Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 16 do 30 z 31

Temat: Auto Salon Turbo Kluczbork-opinie

  1. #16
    Znawca tematu Avatar czeslaw555
    Zarejestrowany
    gru 2010
    Skąd
    POLSKA
    Postów
    3,421
    Podziękowano Thanks Given 
    123
    Podziękowano Thanks Received 
    4
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    17

    Domyślnie

    to wrzuć link z madmac01 , też bym się chętnie dowiedział jak to znalazłeś, mnie wyskakuje zupełnie coś innego... Żeby było że nie ściemniam to proszę https://www.google.pl/search?q=madma...1pl&lr=lang_pl
    Pozdrawiam

  2. #17
    Starszy użytkownik Avatar Mariianek
    Zarejestrowany
    paź 2011
    Skąd
    Belgia/Szczecin okazjonalnie.
    Postów
    223
    Podziękowano Thanks Given 
    39
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    13

    Domyślnie

    Kolego warsztat wy naprawdę macie wszystkich ludzi za idiotów? Zasada i zwyczaje są takie ze ludzie nie chwalą się że kupili gdzieś dobre auto, jest tak rzeczywiscie jest, przeważnie maja ważniejsze sprawy na głowie niż pisanie pozytywów. Nie robią tego zwłaszcza po miesiącach, latach. Jeśli kupią ulepa, zostaną oszukani piszą gdzie się da żeby wyładować swoja frustracje że dali się oszukać jak i szukają pomocy.
    Odkąd Google polepszyło swoja wyszukiwarkę jak i resztę powiązanych usług pokazuje takie wyniki ze handlarze zaczynają czuć drugi koniec kija internetu. Ten co im sprowadził klientów (otoszrot i alle zlom) tak te
    co pokazują ich machlojki, kombinacje na papierach, licznikach, sprzedają niebezpieczne odpady. Co znamienne od jakiegoś czasu handlarze nie rozumiejąc mechanizmów sieci starają się sami sobie poprawić opinie (spada sprzedaż, złom zalega dziwnie długo) i marnie im to wychodzi , przeważnie jeszcze bardziej się pogrążają.
    Moja pasja to Zoom - Zoom
    Życie jest jak gówno na kole...raz na górze, raz na dole...

  3. #18
    Kris75
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał czeslaw555 Zobacz post
    to wrzuć link z madmac01 , też bym się chętnie dowiedział jak to znalazłeś, mnie wyskakuje zupełnie coś innego... Żeby było że nie ściemniam to proszę https://www.google.pl/search?q=madma...1pl&lr=lang_pl
    No prowadzi autohandel, prowadzi Czesiu:

    Cytat Napisał madmac01
    MOJA RADA .... KUPOWAC NOWE AUTA W SALONIE !!! Dostaniecie kawkę pyszną itd. Sam kupiłem w swym życiu dwa nowiutkie auta z przebiegiem 0 km i wiem jak jest. W przypadku jednego zakładałem sprawę bo okazało się malowane .... W przypadku drugiego rozsypała się skrzynia biegów przy przebiegu 43 tys km czego gwarant nie obejmuje .heh Chcecie kupowac od tzw HANDLARZY auta za wartośc pierwszej wpłaty nowego pojazdu,czyli auta nawet 13 letnie pod następującymi warunkami : przebieg do 200tys km,najlepiej między 100 a 150,bezwypadkowe czyli wszystkie elementy w oryginalnym lakierze bo malowany chociażby jeden element czyni z auta pojazd powypadkowy,koniecznie bez oznak korozji , bez najmniejszej ryski bo co powie żona lub znajomi,wnętrze jak nowe bez oznak użytkowania , oczywiście z wymienionym olejem i paskiem rozrządu , opony heh muszą byc jak nowe itd.itd.Najważniejsze cena musi byc okazyjna czyli najniższa w ogłoszeniach z danej marki ... heh ludzie ocknijcie się ! ! ! Przyjeżdżacie po auta z miernikami lakieru których najczęściej nawet nie potraficie włączyc ! ! ! Wymieniona przednia szyba najczęściej dyskwalifikuje sprzedaż. Jazdy próbne,marudzenie parę godzin,oględziny w serwisie w/w pojazdów czyli nawet 13-latków PYTANIE PO CO ????????????? KUPOWAC NOWE a nie sprowadzane ! ! ! Mogę jeszcze trochę popisac bo mam 7 letnie doświadczenie w sprzedaży aut czyli jestem "handlarzem" ale po co.... Wyciągnijcie wnioski i odpowiedzcie sobie sami na pytanie czemu cofają liczniki,czemu malują auta,czemu je polerują i piorą ???? Bo sami tego chcecie !!!! Przepraszam jeśli uraziłem czyjąś dumę lub EGO, ale tak właśnie jest !!!

  4. #19
    Znawca tematu Avatar czeslaw555
    Zarejestrowany
    gru 2010
    Skąd
    POLSKA
    Postów
    3,421
    Podziękowano Thanks Given 
    123
    Podziękowano Thanks Received 
    4
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    17

    Domyślnie

    no widzisz to ja nie trafiłem na takie zapisy że prowadzi autohandel... jakaś pewnie wiedza tajemna
    Pozdrawiam

  5. #20
    Warsztat
    Gość

    Domyślnie

    Widzicie kolega Kris75 odnalazł cała prawdę o panu MADMAC01 wiec lepiej sprawdzić najpierw kto pisze niż drugiego oczerniać!
    Zobaczcie sobie co sprzedaje salon turbo z Kluczborka zadzwońcie porozmawiajcie sprzedający udzieli wam wyczerpujące informacje poda nr VIN z każdym autem od niego możecie pojechać do ASO nie robi żadnych problemów.

  6. #21
    Znawca tematu
    Zarejestrowany
    wrz 2010
    Postów
    2,370
    Podziękowano Thanks Given 
    300
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    16

    Domyślnie

    Cytat Napisał Jakoob Zobacz post
    Pod hasłem "Rotronic" wyskakuje taka wrocławska strona: http://oferia.pl/wykonawca/rotronic-...-rokita/252381

    Czy użytkownik Warsztat mógłby potwierdzić bądź zaprzeczyć, że to jego ogłoszenie?
    Zacytuję sam siebie i jeszcze raz poproszę Warsztat o odniesienie się do ostatniego zdania.
    Opinie, które napisałem na forum, są jedynie moimi przypuszczeniami oraz subiektywną oceną. To nie pewnik, w rzeczywistości może być inaczej.

    Tylko kompletny szaleniec/ignorant/laik popatrzy na auto z USA bądź Szwajcarii.

  7. #22
    Warsztat
    Gość

    Domyślnie

    Tak to jedo znaszych ogłoszeń.

  8. #23
    Starszy użytkownik Avatar bunny
    Zarejestrowany
    kwi 2012
    Skąd
    KR-KCH
    Postów
    482
    Podziękowano Thanks Given 
    210
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    13

    Domyślnie

    Czekaj, bo nie wiem czy mnie jeszcze trzyma po wczoraj, czy co - warsztat zajmujący się cofaniem liczników zachwala handlarza (pewnie swojego stałego klienta :P )?

  9. #24
    Fazar
    Gość

    Domyślnie

    Witam,
    02.10.2016 zakupiłem Iveco Daily od Turbo Kluczbork. Rok 2012, przebieg 112.000 km za 60.000 PLN brutto. Do dziś 30.10.2016 przeżyłem:
    - awaria łożysk kół tył - wymiana po tygodniu używania
    - wymiana tarczy hamulcowej i półośki tył - po tygodniu używania
    - w moście smar zamiast oleju - bardzo pomysłowe - nie ciekło nic przy sprzedaży... wymiana uszczelki i smaru (na olej:-) ) po tygodniu używania
    - wymiana przetartych, uszkodzonych i "połatanych węży płyn chłodniczy oraz przewód powietrzny - wymiana po tygodniu używania
    - wymiana uszczelki pod pokrywą zaworów ( po przejechaniu trzech tras olej się lał aż miło...) - wymiana po 3 tygodniach używania
    - wymiana alternatora - awaria po 4 tygodniach użytkowania

    Sprzedający zapewniał, że jego warsztat serwisował ten pojazd przez ostatnie 1,5 roku... i jest w dobrym stanie technicznym. Chyba się pomylił...

    Pozdrawiam Warsztat i komis TURBO z Kluczborka

  10. #25
    Kris75
    Gość

    Domyślnie

    O kurcze, powiedz, że jeszcze musiałeś wymienić olej w silniku?

  11. #26
    malcolmxxx
    Gość

    Domyślnie

    A o płynie do spryskiwaczy zapomniał napisać..

  12. #27
    Znawca tematu Avatar czeslaw555
    Zarejestrowany
    gru 2010
    Skąd
    POLSKA
    Postów
    3,421
    Podziękowano Thanks Given 
    123
    Podziękowano Thanks Received 
    4
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    17

    Domyślnie

    chyba lekko przesadzacie z tym nabijaniem się.... czy auto kupione w komisie musi mieć tyle napraw w sumie zaraz po zakupie ? Nie, choć zapewne kupujący pożydził kasy na sprawdzenie przed zakupem auta i tak to się skończyło
    Pozdrawiam

  13. #28
    Kris75
    Gość

    Domyślnie

    Ale Czesiu - spójrz co napisał
    Nie słyszał łożysk?
    Nie widział tarcz?
    Nie widział wycieku spod klawiatury?
    Nie widział POŁATANYCH węży chłodniczych?
    Kurde, no naprawdę, litości.
    W ogóle oglądał te auto przed zakupem czy jak?
    Naprawa alternatora to z tego wszystkiego jedyny defekt który mógł być niezauważony - ale to też tylko część - ma prawo się zepsuć!
    I teraz - jaki był koszt ogarnięcia tego - 1000 zł?
    1500 zł?

  14. #29
    Znawca tematu Avatar czeslaw555
    Zarejestrowany
    gru 2010
    Skąd
    POLSKA
    Postów
    3,421
    Podziękowano Thanks Given 
    123
    Podziękowano Thanks Received 
    4
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    17

    Domyślnie

    być może nie widział i nie słyszał, nie wszyscy się znają na co patrzeć i jak interpretować.Być może kupił "oczami" , tak jak napisałem, szkoda że nie dał do sprawdzenia auta...
    Pozdrawiam

  15. #30
    Moderator Avatar Tytan
    Zarejestrowany
    paź 2010
    Skąd
    3M
    Postów
    16,355
    Podziękowano Thanks Given 
    3,373
    Podziękowano Thanks Received 
    206
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    10

    Domyślnie

    Wiecie sa uszczelki i uszczelki wymienili po taniości to sie wysrała szybko z mostem nie do sprawdzenia
    Także sprawa jak auto zostało sprawdzone to druga sprawa ale "przygotowane" też było jak widać do sprzedaży odpowiednio

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni

Tagi dla tego tematu

Zakładka

Zakładka

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •