Strona 1 z 13 1234511 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 188

Temat: Andrebar

Hybrid View

Poprzedni Post Poprzedni Post   Nastepny Post Nastepny Post
  1. #1
    Sherlock
    Gość

    Thumbs up Andrebar

    Osobom zainteresowanym autami z Niemiec polecam naszego forumowego kolegę Andrebara.
    Jakie usługi oferuje i jak działa to zapewne sam w odpowiednim dziale i momencie napisze.
    Moja opinia bazuję na dwóch autach sprowadzonych dla mnie przez Andrebara ( tylko pierwsze rok temu , drugie miesiąc temu)
    Jakość usługi ,o której szeroko pisałem na starym forum , pozostała na tym samym idealnym (dla mnie ) poziomie.
    Jako osoba usatysfakcjonowana usługą i sprowadzonymi autami polecam wyżej wymienionego

  2. #2
    tylik1
    Gość

    Domyślnie

    Krótko i na temat:
    Andre jest jednym z moich trzech Muszkieterów, którego polecam pełną piersią i za którego ręczę całą swoją reputacją !!!

    Szczegóły na http://tylik.motogrono.pl/tu-kupisz-dobre-auto/
    pzdr

  3. #3
    Legato
    Gość

    Domyślnie

    Racja Panowie.
    Również polecam Andrebara który sprowadził dla mnie Multiplę.
    Obsługa prima sort !

  4. #4
    blanker
    Gość

    Domyślnie

    no spoko Chlopak z Niego - musze takze potwierdzic chociaz nie wiem czy to nie bedzie pocalunek smierci.

  5. #5
    Znawca tematu Avatar takietam
    Zarejestrowany
    paź 2010
    Skąd
    Olsztyn
    Postów
    3,694
    Podziękowano Thanks Given 
    1,658
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    17

    Domyślnie

    Ja również polecam jak najbardziej!!. Andrzej sprowadził dla mnie 2 samochody w ciągu ostatnich 6 miesięcy i oba śmigają jak ta lala. Człowiek z ogromną wiedzą o motoryzacji, rynku w BRD a do tego (i to przede wszystkim) konkretny i bardzo uczciwy. Nie mami niskimi cenami, z góry wiesz ile i za co płacisz. W ciemno mogę każdemu polecić.

    Co by nie być gołosłownym:
    1. Alfa Romeo 156, 2001 rok, przebieg 128 tyś km udokumentowany, 2 właścicieli, komplet opon zimowych na alu, bardzo konkretne wyposażenie (min pakiet Sport Pack 3), cała masa rachunków w komplecie, udokumentowana historia napraw, stan – idealny (a przy AR naprawdę trudno o to), wnętrze i lakier absolutny oryginał.

    DSC00628.jpgDSC00627.jpgDSC00638.jpgDSC00640.jpgDSC00629.jpgDSC00650.jpgDSC00639.jpgDSC00647.jpg

    2. Ford Fokus, 2004 rok (grudzień), 152 tyś km udokumentowany, 2 właścicieli, komplet zimówek na Alu, fajnie wyposażony (CD, nawigacja, ESP). Lakier absolutny oryginał, stan więcej niż bardzo dobry.

    DSC00726.jpgDSC00724.jpgDSC00723.jpgDSC00727.jpgDSC00725.jpg

    Tak więc jeszcze raz gorąco polecam!

  6. #6
    Kris75
    Gość

    Domyślnie

    Zdradź nam jeszcze ceny, za jakie nabyłeś owe auta - to pomoże przyszym nabywcom zobaczyć różnicę.

  7. #7
    Znawca tematu Avatar Andrebar
    Zarejestrowany
    wrz 2010
    Skąd
    Łódź - Heidelberg
    Postów
    4,718
    Podziękowano Thanks Given 
    1,084
    Podziękowano Thanks Received 
    3
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    18

    Domyślnie

    Dzięki Koledzy za pamięć i dobre słowo ...ale ja już jestem prawie na emeryturze i moja pomoc jest mocno ograniczona jednoosobowym składem....nie konkuruję i nawet nie chcę być postrzegany jako "importer" ... jestem zwykłym userem , któty zawitał prawie dwa lata temu na to Forum z blogu Tylik.motogrono.pl o którym przeczytałem w "AŚ"

    A ponieważ pomieszkuję tu i tam to czasami uda mi się komuś pomóc ....ot wsjo

    Osobiście POLECAM w zakresie nabycia auta z rynku BRD ( Niemiec) znanego mi bliżej z dużą wiedzą i i znajomością języka forumowego kolegę -unfaller-a .......co nie znaczy , że inni są gorsi ....każdy ma prawo wyboru Kraju czy sposobu sprowadzenia .
    Życzą WSZYSTKIM udanych zakupów

  8. #8
    Znawca tematu Avatar takietam
    Zarejestrowany
    paź 2010
    Skąd
    Olsztyn
    Postów
    3,694
    Podziękowano Thanks Given 
    1,658
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    17

    Domyślnie

    Oba wyszły mnie niecałe 19 tyś za sztukę na gotowo. Alfa ze względu na akcyzę .
    Nie jest to tanio ale moim zdaniem opłaca się. Jak jesteś w czepku urodzony to weźmiesz szrota z allegro pojeździsz 2 lata i sprzedasz nie wkładając złotówki. Jednak nie zawsze jest tak kolorowo jak pokazuje choćby nasze forum. Ja swoje pieniądze szanuję i powiem tak – nie stać mnie na promocje z allegro . Ryzyko jest zawsze ale mniejsze.

  9. #9
    ryhu
    Gość

    Domyślnie

    witam, może nie jestem zbytnio aktywny na forum , ale dużo Was czytam no i między innym dzieki Waszemu zdaniu i oczywiście po lekturze blogu tylika zdecydowałem sie zkontaktowac z andrebarem, męczyłem Go ze 2 miesiące - troszke nam sie plany komplikowały przez różne życiowe sytuacje ale udało sie i zeszło tygodniowa wyprawa zakończyła sie sukcesem, autem bez żadnych przygód dojechałem do polski, jestem w trakcie załatwiania papierologii - przegląd "0" żadnych problemów
    potwierdzam wszystkie powyższe wypowiedzi, szukałem specyficznego no i baaardzo niedrogiego auta dla żony więc sprawa nie była łatwa, ale załatawione prima sort - kobitce sie podoba - już polecam andrebara wszelkim znajomym - autko to hyundai w automacie

  10. #10
    Starszy użytkownik Avatar PathLiner
    Zarejestrowany
    wrz 2010
    Skąd
    zachodniopomorskie
    Postów
    1,128
    Podziękowano Thanks Given 
    304
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    15

    Domyślnie

    Gratulacje Ryhu i podziękowania z mojej strony dla Andrebara, również.
    To Ty Ryhu dawałeś dwusuwem, na spacer z powodu Twingo?

  11. #11
    ryhu
    Gość

    Domyślnie

    dokładnie

  12. #12
    Znawca tematu Avatar Andrebar
    Zarejestrowany
    wrz 2010
    Skąd
    Łódź - Heidelberg
    Postów
    4,718
    Podziękowano Thanks Given 
    1,084
    Podziękowano Thanks Received 
    3
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    18

    Domyślnie

    Chciałbym serdecznie podziękować koledze -ryhu- za osobiste zaangażowanie i natychmiastowe odesłanie pocztą kurierską dealerowi "Hyunadi-a" pozostawionych w nabywanym przez -ryhu- aucie dokumentów ( dowodu rejestracyjnego do numerów czerwonych - tzw. "firmowych" ) .
    Nadmienię, że otrzymaliśmy numery i owy dowód celem wykonania jazd próbnych ( które trochę trwały) i to bez nadzoru sprzedawcy ...numery wróciły do właściciela a dowód w schowku zrobił sobie wycieczkę do POmrocznej.

    Piszę o tym w kontekscie niedawno zamieszczonej przez kolegę -unfaller-a przygody z "kupującymi" , którzy zapewne do dziś dnia używają jego miernika do powłoki lakierniczej ....

    Ale jak widać na "załączonym obrazku" jest też i inna grupa kupujących ....

  13. #13
    Znawca tematu Avatar takietam
    Zarejestrowany
    paź 2010
    Skąd
    Olsztyn
    Postów
    3,694
    Podziękowano Thanks Given 
    1,658
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    17

    Domyślnie

    Kurcze i znowu moje na wierzchu.
    Ford Fiesta w dieslu dla bliskiej mi osoby właśnie wczoraj został zarejestrowany. Budżet również jak u ryha dość skromny jednak sprawę udało się szybko i bardzo pozytywnie załatwić dzięki Andrzejowi. Samochód chodzi jak pszczółka a zadowolona właścicielka nie może się nim nacieszyć (już mnie męczy o adres jakiegoś fanklubu). Polecam jeszcze raz bardzo gorąco!

    Gratki dla ryha (za kondycję też szacun )

  14. #14
    unfaller
    Gość

    Domyślnie

    Haha Andrzej wyobraz sobie ze dostalem ten miernik w tym tygodniu, sam zaliczylem zdziwienie...

    ...ale jeszcze większe było ono, gdy zauważyłem że jest on cosik lekki...wyjęli baterię, duracell za 10 zł

  15. #15
    grant3
    Gość

    Domyślnie

    Witam!

    Również ja jestem bardzo zadowolony z współpracy z Andrzejem. Udało się sprowadzić auto, którym zrobiłem jak na razie 5k km i żadnych problemów. Szybka odpowiedź na moją prośbę i wybranym autem wracałem do Polski już po 5 dniach od mojego pierwszego maila. Auto to Opel Signum 1.9 CDTI 2008r.

    Poniżej kilka zdjęć.

    Pozdrawiam i polecam

    Adam
    Załączone Obrazki Załączone Obrazki

Strona 1 z 13 1234511 ... OstatniOstatni

Tagi dla tego tematu

Zakładka

Zakładka

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •