Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 31

Temat: Auto Salon Turbo Kluczbork-opinie

  1. #1
    wasyl
    Gość

    Domyślnie Auto Salon Turbo Kluczbork-opinie

    Witam
    Czy ktoś miał do czynienia z tą firmą? Może ktoś oglądał u nich auto lub kupował, albo słyszał jakieś opinie?

    Pozdrawiam

  2. #2
    madmac01
    Gość

    Exclamation

    Witam , ja miałem do czynienia z komisem w Kluczborku o nazwie TURBO prowadzonego przez KAMILA K. Zostałem oszukany ! Gość cofa zegary w autach i to o ponad połowę ! Dałem się zrobić jak dziecko, mym zdaniem omijać szerokim łukiem ******A Kamil K.

  3. #3
    Warsztat
    Gość

    Domyślnie

    Witam.
    Prowadzę warsztat zajmujący się grupa VAG i mam możliwość dokładnie sprawdzić te auta pod względem technicznym oraz ich historii. Wielokrotnie byłem na placu u pana Kamila K z klientami sprawdzać samochody jeszcze ani razu nie roszczarowałem sie stanem technicznym pojazdu a tymbardziej jego historią gdyż jest zawsze w pełni udokumentowana. Zakupiliśmy już kilka samochodów w przeciągu paru lat, sam osobiście mam odnich auto i mogę śmiało polecić Auto Salon Turbo.
    Poprzedni post to raczej zazdrosna konkurencja gdyż firma Turbo mocno się rozwija.
    Ostatnio edytowane przez admin ; 13-11-14 o 21:32 Powód: ortografy

  4. #4
    Starszy użytkownik Avatar Muniek1310
    Zarejestrowany
    lut 2014
    Skąd
    Szczecin
    Postów
    819
    Podziękowano Thanks Given 
    733
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    11

    Domyślnie

    Tak, tak Panie Warsztat...

  5. #5
    Warsztat
    Gość

    Domyślnie

    Znasz ich? Widziałeś chociaż jakies auto?

  6. #6
    autoskp
    Gość

    Domyślnie

    Usunięty film nie związany z tematyką forum !
    Ostatnio edytowane przez admin ; 13-11-14 o 21:35 Powód: brak związku z tematyką forum

  7. #7
    Użytkownik Avatar jogiwrc
    Zarejestrowany
    lis 2012
    Skąd
    BOLESŁAWIEC
    Postów
    88
    Podziękowano Thanks Given 
    16
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    12

    Domyślnie

    Cytat Napisał Warsztat Zobacz post
    Witam.
    Prowadzę warsztat zajmujący się grupa VAG i mam możliwość dokładnie sprawdzić te auta pod względem technicznym oraz ich historii.
    Kolego podaj dokładne namiary na swoją firmę, może strona internetowa. Jest okazja się pochwalić... i może ktoś będzie chętny skorzystać.

  8. #8
    Warsztat
    Gość

    Oko

    Rotronic. Zajmujemy się rownież podnoszeniem mocy.
    Jeżeli jest ktoś zainteresowany dokładnym rozkodowaniem VIN z grupy VAG (data produkcji i cała lista wyposażenia) to może śmiało pisać a ja rownież odpowiem co widać w jego historii bo tego już wam dalej w oryginale nie mogę wysłać.

  9. #9
    Kris75
    Gość

    Domyślnie

    O proszę Warsztat
    Ciekawe ciekawe

  10. #10
    Znawca tematu
    Zarejestrowany
    wrz 2010
    Postów
    2,370
    Podziękowano Thanks Given 
    300
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    16

    Domyślnie

    Cytat Napisał Warsztat Zobacz post
    Rotronic. Zajmujemy się rownież podnoszeniem mocy.
    Jeżeli jest ktoś zainteresowany dokładnym rozkodowaniem VIN z grupy VAG (data produkcji i cała lista wyposażenia) to może śmiało pisać a ja rownież odpowiem co widać w jego historii bo tego już wam dalej w oryginale nie mogę wysłać.
    Pod hasłem "Rotronic" wyskakuje taka wrocławska strona: http://oferia.pl/wykonawca/rotronic-...-rokita/252381

    Czy użytkownik Warsztat mógłby potwierdzić bądź zaprzeczyć, że to jego ogłoszenie?
    Ostatnio edytowane przez Jakoob ; 13-11-14 o 22:34 Powód: @ mod, który edytował - Katowic w pierwszej wersji jakoś nie znalazłem - sam nie wiem czy przeoczyłem czy nie, zobaczymy odp
    Opinie, które napisałem na forum, są jedynie moimi przypuszczeniami oraz subiektywną oceną. To nie pewnik, w rzeczywistości może być inaczej.

    Tylko kompletny szaleniec/ignorant/laik popatrzy na auto z USA bądź Szwajcarii.

  11. #11
    Kris75
    Gość

    Domyślnie

    Wrocław, Katowice... Ciekawe, coraz bardziej ciekawe

  12. #12
    Starszy użytkownik Avatar Muniek1310
    Zarejestrowany
    lut 2014
    Skąd
    Szczecin
    Postów
    819
    Podziękowano Thanks Given 
    733
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    11

    Domyślnie

    Kluczbork, Oleśnica także... A takich ogłoszeń na innych portalach jest o wiele więcej, ten sam numer telefon, imię Tomek, nazwisko nie zawsze występuje...

  13. #13
    Starszy użytkownik Avatar Mariianek
    Zarejestrowany
    paź 2011
    Skąd
    Belgia/Szczecin okazjonalnie.
    Postów
    223
    Podziękowano Thanks Given 
    39
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    13

    Domyślnie

    A czemu panie warsztat nie możesz wysłać? Wszystko można.
    Wydaje mi się że mina wybuchła Turbo chyba się zawija a nie rozwija.
    Moja pasja to Zoom - Zoom
    Życie jest jak gówno na kole...raz na górze, raz na dole...

  14. #14
    Kris
    Gość

    Domyślnie

    Witam !
    Kupiłem tam auto i tesz jezdem zadofolony fszystko działa jak tszeba moi znajomi tesz tam kupowali i tesz som zadowoleni polecam tom firme i polecam usugi warsztatu za kazdym razem pszy sprawdzeniu auta wszystko bylo w poszontku !!

  15. #15
    Warsztat
    Gość

    Domyślnie

    Widzę że bardzo sprawdzacie ludzi którzy dają dobre komentarze szkoda że to idzie tylko w jedną stronę. Bo po krótkiej mojej weryfikacji wychodzi że pan madmac01 pochodzi Zduńskiej Woli i prowadzi autohandel używa tego niku w paru miejscach.

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni

Tagi dla tego tematu

Zakładka

Zakładka

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •