7. #7
    carpasja
    Gość

    Domyślnie

    sądząc po tablicach zielone audi przyjechało do kraju z Norymbergi. Jeśli rzeczywiscie tak jest to należy mocno uważać, gdyż ten region jest opanowny prawie w całości przez Turków, Rosjan i jeszcze inne ciekawe nacje, którzy raczej jakością towaru nie grzeszą. Mi, tak jak koledze wyżej, te diody i ledy pachną dyskoteką w remizie a nie marką, która jakiś w końcu prestiż ma. Przebieg łatwo sprawdzić, a przeszłość wypadkowa to tylko wizyta w jakimś dobrym serwisie. Ceny - jak dla mnie śmieszne. Kilka miesięcy temu szukałem takiego auta dla jednego z klientów. Obejrzałem ok. 30 w cenie od 7 do 8 tysięcy euro. Mało, który nadawał się nawet na jazdę próbną. Porządne zaczynały się od 9 tysiecy w górę, szczególnie z lepszym niż standardowe wyposażeniem.

  8. #8
    Kris75
    Gość

    Domyślnie

    Mi przede wszystkim przebiegi nie pasują - lekko oderwane od rzeczywistości. Zielony miał coś z przodem robione - jak mówią przedpiszcy, granatowy trudny do oceny.
    Oba nie mają zdjęć fotela kierowcy i kierownicy, czemu?

Tagi dla tego tematu

Zakładka

Zakładka

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •