Strona 13 z 14 PierwszyPierwszy ... 391011121314 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 181 do 195 z 196

Temat: Andrebar

Starszy użytkownik Avatar Andrebar
    Podziękowano: 17
    Siła Reputacji
    13

Domyślnie Odp: Andrebar

Naprawdę żadną sztuką jest pomóc komuś kto jest już kumaty ..... i nie trzeba mu wszystkiego tłumaczyć od podstaw .
    A podstawy są niezmienne - grubo ponad 90% ogłoszeń aut w POmrocznej z okazją cenową to są nowo-wypicowane auta po "renowacji" " - "wyselekcjonowane" z EU rynku z nową datą wstawienia w ogłoszenie
    . ....owszem są te auta wyselekcjonowane ale tak aby dały przebicie min. 1.5- 2 Tzł za zupełne "paździerze" .....do 3-6tys zł na tzw. "małym wkładzie" to znaczy cofka licznika i pic ogólny .
    a jak to mówią handlarze - barany są po to aby je strzyc !
    Człowiek mądrzeje z wiekiem....szkoda tylko że z wiekiem od trumny

Nowicjusz
    Podziękowano: 0
    Siła Reputacji
    0

Witam,ja także zakupiłem auto od Andrebar w maju 2016 – BMW e46 320d Touring 2003r. Zdecydowałem się na nie po dość długim przeglądaniu ogłoszeń lokalnych – ciężko było znaleźć godny zakupu egzemplarz auta typu kombi z zadowalającym mnie motorem i wyposażeniem, w zakładanym budżecie, mimo że brałem po uwagę kilka marek/modeli. Nie myślałem wcześniej o BMW, ale spełniło wszystkie założone kryteria, a pan Andrzej miał akurat takie na stanie – już sprowadzone. Po przeszło 2 latach eksploatacji jestem nadal zadowolony z zakupu – poza podstawowym serwisem filtrowo-olejowym raz w roku + zakupem nowych opon przed ostatnią zimą samochód służy wiernie, a jedyna awaria jaką przyszło mi usunąć w tym czasie to 1 padnięty wtryskiwacz (wymieniony na używany z pewnego źródła za ~300zł, więc prawie bezboleśnie). Auto zakupiłem w całości w oryginalnym lakierze/szybach itp. itd. i w tak dobrym stanie technicznym, że do dzisiaj nie wymieniałem niczego w układzie hamulcowym czy zawieszeniu (nie wymieniałem też akumulatora ani nawet żadnej żarówki), a samochód nadal przechodzi każdy przegląd bez uwag - zrobiłem do tej pory ~20.000km. Muszę dodać, że pan Andrzej wspomagał mnie również przy pierwszej rejestracji auta w kraju. Jak najbardziej polecam! Andrzej
    Ostatnio edytowane przez 3ndrU ; 25-07-18 o 11:44

Siła Reputacji
    13

Dzięki za wpis .....ale nie kojarzę o którą BMW 320d chodzi - czy o tę srebrną co była na ori tabl. prosto z HD , którą byliśmy sprawdzić na Komendzie w Zgierzu? czy o tę czarną co siostrzeniec z DE przyjechał?
    W każdym razie w sumie nie ważne - bo ja innych aut jak tych godnych polecenia z pewnego źródła - rokujących na dłuższą bezproblemową eksploatację ( nawet tych starszawych) po prostu jak znam i wiem to je polecam.
    A regularnie serwisowane BMW zawsze odpłaci się przyjemnością z jazdy ......i wbrew opiniom tym co "paździerze" kupili o 3-4Tzł TANIEJ wcale nie są drogie w utrzymaniu - co poniekąd potwierdzasz wpisem.

Pozostaje mi życzyć Ci tylko dalszej jak najmniej bezproblemowej eksploatacji......choć mniemam, że za 2-3 lata napiszesz ,że tarcze ; klocki i aku niestety musiałeś wymienić

Bywalec
    Siła Reputacji
    0

Oko Odp: Andrebar

Nie zaglądałem dawno na forum ale kiedy już to zrobiłem nie zapomnę wspomnieć o Andrzeju. Wyjazd po auto z kwietnia 2017 roku. Srebrna Fiesta mk7 z Bamberg. Super kontakt z Andrzejem i szybka decyzja o wyjeździe, święta były tuż tuż. Mimo nieoczekiwanego spotkania kilka godzin przed wyjazdem i małej zmiany dotyczącej personaliów ekipy wszystko zostało zrobione na tip top. Andrzej proszę pozdrowić Chudego. Super gość. Jeśli chodzi o auto oczywiście wszystko się zgadzało. Bez zbędnych niespodzianek jak zawsze profesjonalna robota. Krótko i na temat... Polecam

Nowicjusz
    Siła Reputacji
    0

@Andrebar o tę czarną, Touring, skóra, xenon, 6-biegow.Pozdrawiam!

Siła Reputacji
    13

Teraz kojarzę - ta czarna to była naprawdę fajna konfiguracja wyposażenia i w super stanie technicznym .
    Cieszy ,że służy .

Siła Reputacji
    13

Trochę mnie nie było ..... ale w między czasie udało mi się pomóc kilku Naszym .
    W każdym razie przepraszam tych , którym nie pomogłem - ale niestety nie każdemu można pomóc

PS;
    Łączę się w żałobie po Kris75 ( chciałem to wcześniej napisać - przed 11-IX zza granicy ) ....ale czat był / i jest dla mnie nie do ogarnięcia

Preferuję bardziej proste sposoby komunikacji .

Siła Reputacji
    13

Po ponad 10-ciu latach obecności na Forum powiem tak ;
    - pic ,cofki , fotki jak z wesela, kłamliwe opisy , zawyżane roczniki i tzw. CCC - nadal rządzi!!! w POmrocznych ogłoszeniach

Moim zdaniem po prostu śmiercią naturalną wymrą takie "wynaturzenia" jak JA czy Mi podobni.
    Dlatego oświadczam , że od dziś jestem dostępny jak na receptę .... znajomy znajomego - z polecenia itp.
    mój mail / telefon jest dostępny ale zastrzegam sobie wybór komu mogę na tę chwilę pomóc
    Pozdrawiam wszystkich Tych , którym mogłem / udało mi się pomóc w zakupie auta .

9. 3 użytkowników dziękuje Andrebar za tą użyteczną informację:

dural (21-01-19), moto-rzeczoznawcy (21-01-19), Tytan (22-01-19)

Starszy użytkownik Avatar moto-rzeczoznawcy
    Podziękowano: 5
    Siła Reputacji
    6

Taka prawda Andrzej ,kijem Wisły się nie da ... . Ludzie nadal chcą wierzyć w "bajki" i stąd Twoja (i moja zresztą też ) konfuzja

11. Następujący użytkownik dziękuje moto-rzeczoznawcy za tą użyteczną informację:

Andrebar (23-01-19)

Moderator S Avatar Tytan
    Podziękowano: 155
    Siła Reputacji
    10

Dlatego raporty będą rozdawane rzadko teraz niech jeden z drugim wyda parę stówek na sprawdzenia tych swoich okazji to może zacznie myśleć
    Pomoc przy oględzinach auta info PW lub tytan 55 @ wp pl

13. Następujący użytkownik dziękuje Tytan za tą użyteczną informację:

Andrebar (23-01-19)

Siła Reputacji
    13

Klienci są po prostu coraz bardziej roszczeniowi i zmanipulowani przez neta .... rosną im kciuki od klikania po necie a ich mózg z nadmiaru informacji po prostu w pozostałych ponad 70% nie używanego po prostu zamiera bo nie jest w stanie tego przetworzyć .
    Ale aby ich wytłumaczyć - to myślę ,że i A. Einstein przy takim natłoku informacji / danych z otomoto-allegro itp. też by doszedł do wniosku , że Darwin również miał trochę racji ...

Nowicjusz
    Podziękowano: 1
    Siła Reputacji
    0

Wczoraj wróciłem do domu zakupionym w Niemczech Fordem Focusem ST wyprodukowanym w roku 2014. Cała operacja od początku do końca była zrealizowana przez Andrzeja. Powiem tak - facet na prawdę zna się na rzeczy i nie da sobie (czyli również kupującemu korzystającemu z jego usług) wcisnąć kitu. Samochód który znalazł mi Andrzej był bardzo trudny do odszukania - nie dosyć, że udało się nabyć na prawdę młody samochód, to na dodatek z bardzo małym przebiegiem (103.000 - realne, nic nie kręcone!) i jeszcze dodatkowo w kolorze który najbardziej mi się podobał (niebieski). Zaznaczam, że Focusów ST jest bardzo mało na rynku wtórnym. Co do samej podróży, to na pewno nie zapomnę tej "wycieczki" do końca życia - Andrzej jest niesamowitym człowiekiem.
    Bardzo gorąco polecam Andrzeja wszystkim, którzy chcą kupić na prawdę porządny samochód i potrafią zrozumieć skąd się bierze najniższa cena danego modelu na allegro/otomoto - dzięki Andrzejowi uniknąłem wydania kupy kasy na jakiś szajs od typowego handlarza z Polski i w zamian za to przywiozłem z Niemiec samochód w rewelacyjnym stanie technicznym.

16. Następujący użytkownik dziękuje piteroz za tą użyteczną informację:

Andrebar (13-04-19)

Siła Reputacji
    13

Jak najdłuższej i bezproblemowej eksploatacji autka zostaje mi Ci życzyć .
    Wyjazd z Tobą to była sama przyjemność i powrót wiary w ludzi , którzy są " normalni"

Siła Reputacji
    13

Zainteresowanych moją pomocą proszę o wyrozumiałość - do 25 -czerwca nie podejmę się żadnych zamówień.
    Polecam kolegów z Forum .... choć za żadnego z nich nie dam sobie przybić jaj do taboretu

Moderator+ Avatar dural
    Podziękowano: 8
    Siła Reputacji
    10

Nawet za mnie

Strona 13 z 14 PierwszyPierwszy ... 391011121314 OstatniOstatni

Tagi dla tego tematu

Zakładka

Zakładka

Uprawnienia