Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 16 do 30 z 45

Temat: Ford Mondeo Mk4 2.0 TDCi 2008/2009 - Zduńska Wola

  1. #16
    Tomazi_74
    Gość

    Domyślnie

    niereformowalny jesteś....
    Człowieku, rozmawiałem z osobą którą sam mi poleciłeś i on twierdzi że do 40 tys zł auto polisingowe można ściągnąć bez problemu. Może nie w najlepszym wyposażeniu. A omawiane tu auto nie jest wyposażone maksymalnie.

    Oferty dla dealerów na aukcjach a te które już są na mobile.de to dwie różne rzeczy i sam doskonale o tym wiesz!!!
    Ktoś kto kupuje auta zawodowo ma je na zupełnie innych aukcjach, do których zwykły Kowalski czy Helmut nie ma nawet dostępu. Żeby w ogóle mieć podgląd na te aukcje trzeba często wysłać dokumenty firmy potwierdzające że firma jest dealerem używanych aut, ma NIP EU itp.
    I o tym wydaje mi się że też doskonale wiesz !

    Kolega wyżej ocenia tą ofertę jako całkiem realną i wartą zastanowienia.
    Ocenie rzeczoznawcy i jego opinii też nie wierzyć, rzeczoznawcy który wystawia mi fakturę na swoją usługę i raport z oceny?
    To komu ?

    PS. Możesz odpuścić sobie te posty o dymaniu itp?!? Jak masz z tym problem to upuść ciśnienia ale daruj już sobie ciągłe aluzje bo robi się to przykre do czytania.
    Jedyne co umiesz napisać to kupę inwektyw i obraźliwych porównań.
    Naprawdę starałem się brać dużo poprawki na Twoje posty, że to taki styl itp. ale poziom chamstwa w Twoich postach przekracza już dopuszczalne granice...

  2. #17
    Moderator Avatar Tytan
    Zarejestrowany
    paź 2010
    Skąd
    3M
    Postów
    16,355
    Podziękowano Thanks Given 
    3,373
    Podziękowano Thanks Received 
    206
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    10

    Domyślnie

    ale Andzreju Tajtanium jest ? JEST!

  3. #18
    Znawca tematu Avatar Andrebar
    Zarejestrowany
    wrz 2010
    Skąd
    Łódź - Heidelberg
    Postów
    4,718
    Podziękowano Thanks Given 
    1,084
    Podziękowano Thanks Received 
    3
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    18

    Domyślnie

    - Tomazi_74 - Mój poziom odpowiedzi dla pytających jest oparty na prawie Archimedesa .....jest prosty i od lat znany .

    owszem poleciłem Ci Tradeluxa bo sam o niego pytałeś

    Jeśli uważasz ,że Cię obrzucam inwektywami i obrażam to spoko zapodaj temat na forum Forda ....i się pożal .
    Człowiek mądrzeje z wiekiem....szkoda tylko że z wiekiem od trumny

  4. #19
    Starszy użytkownik
    Zarejestrowany
    wrz 2010
    Skąd
    Szczecin
    Postów
    578
    Podziękowano Thanks Given 
    4
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    14

    Domyślnie

    Wydaje mi się że po doliczeniu opłat cena jak na 115 konnego Mondeo w średnim jak na Titanium wyposażeniu (Titanium X to nie jest i sporo mu brakuje) jest w mirę ok.
    Wersje z niższą mocą są tańsze o kilka procent niż 140 konne.
    www.wymarzoneAUTO.pl - wiarygodne auta używane.

  5. #20
    maxxpl
    Gość

    Domyślnie

    Skoro już o forum forda mowa - nie mają tam nic ciekawego do sprzedania w dobrej cenie?

  6. #21
    Starszy użytkownik Avatar noto
    Zarejestrowany
    sty 2012
    Postów
    833
    Podziękowano Thanks Given 
    158
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    13

    Domyślnie

    Chłopaki, i poco te spinki? Wiadomo że zima wszystkich już męczy ale dajcie sobie na luz...,
    Kiedyś jak na zdjęciach z tej firmy w tle były samochodu z tablicami z NL - weryfikowałem z ciekawości - na 3 samochody których historie znalazłem było ok z przebiegiem.

    Mondek 115 KM z conversem jest do wyrwania za te pieniądze.

  7. #22
    Znawca tematu Avatar Andrebar
    Zarejestrowany
    wrz 2010
    Skąd
    Łódź - Heidelberg
    Postów
    4,718
    Podziękowano Thanks Given 
    1,084
    Podziękowano Thanks Received 
    3
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    18

    Domyślnie

    -tomek3- zauważ ,że o mocy silnika 115KM jest mowa tylko w poście z rozszyfrowanym VIN kol. -Dred- więc teraz już nie wiem do czego zmierzacie ?
    Też mogę zapodać temat na forum Forda o poszukiwaniu Mondeo w super wersji a potem po woli w kilku tematach zamotać mocą silnika i niepełnym wyposażeniu .....razem gracie aby coś komuś udowodnić ???
    Dla mnie sprawa prosta - jak orzekł rzeczoznawca - kombinacja przy liczniku ....czy warto to u siebie na forum zapytajcie !!
    Człowiek mądrzeje z wiekiem....szkoda tylko że z wiekiem od trumny

  8. #23
    Znawca tematu
    Zarejestrowany
    wrz 2010
    Postów
    2,370
    Podziękowano Thanks Given 
    300
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    16

    Domyślnie

    Fakt, ma 115KM ale widzisz gdzieś w ogłoszeniu że obiecują 136/140? Ja niestety nie. Przebieg - nie jest potwierdzony ani w lewo ani w prawo, przeczytaj dokładnie co Tomazi napisał "może ale nie musi" - pogdybali sobie tak naprawdę o ewentualne paredziesiąt tysiaków i nic konkretnego z tego nie wyszło. Wizualnie wygląda jak większość to fakt ale nie można wyjść z założenia skręcony o 50 bo taki masz kaprys... Można za to uprzeć się i sprawdzić - myślę że każdy tłumacz za max 100zł wykona jeden telefon i będzie wiadomo na 100%.

    Podtrzymuje swoje zdanie - auto bez wałka na vat, nie bite, nie wytłuczone, przebieg do potwierdzenia. Gdyby wyszło ******wo sam bym odradził autorowi, niemniej na chwilę obecną dalej sugeruje że może kupić po uprzednim potwierdzeniu tej ostatniej rzeczy co widnieje na liczniku, bo reszta jest sprawdzona i wyszło ok - nagi fakt.
    Opinie, które napisałem na forum, są jedynie moimi przypuszczeniami oraz subiektywną oceną. To nie pewnik, w rzeczywistości może być inaczej.

    Tylko kompletny szaleniec/ignorant/laik popatrzy na auto z USA bądź Szwajcarii.

  9. #24
    Znawca tematu Avatar Andrebar
    Zarejestrowany
    wrz 2010
    Skąd
    Łódź - Heidelberg
    Postów
    4,718
    Podziękowano Thanks Given 
    1,084
    Podziękowano Thanks Received 
    3
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    18

    Domyślnie

    W sumie te "paredziesiąt tysiaków " robi różnicę !!!! i to dużą !!
    Dlatego auta z przebiegiem ponad 200tys w ucywilizowanym Kraju ( nie mylić z POmroczną ) są sprzedawane w cenie aut o rok dwa a nawet trzy starsze .
    Tu na tym zadupiu sprzedawany jest właśnie taki stan rzeczy ....kupujący sam sobie wmawia , że taka cofka to nie cofka ,,,,,,a ja się pytam - ile w ciagu roku taki baran przejedzie kilometrów ??? ....15 ?25? 35tys? ....więc czy jest różnica do qrwy nędzy czy jej nie ma ? - bo auto się starzeje z roku na rok !
    Człowiek mądrzeje z wiekiem....szkoda tylko że z wiekiem od trumny

  10. #25
    Moderator+ Avatar dural
    Zarejestrowany
    wrz 2010
    Skąd
    Kuj-Pom
    Postów
    1,321
    Podziękowano Thanks Given 
    526
    Podziękowano Thanks Received 
    1
    Podziękowano
    1 Post
    Siła Reputacji
    15

    Domyślnie

    Facet rzeczowo podszedł do tematu, zapłacił za rzeczoznawcę, zapytał tutaj, dzwonił do NL itd.
    Zminimalizowal ryzyko.

    Odnoszę nieodparte uczucie, ze kto nie kupi od zaufanych (nic akurat do nich nie mam, sam tak nabylem auta) jest bleee...

    Autor tematu wydaje sie być rzeczowy, skladnie ma poprawna, myśli logicznie, a ktoś tu mu ubliza.

    Z podjęta decyzja zostanie sam i nie narzucajmy mu swojego zdania na sile.

  11. #26
    Znawca tematu Avatar Lukas.s
    Zarejestrowany
    lut 2012
    Postów
    2,634
    Podziękowano Thanks Given 
    284
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    15

    Domyślnie

    skoro to nie jest 140 ps to cena(relacja rok prod/przebieg/wyposażenie) jak najbardziej realna

    Dla 100% pewności sprawdź autentyczność ks. serwisowej, nie chodzi tylko o domniemaną cofkę, ale też o wymianę rozrządu

    Facet rzeczowo podszedł do tematu, zapłacił za rzeczoznawcę, zapytał tutaj, dzwonił do NL itd.
    100% racji. patrząc na to co dzieje się na forach forda i mondeo klubie to dwa różne światy

  12. #27
    Znawca tematu Avatar Andrebar
    Zarejestrowany
    wrz 2010
    Skąd
    Łódź - Heidelberg
    Postów
    4,718
    Podziękowano Thanks Given 
    1,084
    Podziękowano Thanks Received 
    3
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    18

    Domyślnie

    Zgadzam się , że cena realna za 2008r i 115 Kucy w kombi z bardzo wątpliwym przebiegiem .
    Chodzi mi tylko o sam fakt - przeanalizujcie to raz jeszcze - gdyby ogłoszenie brzmiało - .... rok prod 2008r 1a rej 2009 przebieg 238.000 km ,,,,,,,,,,to czy zainteresowany zwróciłby na nie uwagę ???

    A co do nieodpartego uczucia -dural-a ...... cały czas siedzisz Panie w kręgu nienawiści i może fajnie bo dzięki temu obserwujesz Forum a nawet raz na jakiś czas coś skrobniesz
    Człowiek mądrzeje z wiekiem....szkoda tylko że z wiekiem od trumny

  13. #28
    Moderator+ Avatar dural
    Zarejestrowany
    wrz 2010
    Skąd
    Kuj-Pom
    Postów
    1,321
    Podziękowano Thanks Given 
    526
    Podziękowano Thanks Received 
    1
    Podziękowano
    1 Post
    Siła Reputacji
    15

    Domyślnie

    Ja nienawiści? Poczytaj sobie na spokojnie, co np dziś napisałeś w poście o mazdzie i tutaj.
    Nie każdy musi rozumieć Twoje wysublimowane poczucie humoru (pióro), ba autor ocenil to jako chamskie zachowanie.

    Coś czuje ze masz zły dzień/ okres ostatnio.
    Uprzedze ja siedzę z rodzina nad morzem i jest super , jak byś pytał.

    Skrobne od czasu do czasu żebyś miał hamulce, bo czasem Cię fantazja ponosi.
    Ostatnio edytowane przez dural ; 24-03-13 o 20:31

  14. #29
    Tomazi_74
    Gość

    Domyślnie

    Andrebar a co ja ma się żalić,
    chyba tylko nad poziomem Twoje frustracji, ale to Twoja frustracja i Ty musisz z nią żyć.
    Mnie to wisi.

    Dziwi trochę, że siląc się na fachowca, nie umiesz skleić/napisać żadnej konstruktywnej oceny czy to na plus czy to na minus, a poczytałem już trochę Twoich postów.
    jedyne co się wylewa z Twoich postów to żółć, frustracja i trochę prostackich epitetów.

    Mnie czytając Twoje posty zamiast prawa Archimedesa przychodzi na myśl raczej morał Krasickiego: "wiesz dlaczego dzwon głośny" ... dalej chyba znasz.
    Tak czy inaczej dziękuję za Twój wkład w dyskusję.

    Rzeczoznawca nie potwierdził na 100 % że licznik jest cofnięty tylko że biorąc pod uwagę rocznik i średnie przebiegi takich aut, należy się z tym liczyć. Ale czy tak jest trzeba sprawdzić. Na razie nikt tu nikomu nie udowodnił kłamstwa.
    Książkę uznał za autentyczną.
    W książce ostatni wpis jest z grudnia na 158 tys.
    a w styczniu już auto było sprzedane.
    sprawdziłem adresy internetowe z pieczątki serwisu z książki i takie serwisy istnieją. Mają swoje strony na których zgadza się adres. Zresztą dodzwoniłem się do nich.
    Najlpiej wyśle maila wtedy nie będzie ryzyka niedogadania.
    Ostatnio edytowane przez takietam ; 25-03-13 o 08:21

  15. #30
    Moderator+ Avatar dural
    Zarejestrowany
    wrz 2010
    Skąd
    Kuj-Pom
    Postów
    1,321
    Podziękowano Thanks Given 
    526
    Podziękowano Thanks Received 
    1
    Podziękowano
    1 Post
    Siła Reputacji
    15

    Domyślnie

    Tomazi żeby nie odbiegać od tematu , jaka decyzja?
    Coś czuje ze jesteś na tak?

    Ps P. Andrzeju naprawdę nie mam nic do Ciebie, czuje ze spoko gość z Ciebie.
    Ale niepotrzebnie czasem matkujesz.

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni

Tagi dla tego tematu

Zakładka

Zakładka

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •